Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski przedstawiają nowe dziecko
Instagram @sylwiaprzybysz
Newsy

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pochwalili się swoim szczęściem! "Nasze nowe dziecko"

Tuż przed ślubem Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ogłosili wspaniałą wiadomość! Spójrzcie tylko na najnowsze zdjęcie zakochanych!

Sylwia Przybysz podczas relacji na InstaStories zdradziła, co wydarzyło się tuż przed jej ślubem z Janem Dąbrowskim! Zakochani już wkrótce powiedzą sobie "tak", ale teraz okazuje się, że ślub nie jest to jedyny powód do radości dla piosenkarki i popularnego YouTuber. Sylwia Przybysz w najnowszej relacji wspomina o powiększeniu rodziny! Sprawdźcie, co dokładnie powiedziała gwiazda.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali rodzicami po raz trzeci! "Mamy bardzo fajne wartości przekazane od naszych rodzin"

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pochwalili się swoim szczęściem

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski już od kilku lat tworzą szczęśliwy związek, a od dwóch lat spełniają się w roli rodziców. Para doczekała się dwóch córek- Pola pojawiła się na świecie w styczniu 2020 roku, a Nela urodziła się w marcu 2021 roku. Jak już wiemy, Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski od kilku miesięcy przygotowują się do ślubu, który został zaplanowany właśnie na 2022 rok. I chociaż zakochani nie zdradzili dokładnej daty uroczystości to wszystko wskazuje na to, że Sylwia i Jan powiedzą sobie tak już naprawdę niedługo- ostatnio Sylwia Przybysz bawiła się na swoim wieczorze panieńskim! 

Teraz z kolei Sylwia Przybysz podczas relacji na InstaStories zdradziła, że tuż przed ślubem wydarzyło się coś, co bardzo ją ucieszyło...

Kochani zobaczcie, to nasze dziecko nowe! Jakie piękne! Tak jak wam wczoraj mówiłam, odebraliśmy samochód. Rodzina może się powiększać ponieważ auto jest 7-osobowe- mówiła szczęśliwa Sylwia Przybysz. 

Piosenkarka pokazała, jaki samochód sobie kupili!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski kupili nowy samochód
Instagram @sylwiaprzybysz

Zobacz także: Sylwia Przybysz pokazała więcej zdjęć z wieczoru panieńskiego. "Mam przepiękne wspomnienia"

Jak widać Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wybrali naprawdę ogromne auto! Para zdecydowała się na  Land Rover Discovery, który naprawdę robi wrażenie. Samochód piosenkarki i YouTubera jest ogromny! Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski nigdy nie ukrywali, że marzą o dużej rodzinie, a w takim aucie z pewnością zmieści się więcej niż dwójka dzieci ;) Kto wie, być może za jakiś czas zakochani ogłoszą kolejną radosną nowinę!

Sylwia Przybysz pokazała więcej zdjęć z wieczoru panieńskiego.
TRICOLORS/East News

Zobacz także: Wózki dzieci polskich gwiazd. Tym wożą pociechy Joanna Opozda, Małgorzata Rozenek, Klaudia Halejcio i inni

Kto wie, być może zakochani pojadą do ślubu swoim nowym, stylowym autem? My już czekamy na zdjęcia z uroczystości! Jak myślicie, jaką suknię ślubną wybrała gwiazda? Przypominamy, że Sylwia Przybysz zdecydowała się na kreacją zaprojektowaną przez Violę Piekut. 

Wieczór panieński Sylwii Przybysz
Instagram @sylwiaprzybysz

Sylwia Przybysz przeżyła koszmar przed ślubem
Instagram @sylwiaprzybysz
Newsy
Sylwia Przybysz przeżyła nerwowe chwile tuż przed ślubem! "To była najgorsza decyzja w moim życiu"
Sylwia Przybysz i Jan Przybysz lada chwila powiedzą sobie tak, ale nie uwierzycie, co działo się tuż przed ślubem! Przyszła panna młoda nie ukrywa, że była załamana.

Sylwia Przybysz podczas relacji na InstaStories opowiedziała o nerwowych chwilach przed ślubem! Piosenkarka i Jan Dąbrowski od kilku miesięcy przygotowywali się do ślubu, który odbędzie się już jutro, w sobotę 25 czerwca. Wydawało się, że do tej pory wszystko szło zgodnie z planem, jednak teraz okazuje się, że Sylwia Przybysz tuż przed ślubem podjęła decyzję, której bardzo szybko pożałowała. Nie uwierzycie, co działo się tuż przed uroczystością! Sylwian Przybysz  o trudnych chwilach przed ślubem Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski odliczają już nie dni, ale godziny do swojego ślubu. Zakochani już w najbliższą sobotę będą ślubować sobie miłość i wierność. Para chętnie pokazywała, jak szykowała się do ślubu- do tej pory mogliśmy zobaczyć m.in. jakie niespodzianki przygotowali dla swoich gości, a ostatnio Sylwia Przybysz pokazała również wyjątkowe dekoracje weselne. Niestety, tuż przed ślubem okazało się, że przyszła panna młoda przeżyła bardzo nerwowe chwile. Sylwia Przybysz podczas relacji na InstaStories zdradziła, że była przerażona swoimi... paznokciami! O wszystkim opowiedziała w sieci. Zrobiłam sobie w sobotę przed wyjazdem paznokcie w Warszawie. Jakiś czas temu testowałam różne paznokcie żeby sobie wybrać i zobaczyć w czym najlepiej się czuję. Wyobraźcie sobie, że przyszedł czas kiedy miałam zrobić te paznokcie do ślubu i chwilę przed wyjechaniem do kosmetyczki stwierdziłam, że zrobię sobie coś innego, coś czego nie testowałam. Nie dość, że zrobiłam sobie coś, czego nie testowałam to jeszcze zmieniłam kształt. Kiedy ja zawsze mam kwadrat, to postanowiłam, że zrobie sobie migdał. Nie mogłam na te paznokcie patrzeć. To była najgorsza decyzja w moim życiu- wyznała Sylwia Przybysz. Zobacz także:   Jakob Kosel wbija szpilkę Karolinie Pisarek w dniu wesela? Ten komentarz mówi wiele Na...

