Teledysk Dawid Podsiadło No

Podsiadło poszedł na całość! Pokazał dziewczynę i klatę w nowym klipie [WIDEO]

Teledysk Dawid Podsiadło No

Dawid Podsiadło to jeden z najpopularniejszych polskich wykonawców, który potwierdził, że po programie typu talent-show można odnieść sukces. Jego płyta sprzedała się znakomicie i doczekała się reedycji, a występ na festiwalu Top Trendy był jednym z najlepszych i przyćmił koncerty innych gwiazd. Dawid w swoich wypowiedziach wydaje się być niezwykle skromnym chłopakiem, któremu kariera nie przewróciła w głowie. Przypomnijmy: Genialny Podsiadło zawstydził inne gwiazdy występem: "To trochę niesprawiedliwe"

W najnowszym teledysku wokalisty do utworu "No" po raz pierwszy mamy okazję zobaczyć jak Dawid prezentuje się bez koszulki. Ta informacja z pewnością ucieszy fanki gwiazdora. Dodatkowo w klipie pojawiła się w roli dziewczyny Dawida aktorka Marta Nieradkiewicz znana z serialu "Barwy szczęścia". Teledysk ma bardzo intymny charakter i na pewno spodoba się widzom.

Zaledwie kilka minut po jego premierze na Youtube, pojawiło się mnóstwo komentarzy chwalących wideo. Jesteście w gronie entuzjastów?

Zobacz: Dawid Podsiadło przerwał wywiad. Wszystko przez dziewczynę 
 


Dawid Podsiadło z dziewczyną:

Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30