Tomek Oświeciński pokazał mieszkanie Jak mieszka Tomek Oświeciński Dom Tomasza Oświecińskiego Mieszkanie Tomka Oświecińskiego Tomek Oświeciński pokazał mieszkanie
Tomek Oświeciński pokazał mieszkanie
1/6
Tomek Oświeciński pokazał mieszkanie

Łukasz Jakóbiak przez 4 lata zapraszał gwiazdy do swojej kawalerki, a teraz... sytuacja się odwróciła. Znany i ceniony youtuber postanowił odwiedzić gwiazdy w swoich mieszkaniach! Na pierwszy raz poszedł Tomek Oświeciński, czyli znany wszystkim "Strachu" z hitowego już "Pitbulla. Niebezpieczne kobiety". Jak mieszka znany aktor? Co zdradził Łukaszowi? Zobaczcie zdjęcia i wideo!

 

 

Tomek Oświeciński pokazał mieszkanie!

Tomek Oświeciński mieszka w wielkim apartamencie, urządzonym bardzo nowocześnie. Wystarczy spojrzeć na kuchnię oraz przestronny salon. Oświeciński, jak sam przyznał Łukaszowi, nie lubi sprzątać, a więc ciężko w jego mieszkaniu o bibeloty, figurki i inne gadżety. Oczywiście wyjątkiem jest sypialnia, gdzie swój kącik ma córka, Maja, która mieszka z ojcem, kiedy to jemu przypada opieka nad dzieckiem (Tomek i mama Mai nie żyją razem, jednak dogadują się świetnie w kwestii Mai). Maja, znana z serialu "Na wspólnej", przyznała, że często śpi z tatą w łóżku albo w salonie.

W salonie Tomasz trzyma kilka pamiątek. Wśród nich jest wielki plakat Michaela Jacksona! Dlaczego? Okazuje się, że kiedy Tomek był osobistym ochroniarzem Michaela Jacksona podczas jego koncertu w Warszawie na Bemowie w 1996 roku! Oświeciński przyznał się również do podrabiania autografów znanego muzyka! Kiedy fani prosili go o podpis na płycie, Tomek nie miał odwagi podejść do wokalisty i sam się podpisywał na płytach, za co teraz przeprosił ;)

 

Zobaczcie, jak mieszka Tomasz Oświeciński. Podoba się Wam jego apartament?

 

Zobacz także: Jak mieszkają Anna i Sławomir Peszkowie? Skromnie, ale z gustem. Zobacz galerię z ich domu! ZDJĘCIA

 

Łukasz Jakóbiak w mieszkaniu Tomka Oświecińskiego. Jak sam pisze, jego nowy program "Jak mieszkają gwiazdy" będzie pojawiał się w sieci raz w tygodniu we wtorek!

 

 

 

2/6
Jak mieszka Tomek Oświeciński
3/6
Dom Tomasza Oświecińskiego
4/6
Mieszkanie Tomka Oświecińskiego
5/6
Tomek Oświeciński pokazał mieszkanie
6/6
Tomasz Oświeciński z nową partnerką i córką
Ons.pl
Więcej na temat Tomasz Oświeciński