Mitja Okorn chłopakiem Weroniki Książkiewicz. Z kim spotyka się Weronika Książkiewicz?
ONS
Newsy

Książkiewicz wyjechała z synem do Hiszpanii. Będzie tam pracować jako...

Odnajdzie się w nowej profesji?

W ostatnich miesiącach u Weroniki Książkiewicz sporo się zmieniło. Aktorka wreszcie odnalazła miłość wiążąc się ze słoweńskim reżyserem Mitją Okornem. Para poznała się dość nietypowych okolicznościach, bo na lekcjach języka słoweńskiego, gdzie Mitja był nauczycielem a ona uczennicą. Oboje po raz pierwszy pokazali się razem w styczniu tego roku. Przypomnijmy: Weronika Książkiewicz po raz pierwszy pokazała chłopaka. Przystojny?

Wygląda na to, że nowa miłość to tylko początek zmian, które nastały w jej życiu. Jak podaje "Party", Weronika w ramach prezentu urodzinowego zdecydowała się wyjechać na urlop do Hiszpanii wraz ze swoim synkiem, a konkretniej do Barcelony. Mieszka tam jej siostra Kasia, która z zawodu jest projektantką mody. Aktorka postanowiła wykorzystać ten fakt i wziąć udział w przygotowywanym przez Katarzynę projekcie.
 

Kasia jest projektantką mody i zaproponowała Weronice wystąpienie w kampanii promującej jej nową kolekcję - zdradza znajoma aktorki.


Weronika bez chwili wahania wzięła udział w sesji, widzi w tym bowiem szansę na międzynarodową karierę. Wszystko za sprawą swojej słowiańskiej urody.
 

W Hiszpanii blondynki to "towar" deficytowy, a trzeba przyznać, że Weronika wychodzi na zdjęciach jak prawdziwa supermodelka - dodaje jej znajoma.


Jesteście ciekawi efektów sesji?

Zobacz: Weronika Książkiewicz zdradziła jak dba o sylwetkę

Chłopak Weroniki Książkiewicz:

Siostra Weroniki Książkiewicz
Facebook
Newsy
Książkiewicz pokazała siostrę. W ogóle nie jest do niej podobna
Zabrała ją na urodzinową imprezę do Barcelony

Weronika Książkiewicz jest ostatnio znów aktywniejsza w mediach. Aktorka pojawiła się niedawno na okładce jednego z magazynów, była największą gwiazdą dużego pokazu mody, spędziła też trochę czasu w Hiszpanii, gdzie pracowała nad nietypowym dla siebie projektem. Przypomnijmy: Książkiewicz wyjechała z synem do Hiszpanii. Będzie tam pracować jako... W Barcelonie mieszka siostra Weroniki, Katarzyna . To właśnie tam Książkiewicz postanowiła spędzić swoje 33. urodziny, a przy okazji pomóc Kasi, która na co dzień prowadzi markę "Rocking Body" i projektuje damskie body. Weronika została zaangażowana w projekt jako modelka, pochwaliła się nawet zdjęciem zza kulis sesji na swoim Facebooku. Nie zabrakło również uroczego zdjęcia z siostrą na tle malowniczej Barcelony. Tak prezentują się siostry Książkiewicz - Weronika i Kasia. Podobne? Zobacz: Książkiewicz procesuje się z byłym kochankiem. Zapadł pierwszy wyrok   Weronika Książkiewicz z nowym facetem na salonach:

Weronika Książkiewicz krytykuje Edytę Herbuś
ONS
Newsy
Książkiewicz wypomina Herbuś brak wykształcenia. Na ostro
Będzie z tego konflikt?

W ostatnich miesiącach życie Weroniki Książkiewicz  bardzo się zmieniło - gwiazda odnalazła miłość i wyjechała z synem do Hiszpanii by pracować tam jako modelka. Również w życiu Edyty Herbuś zaszło wiele zmian. Po aferze z Małgorzatą Herde , postanowiła naładować baterię w gorących Włoszech. Przypomnijmy:  Herbuś znów szczęśliwa. Uciekła przed problemami za granicę Ostatnio na salonach częściej pojawiała się Weronika, która wzięła ostatnio udział w kilku pokazach mody. Jednak aktorka absolutnie nie uważa się za celebrytkę. W rozmowie z Agencją X-News była oburzona pytaniem o to kim jest prawdziwy celebryta. Przy okazji dostało się właśnie Edycie Herbuś: Co to jest za określenie prawdziwy celebryta? Ja nie wiem, może powinieneś Edytę Herbuś o to określenie zapytać. Przepraszam Edyta, jakoś tak wyszło (śmiech). Nie wiem - co to prawdziwy celebryta. Ja nie jestem celebrytką, jestem aktorką, skończyłam szkołę, więc nie mam pojęcia kto to jest - powiedziała Książkiewicz Pomożecie aktorce znaleźć właściwą odpowiedź? Zobacz: Książkiewicz opowiedziała o swojej diecie. Od czego zaczyna dzień?   Książkewicz pokazała chłopaka: 

Weronika Książkiewicz wygrała proces z Krzysztofem Latkiem
ONS
Newsy
Książkiewicz procesuje się z byłym kochankiem. Zapadł wyrok w sprawie opieki nad dzieckiem
Kto będzie opiekował się Borysem?

Ostatnie tygodnie dla Weroniki Książkiewicz to ciągłe zmiany w życiu. Aktorka wreszcie znalazła chwilę, żeby wyjechać z synem na wakacje do Hiszpanii, spróbowała swoich sił jako modelka u boku siostry i po burzliwych związkach wreszcie odnalazła szczęście wiążąc się ze słoweńskim reżyserem Mitją Okornem . Weronika i jej nowy partner wychowują wspólnie jej syna z poprzedniego związku z dużo od niej starszym Krzysztofem Latkiem . Przypomnijmy: Były partner Książkiewicz: "Nie sądziłem, że tracę syna" Związek Weroniki i Latka zakończył się trzy miesiące po narodzinach chłopca, od tamtej pory para nie przestaje spotykać się w sądzie, gdzie toczone są kolejne procesy dotyczące przyznania opieki nad Borysem. Latek zarzucał swojej partnerce to, że utrudnia mu kontakty z dzieckiem i robi wszystko, by ten nie spotykał się ze swoimi dziadkami.  Po kilku latach udało się wreszcie wydać ostateczny wyrok w sprawie. Jak podaje "Twoje Imperium", sąd pełnię władzy rodzicielskiej powierzył Książkiewicz i nie wyraził zgody na pobyt dziecka w domu ojca, o co ten usilnie zabiegał. Postanowieniem sądu Latek może jedynie współdecydować o ważnych kwestiach dotyczących dziecka, a podczas spotkań zawsze ma być obecna Weronika. Nie jest wykluczone, że Latek złoży odwołanie, ponieważ wyrok jest dla niego niekorzystny i krzywdzący również jego rodziców, czyli dziadków chłopca. Zobacz: Weronika Książkiewicz poleciała do Hiszpanii pracować jako...   Weronika Książkiewicz pokazała nowego chłopaka:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner