Agnieszka Kotulanka - aktorzy serialu Klan wspominają aktorkę Agnieszka Kotulanka Agnieszka Kotulanka Agnieszka Kotulanka w Klanie Agnieszka Kotulanka w Klanie
Agnieszka Kotulanka - aktorzy serialu Klan wspominają aktorkę
East News
Co mówią po śmierci aktorki?
1/5
Agnieszka Kotulanka - aktorzy serialu Klan wspominają aktorkę
East News

Śmierć Agnieszki Kotulanki wstrząsnęła widzami serialu „Klan”, ale przede wszystkim jej bliskimi. Aktorka, znana głównie z roli Krystyny Lubicz, zmarła 20 lutego. Od lat zmagała się z uzależnieniem od alkoholu. Przestała pracować w 2013 roku, a jej rola została usunięta z „Klanu”. Znajomi z serialu nie ukrywają, że od lat nie mieli kontaktu z aktorką, ale ciepło ją wspominają i żegnają we wzruszających słowach. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Więcej na temat śmierci Agnieszki Kotulanki: 

Agnieszka Kotulanka przez lata była zakochana w Pawle Wawrzeckim. Aktor złamał jej serce? „To spowodowało jej problemy”

Rozstanie z ukochanym, nagłe odejście z "Klanu", choroba alkoholowa - ostatnie lata życia Agnieszki Kotulanki były bardzo trudne

Agnieszka Kotulanka jako Krystyna Lubicz z "Klanu". To była jej najsłynniejsza rola! Zobaczcie zdjęcia

Agnieszka Kotulanka - rodzina, dzieci. Kto żegna aktorkę?

Agnieszka Kotulanka nie żyje! Gwiazda serialu "Klan" miała 61 lat

2/5
Agnieszka Kotulanka
Facebook

Na oficjalnym fanage’u serialu „Klan” pojawiło się pożegnanie aktorki.

 

Agnieszko, będziemy tęsknić... - czytamy. 

 

Zobacz:  Nie żyje Agnieszka Kotulanka. Kiedy odbędzie się pogrzeb aktorki?

3/5
Agnieszka Kotulanka
Facebook

Słowa Pauliny Holtz, serialowej córki Krystyny Lubicz, wzruszają do łez. 

 

Wczoraj, z ogromnym smutkiem, przyjęłam wiadomość o śmierci Agnieszki Kotulanki. Cudna kobieta i aktorka, której świat za bardzo doskwierał. Agnieszko, wiem że ten spektakl, który szykujecie w obłokach będzie wspaniały! Do zobaczenia.

 

Zobacz: Agnieszka Kotulanka - rodzina, dzieci. Kto żegna aktorkę? 

4/5
Agnieszka Kotulanka w Klanie
East News

Tomasz Stockinger, serialowy Paweł Lubicz, powiedział, że od lat nie miał kontaktu z aktorką. Aktor przypuszcza, że do śmierci doprowadziła ją choroba alkoholowa.

 

Smutno było od 15 lat przez problemy Agnieszki z alkoholem, a teraz jest bardzo smutnoNie miałem z nią kontaktu od wielu lat, ale doszła do mnie przykra wiadomość, że ona nie żyje. Tylko przypuszczam, że doszło do wycieńczenia organizmu wskutek wyniszczającej choroby, jaką jest alkoholizm - powiedział w rozmowie z Wirtualną Polską. 

 

Zobacz: Rozstanie z ukochanym, nagłe odejście z "Klanu", choroba alkoholowa - ostatnie lata życia Agnieszki Kotulanki były bardzo trudne

5/5
Agnieszka Kotulanka w Klanie
East News

Tomasz Stockinger wspomina także talent aktorski Agnieszki Kotulanki.

 

Wszystkie problemy wynikały z choroby alkoholowej, natomiast była świetną aktorką. Nie bez powodu zdobyliśmy taka sympatię Polaków, bardzo dobrze się nam ze sobą grało i było dużo twórczej improwizacji na planie. Uatrakcyjnialiśmy razem to, co było napisane w scenariuszu. Cały czas jednak bolałem nad tym, że taki wielki talent nie dawał sobie rady z chorobą

 

 

Ilona Łepkowska, która współpracowała z Kotulanką, była w szoku na wieść o jej śmierci.

 

Jest to dla mnie szokująca wiadomość, proszę wybaczyć, nie jestem w stanie powiedzieć nic więcej. Jest to dla mnie niezwykle smutne i zaskakujące - wyznała poruszona scenarzystka.

 

Pogrzeb aktorki odbędzie się 27 lutego w Legionowie.

 

Zobacz: Agnieszka Kotulanka przez lata była zakochana w Pawle Wawrzeckim. Aktor złamał jej serce? „To spowodowało jej problemy”

Więcej na temat Agnieszka Kotulanka