Maciej Dowbor podczas relacji na InstaStories opublikował krótkie nagranie ze Stadionu Narodowego w Warszawie. Okazuje się, że gwiazdor Polsatu znalazł się w gronie kibiców, którzy mogli na żywo obejrzeć spotkanie reprezentacji Polski z Wyspami Owczymi. Niestety, Maciej Dowbor nie ukrywał, że nie był zachwycony tym, co zobaczył podczas meczu.

Reklama

Maciej Dowbor rozczarowany grą Polaków w meczu z Wyspami Owczymi

W minony czwartek wszyscy fani piłki nożnej z pewnością oglądali mecz z udziałem reprezentacji Polski. Nasza kadra rozegrała kolejne spotkanie w ramach eliminacji do Euro 2024. Na meczu Polska - Wyspy Owcze nie zabrakło Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, ale teraz okazuje się, że Polakom kibicowali również Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor.

Maciej Dowbor podczas relacji na InstaStories pokazał nagranie ze stadionu, ale nie ukrywał, że gra Polaków mocno go rozczarowała. Kiedy nasza kadra remisowała 0:0 nie wytrzymał.

Kiedy oglądasz męki Polaków w meczu z Wyspami Owczymi...- napisał Maciej Dowbor.

Zobacz także: Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska nie pojawili się na ślubie Wachowicz. Wiadomo, dlaczego

Instagram @maciej_dowbor

Maciej Dowbor z pewnością nie tak wyobrażał sobie mecz Polska - Wyspy Owcze. I chociaż ostatecznie Robert Lewandowski strzelił dwa gole i nasza reprezentacja wygrała 2:0, to gwiazdor Polsatu nie był pocieszony. Udostępił nagranie, na którym wszyscy mogli zobaczyć wzruszający moment po meczu i pięknty gest Roberta Lewandowskiego, ale gorzko je podpisał.

Zobacz także

Najpiękniejszy moment tego meczu... (bo o reszcie trochę żal wspominać) Aha wygraliśmy ???? ????‍♂️- napisał wymownie podczas InstaStories.

Zobacz także: Joanna Koroniewska świętuje 14. urodziny córki. Tak wyglądała hiszpańska impreza

Instagram @maciej_dowbor

Wygląda na to, że zupełnie inaczej bawiła się Joanna Koroniewska. Aktorka opublikowała na Instagramie zabawne nagranie ze Stadionu Narodowego. Okazuje się, że żonie Macieja Dowbora najbardziej spodobał się jeden piłkarz... Zobaczcie sami!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama