Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
spice.jpg
Newsy

Tak Spice Girls wyglądają po latach

Pojawiły się razem na premierze musicalu o ich karierze

Na chwilę przenosimy się do lat 90., to wtedy Spice Girls królowały na listach przebojów i w świadomości młodych dziewczyn. Większość z nich naśladowała styl gwiazd, który teraz wydaje się nam dość śmieszny. Dzisiaj każda z pań wygląda o niebo lepiej, a przynajmniej zdecydowanie skromniej i z większą klasą.

Wczoraj, pierwszy raz od kilku lat wszystkie pojawiły się w jednym miejscu. A wszystko za sprawą powstającego musicalu „Viva Forever” na podstawie twórczości Spice Girls. Czyżby „Mamma Mia” na podstawie przebojów Abby miała zostać zdetronizowana?

Przyznacie, że każda okazja jest dobra do wspomnień, dlatego też specjalnie dla was przygotowaliśmy galerię z ostatnich kilkunastu lat Spice Girls.  Tych, którzy chcą zobaczyć niezwykłą przemianę pań zapraszamy do galerii poniżej. Zobaczcie jak się zmieniały:
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Spice Girls na próbie przed występem
Newsy
Spice Girls zamkną Olimpiadę w Londynie!
Wyciekły zdjęcia z próby! Co szykują na powrót?

Można to potwierdzić już oficjalnie. Spice Girls , po raz trzeci w historii od zakończenia działalności, znów reaktywują siły i wystąpią podczas ceremonii kończącej letnie igrzyska olimpijskie w Londynie. Po tym jak wokalistki pojawiły się na konferencji prasowej musicalu "Viva Forever" ich kontakt ponownie odżył. Podobno najmniej na powrocie na scenę zależało Victorii Beckham, zapewne dlatego, że finansowo wiedzie jej się najlepiej z całego zespołu. "The Sun" opublikował zdjęcia z próby do występu, które wykonali obecni na miejscu fani. Można wywnioskować, że dziewczyny na scenę wjadą charakterystycznymi angielskimi takstówkami, każda swoją . Ciekawe czy usłyszymy nową piosenkę czy medley przebojów? A może po 17 lat na nowo zabrzmi legendarny przebój "Wannabe"? A tak Spice Girls prezentowały się kilka miesięcy temu:

clipboard.jpg
Newsy
Był czad! Tak Spice Girls zamknęły Olimpiadę
Wciąż są w formie?

Po 17 latach od premiery singla "Wannabe" Spice Girls znów wystąpiły razem. Okazją do krótkiego powrotu na scenę było zakończenie Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Legendarny zespół, który w 2000 roku zakończył działalność, specjalnie na wczorajszy wieczór zaprezentował miks swoich dwóch największych przebojów - wspomnianego "Wannabe" i "Spice Up Your Life" pochodzącego z drugiej płyty. Dziewczyny wjechały, podobnie jak w teledysku do pierwszego singla, na charakterystycznych czarnych londyńskich taksówkach, na których zmieniały się wizualizacje. Panie wystąpiły w stylizacjach nawiązujących do ich "spajsetkowych" pseudonimów. Przypomnijmy ten występ. Aż łza się w oku kręci ;-) Zobacz: Mamy zdjęcia z próby Spice Girls przed występem na Olimpiadzie Zobacz jak dzisiaj wyglądają Spice Girls:

Spice Girls na premierze musicalu
Newsy
Spice Girls przypomniały o sobie po latach
Zobacz jak bardzo zmieniły się od czasu debiutu

Legendarny zespół Spice Girls raz na jakiś czas lubi o sobie przypomnieć. Po tym jak dziewczyny zakończyły karierę w 2000 roku i każda poszła w swoją stronę, mało kto spodziewał się, że kiedykolwiek zobaczymy je jeszcze razem. Tymczasem kilka lat temu Geri, Emma, Victoria, Mel B i Mel C powróciły na jednorazową trasę koncertową i wydały płytę podsumowującą ich wspólną twórczość. A jakby tego było mało, Spice Girls ponownie reaktywowało się! To, w co wierzyli nieliczni na chwilę stało się prawdziwe. Cała piątka Spicetek pojawiła się na premierze londyńskiego musicalu poświęconego ich twórczości . Wszystkie wokalistki prezentowały się z klasą, w bardzo stylowym wydaniu. W niczym nie przypominały szalonych i zbuntowanych nastolatek, które rozkochały w sobie miliony fanów na całym świecie. Melanie C zrzuciła dres, Emma schudła, Mel B pozbyła się burzy loków, Geri skróciła i wyprostowała włosy, a Victoria jeszcze bardziej schudła. Zobaczcie jak dzisiaj wygląda załoga Spice Girls . Dla porównania zdjęcia z ostatniego powrotu (2008 rok) i z początków kariery (1997 rok). Która zmieniła się najbardziej?

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner