Agnieszka Kotulanka nie żyje zmarła w wieku 61 lat Tomasz Stockinger Agnieszka Kotulanka opuściła Klan. Apel Stockingera do Agnieszki Kotulanki Agnieszka Kotulanka Agnieszka Kotulanka i Paweł Wawrzecki
Agnieszka Kotulanka nie żyje zmarła w wieku 61 lat
East News
"Ona chowała się przed ludźmi"
1/6
Agnieszka Kotulanka nie żyje zmarła w wieku 61 lat
East News

W dniu 20 lutego zmarła Agnieszka Kotulanka, aktorka teatralna, filmowa i serialowa, znana najbardziej z roli w serialu "Klan". Pogrzeb aktorki odbędzie się 27 lutego w Legionowie. O śmierci aktorki poinformowały jej dzieci - Katarzyna i Michał. Nie jest tajemnicą, że aktorka od lat zmagała się z alkoholizmem. To właśnie z powodu problemów z alkoholem, aktorka straciła rolę w serialu "Klan". W 2014 roku Krystyna Lubisz, bohaterka Kotulanki, została  przez producentów „Klanu” uśmiercona. Dlaczego? Aktorka często nie stawiała się na planie zdjęciowym, przez co opóźniała realizację zdjęć do serialu. Mówiło się, że aktorka ma problemy osobiste i od nikogo nie odbiera telefonów. Po zakończeniu pracy na planie "Klanu", aktorka zniknęła z show-biznesu. Co na temat jej problemów z alkoholem mówili inni aktorzy? 

 

Więcej na temat śmierci Agnieszki Kotulanki: 

„Ten spektakl, który szykujecie w obłokach będzie wspaniały!” Przyjaciele i znajomi żegnają Agnieszkę Kotulankę

Agnieszka Kotulanka przez lata była zakochana w Pawle Wawrzeckim. Aktor złamał jej serce? „To spowodowało jej problemy”

Rozstanie z ukochanym, nagłe odejście z "Klanu", choroba alkoholowa - ostatnie lata życia Agnieszki Kotulanki były bardzo trudne

Agnieszka Kotulanka jako Krystyna Lubicz z "Klanu". To była jej najsłynniejsza rola! Zobaczcie zdjęcia

 

2/6
Tomasz Stockinger
ONS.pl

Tuż po odejściu aktorki z "Klanu", wywiadu udzielił jej serialowy mąż Tomasz Stockinger. Co wtedy zdradził?

– Przez kilka lat mieliśmy nadzieję, że to się zakończy dobrze, że Agnieszka opanuje kłopoty. Były rozmowy w kuluarach między nią a producentami. W końcu zapadła decyzja, że nie można więcej ryzykować. Agnieszka była już w takim stanie, że trudno było się z nią umówić na zdjęcia. Jedynym, najgorszym z możliwych niestety, było rozwiązanie umowy – powiedział aktor. 

Co jeszcze zdradził na temat swoich relacji z Kotulanką?

3/6
Agnieszka Kotulanka opuściła Klan. Apel Stockingera do Agnieszki Kotulanki
ONS

Tomasz Stockinger nie ukrywał, że nigdy tak naprawdę nie zaprzyjaźnił się z aktorką. 

– Nikomu nie dawała numeru telefonu. Była osobą, która bardzo chroni swojej prywatności, stroniła od mediów. Miałem wrażenie, że po prostu chowała się przed ludźmi – mówił Tomasz Stockinger.

Kiedy zaczęły się problemy Agnieszki Kotulanki z alkoholem? 

4/6
Agnieszka Kotulanka
East News

Agnieszka Kotulanka nie miała łatwego dzieciństwa, mówiło się, że jej ojciec również miał problemy z alkoholem. 

W jej rodzinnym domu w Legionowie obecny był alkohol. Jej ojciec zaglądał do kieliszka. Na studiach ten problem zaczął dotykać samej Agnieszki”, zdradziła w rozmowie z tygodnikiem „Na żywo” jej dawna koleżanka z warszawskiej PWST.

5/6
Agnieszka Kotulanka i Paweł Wawrzecki
East News

Agnieszka Kotulanka po rozstaniu z Jackiem Sas-Uhrynowskim, z którym miała dwójkę dzieci, związała się z Pawłem Wawrzeckim. Gdy się poznali, aktor był żonaty z Barbarą Winiarską. Dopiero po śmierci żony, aktor związał się z Kotulanką. Ich szczęście nie trwało jednak długo. W 2005 roku rozstali się, decyzję o zakończeniu związku podjął aktor. Kotulanka ciężko to przeżyła. 

„Ona ma momenty, że jej miłość do Pawła wraca i wtedy stara się znów zdobyć jego względy. W ubiegłym roku Paweł ponownie odrzucił jej zaloty i powiedział przy tym kilka gorzkich słów. To spowodowało jej problemy. Tego dla niej było za dużo”, mówił znajomy aktorki w "Fakcie".

6/6
Nie żyje Agnieszka Kotulanka
Facebook

Agnieszka Kotulanka zmarła 20 lutego. 

Więcej na temat Agnieszka Kotulanka