Nie wszyscy zatańczą z gwiazdami w piątkowy wieczór, kiedy to Polsat wyemituje pierwszy odcinek czwartej już edycji programu "Taniec z Gwiazdami".

Reklama

Drobnej kontuzji doznał Krzysztof Ibisz. Podczas jazdy na rolkach doszło do czołowego zderzenia, w wyniku którego prezenter musi poruszać się o kulach.

Krzysztof Ibisz kontuzjowany

Oficjalny Facebook "Tańca z Gwiazdami" udostępnił zdjęcia gwiazdora, gdzie wraz z Anną Głogowską i scenarzystą show siedzą na kanapie. Okazuje się, że on również jest kontuzjowany:

Przypadek czy solidarność?:))) Ania, ja i nasz scenarzysta Łukasz;) - pisze Krzysztof na temat swojego wypadku. I dalej: - Drodzy, być może niektórzy z Was już wiedzą, że zdarzyła mi się czołówka na rolkach, w wyniku której uległem drobnej kontuzji. Taka sytuacja może się zdarzyć każdemu aktywnemu człowiekowi, więc nie uznałem tego za wydarzenie warte zabierania głosu. Niestety, niektóre żyjące z sensacji kolorowe tytuły już zaczęły tworzyć bajki na ten temat. Niniejszym oświadczam, że nie przejechałem żadnego dziecka, lecz w ostatniej chwili uniknąłem zderzenia z chłopcem, który nagle wbiegł na ścieżkę. Zadziałem odruchowo i wpadłem na słup, a ten niespodziewanie okazał się twardszy ode mnie... Uwaga: słup i dziecko czują się świetnie, ja również. Z tym, że chwilowo trochę utykam????.

Jak więc poradzi sobie w piątkowym odcinku programu? Nie on jedyny przecież cierpi...

Zobacz: Taniec z Gwiazdami: Pierwsza kontuzja Cleo podczas treningów! Wiemy z kim zatańczy w parze!

Zobacz także

Nie wszyscy zatańczą jutro.
Posted by Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami on 10 września 2015

Drodzy, być może niektórzy z Was już wiedzą, że zdarzyła mi się czołówka na rolkach, w wyniku której uległem drobnej...
Posted by Krzysztof Ibisz on 8 września 2015

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama