Agnieszka Kotulanka, Paweł Wawrzecki Agnieszka Kotulanka, Paweł Wawrzecki Agnieszka Kotulanka, Paweł Wawrzecki Agnieszka Kotulanka Agnieszka Kotulanka
Agnieszka Kotulanka, Paweł Wawrzecki
East News
Związek pary nie przetrwał próby czasu.
1/5
Agnieszka Kotulanka, Paweł Wawrzecki
East News

Agnieszka Kotulanka nie miała szczęścia w miłości. W 1980 roku wyszła za maż za Jacka Sas-Uhrynowskiego, z którym miała dwoje dzieci. Niestety, po 12 latach para rozwiodła się, a od tego momentu Agnieszka samotnie wychowywała syna i córkę. W 1997 roku Agnieszka Kotulanka dostała rolę w „Klanie”, a praca nie tylko zapewniła jej stabilizację finansową, ale także… miłość! Tam poznała największą miłość w osobie Pawła Wawrzyckiego. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Więcej na temat śmierci Agnieszki Kotulanki: 

„Ten spektakl, który szykujecie w obłokach będzie wspaniały!” Przyjaciele i znajomi żegnają Agnieszkę Kotulankę

Rozstanie z ukochanym, nagłe odejście z "Klanu", choroba alkoholowa - ostatnie lata życia Agnieszki Kotulanki były bardzo trudne

Agnieszka Kotulanka jako Krystyna Lubicz z "Klanu". To była jej najsłynniejsza rola! Zobaczcie zdjęcia

Agnieszka Kotulanka - rodzina, dzieci. Kto żegna aktorkę?

Agnieszka Kotulanka nie żyje! Gwiazda serialu "Klan" miała 61 lat

Stockinger komentuje śmierć Agnieszki Kotulanki: "Smutno było od 15 lat przez problemy Agnieszki z alkoholem, a teraz jest bardzo smutno"

2/5
Agnieszka Kotulanka, Paweł Wawrzecki
East News

Viva.pl informuje, że Agnieszka Kotulanka całkowicie straciła głowę dla aktora, mimo że on wtedy był mężem Barbary Winiarskiej, z którą wychowywał niepełnosprawną córkę. Po śmierci żony związał się z Agnieszką. Ich miłość nie trwała jednak długo.

 

Zobacz: Agnieszka Kotulanka - rodzina, dzieci. Kto żegna aktorkę?

3/5
Agnieszka Kotulanka, Paweł Wawrzecki
East News

Związek Agnieszki i Pawła zakończył się w 2005 roku. Aktorka bardzo to przeżyła i - jak czytamy na Viva.pl -  "złamane serce po rozstaniu z Pawłem Wawrzeckim pchnęło ją w objęcia nałogu".

 

Ona ma momenty, że jej miłość do Pawła wraca i wtedy stara się znów zdobyć jego względy. W ubiegłym roku Paweł ponownie odrzucił jej zaloty i powiedział przy tym kilka gorzkich słów. To spowodowało jej problemy. Tego dla niej było za dużo -  zdradził znajomy aktorki w „Fakcie” w 2014 roku.

 

Zobacz: Rozstanie z ukochanym, nagłe odejście z "Klanu", choroba alkoholowa - ostatnie lata życia Agnieszki Kotulanki były bardzo trudne 

4/5
Agnieszka Kotulanka
East News

Agnieszka i Paweł już nigdy nie wrócili do siebie.

 

Zobacz: Klątwa nad „Klanem’’. Dlaczego kolejni aktorzy odchodzą z serialu?

Więcej na temat Agnieszka Kotulanka