Tomasz Kammel poruszony tragedią w Orlando
Facebook

Kammel w poruszającym nagraniu: "Po tym, co stało się w Orlando, mam ochotę powiedzieć, że jestem gejem"!

Tomasz Kammel poruszony tragedią w Orlando
Facebook

Tomasz Kammel zamieścił w sieci bardzo emocjonalne nagranie, na którym mówi o tragedii w Orlando - gdzie w miniony weekend Omar Mateen zabił w gejowskim klubie 49 osób. Dziennikarz "Pytania na śniadanie", poruszony dramatem w USA, jest zaskoczony reakcją polskiego społeczeństwa, które nie poświęca zbyt wiele uwagi tej masakrze. Tomasz Kammel sugeruje, że dzieje się tak, ze względu na to, że ofiarami byli homoseksualiści.

Mam wrażenie, że w naszym kraju dziwnie mało się o tym mówi. Czyżby nikt nie przejął się tą tragedią? Czy też może ktoś postanowił się nią nie przejmować bo chodzi o homoseksualistów, pedałów? Nie wiem i nawet nie chcę się nad tym zastanawiać. Zastanawiałem się na tym, dlaczego to się stało. Jakie były pobudki? ISIS? Terrroryzm? Islam?- mam to głęboko w poważaniu. Najbardziej boli mnie fakt, że to się stało, ze względu na to, że komuś się nie podobało iż ktoś inny kocha. Nie kocha inaczej bo jest homo, tylko po prostu kocha. Miłość jest absolutnie najwyższą wartością.

Dziennikarz przy okazji skomentował plotki o swojej orientacji seksualnej. 

Bardzo często, przez lata słyszę, czytam, że jestem gejem. Że jest normalne, że jestem gejem a wszystkie kobiety, które pojawiają się w moim życiu to przykrywki. Otóż prawda jest taka, że gejem nie jestem.  Ale nie mówię wam tego, że nagle mam ochotę na jakiś coming out, tylko dlatego, że po pierwsze gdybym gejem był, byłbym z tego absolutnie dumny - zapewnił Tomasz Kammel. - Po tym, co stało się w Orlando, mam ochotę powiedzieć, że jestem gejem, jestem pedałem, jestem homoseksualistą. Nikt na świecie nie ma prawa karać ludzi za to, że kochają. Nikt na świecie nie ma prawa mówić, że homoseksualizm to choroba (...) Czy się jest homoseksualistą, czy się nie jest, to się ma prawo, do cholery, do miłości!

Internauci byli zachwyceni wzruszającą przemową Tomasza Kammela. Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy, w którym dziękowali mu za zwrócenie uwagi na tragedię w Orlando i sytuację homoseksualistów.

Bardzo pieknie to powiedziales. Dziekuje.
Dziękuję Panie Tomku - te słowa dają nadzieję
Tomasz miałem o Tobie wyrobione zdanie od dawna...a po tym co zrobiłeś teraz, moge tylko dodac,że szanuję Cię jeszcze bardziej...w imieniu ludzi INTELIGENTNYCH EMOCJINALNIE DZIĘKUJĘ

Posłuchajcie pełnego nagrania Tomasza Kammela, które zamieścił na swoim profilu na Facebooku. Zgadzacie się z opinią dziennikarza? Waszym zdaniem w Polsce rzeczywiście nie komentuje się tragedii w Orlando i umniejsza jej znaczenie przez to, że ofiary zabójcy byli homoseksualistami?

 

Zobacz także: Doda bardzo gorzko o tragedii w Orlando: “Zamach wytłumaczony, bo w gej klubie?”

 

Tomasz Kammel o tragedii w Orlando:

 

Dziennikarz zamieścił w sieci poruszające nagranie.

Więcej na temat Tomasz Kammel
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59