Fani doskonale znają Macieja Stuhra z produkcji filmowych czy teatralnych, w których od lat zaskakuje widzów kolejnymi, barwnymi wcieleniami. Aktor jednak stosunkowo rzadko mówi o rodzinie, a na jego instagramowym profilu zdecydowanie dominują ujęcia związane z realizacją projektów zawodowych. Teraz jednak Maciej Stuhr postanowił zrobić wyjątek i na premierze "Fuks 2" pojawił się w towarzystwie 24-letniej córki!

Reklama

Tak wygląda córka Macieja Stuhra. Czym zajmuje się Matylda Stuhr?

Choć Maciej Stuhr nie stroni od dzielenia się z fanami wiadomościami na temat swojej kariery i nowych produkcji, w których bierze udział, jego fani rzadko słyszą o życiu prywatnym aktora. Tymczasem Maciej Stuhr od 2015 roku jest żonaty po raz drugi, a rok później został ojcem po raz drugi. Gwiazdor ma również córkę z pierwszego małżeństwa - 24-letnią dziś Matyldę.

To właśnie ze starszą pociechą Maciej Stuhr pojawił się w czwartek, 11 stycznia, na premierze filmu "Fuks 2", w którym zagrał. Aktor chętnie pozował do zdjęć w towarzystwie Matyldy Stuhr i trudno zaprzeczyć, że oboje prezentowali się naprawdę stylowo. Maciej Stuhr zdecydował się na klasyczny garnitur w kratę i czarny golf, a jego córka postawiła na ciepły, jasny sweter, kreszowaną minispódniczkę lub szorty i kozaki.

Maciej Stuhr z córką na premierze filmu Fuks 2
Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała przejmujące zdjęcie z córką. „To są te dni, kiedy chce mi się płakać”

Co robi Matylda Stuhr, córka Macieja Stuhra?

Matylda Stuhr ma dziś 24 lata i choć nie zdecydowała się pójść w ślady znanego taty, próbowała swoich sił jako modelka i ma już w tym zakresie pierwsze doświadczenia. Na jej instagramowym profilu można zobaczyć kadry z wybiegu.

Zobacz także

Choć teraz relacje Macieja Stuhra i jego córki są - co udowadniają najnowsze zdjęcia - niezwykle bliskie, aktor przyznawał, że w przeszłości te stosunki różnie się układały.

Mam dorosłą córkę z pierwszego małżeństwa i różne były pomiędzy nami perypetie. Trauma rozstania rodziców powodowała, że bardzo różnie się między nami działo. Czasami cudownie i w przyjaźni, a czasami okropnie darliśmy koty. Do dziś próbujemy sobie te relacje układać. Czasami trzeba je zresetować, niemal do zera
- mówił Maciej Stuhr o córce dla ''Polityki''.

Jesteście zaskoczeni tym wyznaniem? Tymczasem zobaczcie więcej zdjęć z premiery filmu "Fuks 2"!

Reklama

Zobacz także: Program Macieja Stuhra w ogniu krytyki. Aktor odpowiedział!

Maciej Stuhr na premierze filmu Fuks 2
VIPHOTO/East News
Maciej Stuhr z córką na premierze filmu Fuks 2
VIPHOTO/East News
Maciej Stuhr z córką na premierze filmu Fuks 2
VIPHOTO/East News
Maciej Stuhr na premierze filmu Fuks 2
Artur Zawadzki/REPORTER/East News
Reklama
Reklama
Reklama