Agnieszka Kotulanka Agnieszka Kotulanka w Klanie Agnieszka Kotulanka w Klanie Agnieszka Kotulanka w Klanie Agnieszka Kotulanka
Agnieszka Kotulanka
East News
Jak mu się pracowało z aktorką? Zobacz, co zdradził.
1/5
Agnieszka Kotulanka
East News

Do mediów dotarła smutna wiadomość o śmierci Agnieszki Kotulanki. Aktorka zmarła 20 lutego w wieku 61 lat. Pogrzeb aktorki odbędzie się 27 lutego. W latach 1997-2013 Kotulanka grała w serialu "Klan", gdzie wcielała się w postać Krystyny Lubicz. W 2014 roku bohaterka grana przez aktorkę została przez producentów „Klanu” uśmiercona. Dlaczego? Kotulanka nie stawiała się na planie zdjęciowym, dlatego producenci podjęli decyzję o usunięciu jej z obsady. Przez lata pracy na planie "Klanu", Agnieszka Kotulanka grała u boku Tomasza Stockingera. Jak aktor skomentował smutną wiadomość o śmierci Kotulanki? Zobacz kolejny slajd!

 

Więcej na temat śmierci Agnieszki Kotulanki: 

„Ten spektakl, który szykujecie w obłokach będzie wspaniały!” Przyjaciele i znajomi żegnają Agnieszkę Kotulankę

Agnieszka Kotulanka przez lata była zakochana w Pawle Wawrzeckim. Aktor złamał jej serce? „To spowodowało jej problemy”

Rozstanie z ukochanym, nagłe odejście z "Klanu", choroba alkoholowa - ostatnie lata życia Agnieszki Kotulanki były bardzo trudne

Agnieszka Kotulanka jako Krystyna Lubicz z "Klanu". To była jej najsłynniejsza rola! Zobaczcie zdjęcia

 

2/5
Agnieszka Kotulanka w Klanie
East News

Tomasz Stockinger nie ukrywa, że od wielu lat nie miał kontaktu ze swoją serialową żoną, ale bardzo przeżywa informację o śmierci aktorki. 

Smutno było od 15 lat przez problemy Agnieszki z alkoholem, a teraz jest bardzo smutno. Nie miałem z nią kontaktu od wielu lat, ale doszła do mnie przykra wiadomość, że ona nie żyje. Tylko przypuszczam, że doszło do wycieńczenia organizmu wskutek wyniszczającej choroby, jaką jest alkoholizm - powiedział Tomasz Stockinger w rozmowie z WP. 

Co jeszcze na temat aktorki powiedział Stockinger? 

ZOBACZ: Agnieszka Kotulanka - rodzina, dzieci. Kto żegna aktorkę?

3/5
Agnieszka Kotulanka w Klanie
East News

Choć Polacy uwielbiali Stockingera i Kotulankę jako serialową parę, nie brakowało głosów, że aktorzy nie zawsze się dogadują. Co teraz o pracy z aktorką mówi Stockinger?

Wszystkie problemy wynikały z choroby alkoholowej, natomiast była świetną aktorką. Nie bez powodu zdobyliśmy taka sympatię Polaków, bardzo dobrze się nam ze sobą grało i było dużo twórczej improwizacji na planie. Uatrakcyjnialiśmy razem to, co było napisane w scenariuszu. Cały czas jednak bolałem nad tym, że taki wielki talent nie dawał sobie rady z chorobą - powiedział aktor. 

Na kolejnych slajdach znajdziecie wypowiedź Stockingera po odejściu aktorki z "Klanu". 

ZOBACZ: Nie żyje Agnieszka Kotulanka. Kiedy odbędzie się pogrzeb aktorki?

4/5
Agnieszka Kotulanka w Klanie
East News

Tuż po odejściu aktorki z "Klanu", wywiadu udzielił jej serialowy mąż Tomasz Stockinger. Co wtedy zdradził?

– Przez kilka lat mieliśmy nadzieję, że to się zakończy dobrze, że Agnieszka opanuje kłopoty. Były rozmowy w kuluarach między nią a producentami. W końcu zapadła decyzja, że nie można więcej ryzykować. Agnieszka była już w takim stanie, że trudno było się z nią umówić na zdjęcia. Jedynym, najgorszym z możliwych niestety, było rozwiązanie umowy – powiedział aktor. 

 

Według relacji Stockingera Kotulanka nie była osobą, z którą łatwo było się zaprzyjaźnić.

– Nikomu nie dawała numeru telefonu. Była osobą, która bardzo chroni swojej prywatności, stroniła od mediów. Miałem wrażenie, że po prostu chowała się przed ludźmi – mówił Tomasz Stockinger.

5/5
Agnieszka Kotulanka
Facebook

Agnieszka Kotulanka zmarła 20 lutego. O jej śmierci poinformowała rodzina aktorki poprzez zamieszczenie nekrologu na stronie "Gazety Wyborczej".