Arkadiusz Milik w szarej bluzie
Eastnews

Zapadła decyzja w sprawie transferu Arkadiusza Milika! Przejdzie do Barcelony czy zostanie w Ajaksie?

Arkadiusz Milik w szarej bluzie
Eastnews
Arkadiusz Milik jednak nie zmieni klubu! Polski napastnik zostaje w Ajaxie Amsterdam. Od zakończenia Euro 2016 i powrocie Polaków do kraju, dużo mówiło się o transferze polskiego napastnika do innego klubu. Pisano, że interesuje się nim Everton, Napoli, a nawet słynny klub Barcelona, w którym gra Leo Messi. W końcu polski napastnik jest jednym z najlepszych zawodników w holenderskiej lidze, dlatego wiele klubów po Euro chciało go odkupić, jednak ostatecznie Arkadiusz Milik w najbliższym sezonie nie zmieni klubu.
Ajax i Arkadiusz Milik doszli do porozumienia, że piłkarz nie odejdzie z klubu w tym okienku transferowym. Sztab szkoleniowy z głównym trenerem Peter Bosz naciskał na to, by zatrzymać najlepszego strzelca poprzedniego sezonu. - poinformował Ajax Amsterdam na stronie klubu.
Arkadiusz Milik, który podczas Euro 2016 stał się bohaterem memów, obecnie przebywa na urlopie wraz ze swoją dziewczyną Jessicą Ziółek. Para wróci do Amsterdamu 22 lipca. 
 
Arkadiusz Milik z ukochaną na wakacjach:
Jassica Ziółek i Arkadiusz Milik
Instagram/Jessica Ziółek
Milik po Euro jednak nie zmieni klubu!
Arek Milik z bagażami
A ponoć interesowała się nim sama Barcelona:
Arkadiusz Milik z dziewczyną na spacerze
East News/Instagram
 
 

Więcej na temat Arkadiusz Milik
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33