9.07.2024 roku odszedł wybitny aktor Jerzy Stuhr. Cały świat się zatrzymał, a teraz głos w sprawie śmierci taty zabrał sam Maciej Stuhr. Czy jego słowa mogły poruszyć bardziej?

Reklama

Maciej Stuhr we wzruszającym wpisie żegna ojca

Nie żyje wybitny aktor Jerzy Stuhr, znany przede wszystkim z roli komisarza Ryby w kultowym filmie "Killer". Jerzy Stuhr przez długie lata pracował w Tatrze Polonia, jednak kilka tygodni temu spektakle, w których grał Jerzy Stuhr, zostały odwołane. Już wtedy fani domyślali się, że z jego stanem zdrowia nie jest najlepiej. Przypominamy, że Jerzy Stuhr chorował na nowotwór przełyku, przeszedł dwa zawały serca oraz udar mózgu! Teraz we wzruszającym wpisie ojca pożegnał aktor Maciej Stuhr. Maciej dodał zdjęcie ze swoim ojcem i synem. Cała trójka idzie przez las w górach. Fotografia ta wprowadza w nostalgię.

Wdzięczność
- napisał Maciej Stuhr żegnając ojca.

Pod postem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od fanów, którzy starali się jak najbardziej wesprzeć Macieja Stuhra:

Panie Maćku. Nie ma słów, które mogłyby wyrazić mój smutek. Pana Tata był CZŁOWIEKIEM pięknym, artystą, aktorem, wszechstronnym - magicznym, który do naszych serc wnosił tyle radości. Proszę przyjąć najszczersze kondolencje.
Pan Jerzy zostanie na zawsze legendą, a jego głos nie umrze nigdy. Wyrazy współczucia.
Wzruszająca fotografia… wyrazy współczucia, panie Macieju.

Jerzy Stuhr miał wokół siebie cudownych i dobrze mu życzących ludzi. Poza synem aktor miał również córkę-Mariannę. Od ponad 50. lat mógł liczyć na wsparcie żony- Barbary. Mimo licznych chorób Jerzy Stuhr nie tracił wiary i starał się żyć pełnią życia. Niemalże do ostatnich chwil pozostawał aktywny zawodowo.

Jerzy Stuhr nie żyje
Fot. M.Lasyk/REPORTER

Maciej Stuhr walczył o życie i zdrowie swojego taty już w 2023 roku kiedy to Jerzy Stuhr trafił na OIOM! Wówczas dziękował szpitalowi za ocalenie życia aktora:

Zobacz także
Przede wszystkim zaś, w imieniu rodziny, bardzo dziękuję całemu zespołowi OIOM-u ze Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc 'Odrodzenie' w Zakopanem pod wybitnym kierownictwem pana profesora Marcina Zielińskiego, za wspaniałą opiekę i uratowanie życia naszego pacjenta
- napisał wówczas Maciej Stuhr.
Reklama

Zobacz także: Jerzy Stuhr miał nie tylko sławnego syna, Macieja. Kim jest jego córka, Marianna?

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS GDYNIA 16.09.2014 39. FESTIWAL FILMOWY W GDYNI N/Z: JERZY STUHR SYN MACIEJ STUHR
VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama