Tomasz Ciachorowski jest gejem. Tomasz Ciachorowski i Maciej Radel
ONS

Ciachorowski: Jestem nieuleczalnie zakochany

Tomasz Ciachorowski jest gejem. Tomasz Ciachorowski i Maciej Radel
ONS

Życie prywatne Tomasza Ciachorowskiego jest owiane wielką tajemnicą. Gwiazdor niechętnie opowiada o tym czy ma dziewczynę/chłopaka, nie pojawia się w śniadaniówkach i rzadko udziela wywiadów. No, chyba że ma okazję porozmawiać o swoim wyglądzie (zobacz: "Pryszcz odbiera mi pewność siebie"). Ostatnio aktor wyjątek zrobił dla tygodnika "Angora", w którym zdradził kilka faktów z życia prywatnego. Oczywiście dotyczą głównie pasji pozazawodowych.

Ciachorowski w rozmowie z Bohdanem Gadomskim zdradza, że jego obecną sympatią jest... Rzym, a w szczególności włoska kuchnia. Tomek pochwalił się, że stolica Włoch zrobiła na nim potężne wrażenie, ale nie dodał już czy był tam ze swoją drugą połówką czy sam.

- Byłem tam tylko pięć dni, ale była to bardzo intensywna eskapada, z której przywiozłem głównie wrażenia kulinarne. Jestem nieuleczalnie zakochany. W kuchni włoskiej. A poza tym Włosi to sympatyczni, zabawni, promienni ludzie.


Przy okazji Tomek zdradził plany zawodowe. A w zasadzie pochwalił się tajemniczą propozycją.

- Na horyzoncie majaczy bardzo ciekawa propozycja teatralna, ale nie zdradzę co to, żeby nie zapeszyć. Proszę trzymać za mnie kciuki.


Trzymamy więc kciuki w sprawach zawodowych i sercowych. Przy okazji liczymy na kolejne odważne wyznania. Nie tylko te o urodzie i kompleksach. Zobacz: Kompleks Ciachorowskiego. Nie przesadza?Tomasz Ciachorowski, Maciej Radel i Agata Skóra (screen z maxmodels.pl):

Ciachorowski w klipie Sylwii Grzeszczak "Pożyczony":

Przeładuj

Z kim Blondino ma najlepszy kontakt po "Hotelu Paradise"? Nie chodzi o Chrisa!

zobacz 01:23