Agnieszka Kotulanka w Klanie Agnieszka Kotulanka w Klanie Agnieszka Kotulanka w Klanie Agnieszka Kotulanka w Klanie Agnieszka Kotulanka w Klanie
Agnieszka Kotulanka w Klanie
East News
1/5
Agnieszka Kotulanka w Klanie
East News

Agnieszka Kotulanka była aktorka filmową, teatralną i serialową. W latach 1981-1989 grała na deskach Teatru Współczesnego w Warszawie. W Teatrze Telewizji zadebiutowała jako Letta w inscenizacji dramatu „Śmierć komiwojażera” w 1980 roku. W filmie zagrała po raz pierwszy 2 lata później w 1982 roku. Wcieliła się w rolę pielęgniarki w „Punktach za pochodzenie”. Pierwszym serialem, w którym zagrała był „Dom”. Jednak największą popularność przyniosła jej rola Krystyny Lubicz w serialu „Klan”. Zobaczcie zdjęcia z planu.

 

Więcej na temat śmierci Agnieszki Kotulanki: 

„Ten spektakl, który szykujecie w obłokach będzie wspaniały!” Przyjaciele i znajomi żegnają Agnieszkę Kotulankę

Agnieszka Kotulanka przez lata była zakochana w Pawle Wawrzeckim. Aktor złamał jej serce? „To spowodowało jej problemy”

Rozstanie z ukochanym, nagłe odejście z "Klanu", choroba alkoholowa - ostatnie lata życia Agnieszki Kotulanki były bardzo trudne

Agnieszka Kotulanka - rodzina, dzieci. Kto żegna aktorkę?

Nie żyje Agnieszka Kotulanka. Kiedy odbędzie się pogrzeb aktorki?

Stockinger komentuje śmierć Agnieszki Kotulanki: "Smutno było od 15 lat przez problemy Agnieszki z alkoholem, a teraz jest bardzo smutno"

Laura Łącz i Jacek Borkowski komentują śmierć Agnieszki Kotulanki: "Nie mogę jeszcze tego przełknąć. Tak jej się życie nie poukładało..."
 

2/5
Agnieszka Kotulanka w Klanie
East News

Agnieszka Kotulanka zaczęła grać w „Klanie” w 1997 roku. Wcieliła się w Krystynę Lubicz - matkę dwóch córek - Oli i Agnieszki oraz żonę Pawła. Życie Lubiczów było burzliwe.

 

Paweł zrezygnował z pracy w szpitalu, aby w poświęcić się rozwojowi prywatnej kliniki „EL-MED”, której jest współwłaścicielem. Paweł i jego żona, Krystyna zmagali się z kryzysem małżeńskim, chorobą nowotworową Krystyny oraz nieplanowaną ciążą, która zakończyła się narodzinami ich trzeciego dziecka – Pawła Ignacego Lubicza - czytamy na Wikipedii.

 

Zobacz:  Agnieszka Kotulanka przez lata była zakochana w Pawle Wawrzeckim. Aktor złamał jej serce? „To spowodowało jej problemy”

3/5
Agnieszka Kotulanka w Klanie
East News

Dalsze losy Krystyny Lubicz były równie ciężkie. Bohaterka „Klanu” zachorowała na zapalenie opon mózgowych i wyleciała do USA na leczenie. Krystyna Lubicz zmarła w samolocie po wylądowaniu w Warszawie na rękach swojej córki Agnieszki. 

 

Zobacz: Rozstanie z ukochanym, nagłe odejście z "Klanu", choroba alkoholowa - ostatnie lata życia Agnieszki Kotulanki były bardzo trudne

4/5
Agnieszka Kotulanka w Klanie
East News

Rola Agnieszki Kotulanki została usunięta z serialu. Aktorka grała w produkcji do 2013 roku.

 

Zobacz: Z OSTATNIEJ CHWILI! Nie żyje Agnieszka Kotulanka

5/5
Agnieszka Kotulanka w Klanie
Facebook

Rola Krystyny Lubicz była ostatnią dla Agnieszki Kotulanki.

 

Zobacz: Klątwa nad „Klanem’’. Dlaczego kolejni aktorzy odchodzą z serialu?

Więcej na temat Agnieszka Kotulanka Klan