Sylwia Przybysz zdradziła datę ślubu z Janem Dąbrowskim
Instagram @sylwiaprzybysz
Newsy
Sylwia Przybysz przez przypadek zdradziła dokładną datę ślubu! Kiedy powie "tak"?
Ślub Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego zbliża się wielkimi krokami. Trwają ostatnie przygotowania do uroczystości, a przyszła panna młoda pokazała, jaką niespodziankę przygotowali dla swoich gości!

Kiedy odbędzie się ślub Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego? Teraz wszystko stało się jasne! Piosenkarka podczas relacji na InstaStories pokazała, jaką niespodziankę przygotowała dla swoich gości, a przy okazji zdradziła dokładny termin uroczystości. Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wyjechali już w góry, gdzie ma się odbyć ich ślub... Data ślubu Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski już od kilku lat tworzą szczęśliwy związek, a jakiś czas temu postanowili wziąć ślub. Ponad roku temu Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski w wywiadzie dla "Party" zdradzili, że planują wielkie góralskie wesele, a od kilku miesięcy trwały intensywne przygotowania do uroczystości. Sylwia Przybysz wybrała suknię ślubną od Violi Piekut, a Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke przygotowali dla przyszłej młodej pary choreografię do pierwszego tańca. Do tej pory zakochani nie zdradzali swoim fanom, kiedy dokładnie powiedzą sobie "tak", ale teraz wszystko stało się jasne!  Sylwia Przybysz podczas relacji na InstaStories pokazała, że goście weselni otrzymają w prezencie cukierki na których... możemy zobaczyć datę ślubu! Okazuje się, że uroczystość odbędzie się 25 czerwca, czyli już w najbliższą sobotę! Zobacz także:   Jakob Kosel wbija szpilkę Karolinie Pisarek w dniu wesela? Ten komentarz mówi wiele Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski już kilka dni temu zdradzili, że wyjechali z Warszawy i są już w miejscu, w którym odbędzie się ich ślub. Ostatnio piosenkarka i popularny YouTuber wybierali menu weselne, a teraz zajmowali się pakowaniem drobnych upominków dla swoich gości. Patrząc na ilość cukierków możemy się spodziewać, że na ślubie Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego będą prawdziwe tłumy.  Zobacz także:  Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski szykują się do ślubu: "Będzie...

Sylwia Przybysz pochwaliła się swoim szczęściem
VIPHOTO/EAST NEWS
Newsy
Sylwia Przybysz pochwaliła się obrączką. Piosenkarka i Jan Dąbrowski są już po ślubie?
Gwiazda zaledwie kilka tygodni temu bawiła się na swoim wieczorze panieńskim, a teraz zaskoczyła zdjęciem pięknej biżuterii. Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski powiedzieli sobie "tak"?

Sylwia Przybysz podczas relacji na InstaStories opublikowała zaskakujące zdjęcie. Młoda gwiazda i Jan Dąbrowski od kilku miesięcy pokazywali przygotowania do ślubu, a teraz w sieci pojawiła się fotka pięknej obrączki. Czy to oznacza, że uroczystość już się odbyła, a zakochani powiedzieli sobie "tak"? Jest komentarz Sylwii Przybysz! Sprawdźcie, co napisała! Sylwia Przybysz już po ślubie? Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski od kilku lat tworzą szczęśliwy związek. Piosenkarka i popularny YouTuber doczekali się dwóch córek- Pola urodziła się w styczniu 2020 roku, a Nela przyszła na świat nieco ponad rok później. Fani z pewnością doskonale wiedzą, że para już jakiś czas temu rozpoczęła budowę ogromnego domu, ale to nie koniec rewolucji w ich życiu- zakochani nie ukrywają, że chcą wziąć ślub. Piosenkarka wybrała już suknię ślubną i razem z narzeczonym uczyli się pierwszego tańca. Ostatnio Sylwia Przybysz bawiła się również na wieczorze panieńskim.   Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski do tej pory nie zdradzili, kiedy ma się odbyć ich ślub, ale teraz piosenkarka pokazała piękną obrączkę!  - Wyczyszczone przed ślubem- napisała krótko Sylwia Przybysz. Zobacz także:   Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pochwalili się swoim szczęściem! "Nasze nowe dziecko" Wszystko wskazuje więc na to, że Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski jeszcze nie powiedzieli sobie tak, a ich ślub wciąż jest przed nami. Kto wie, być może zakochani powiedzą sobie sakramentalne "tak" już w najbliższy weekend? Jedno jest pewne - ślub Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego z pewnością będzie jednym z największych wydarzeń w tym roku. My już czekamy na zdjęcia młodej pary!  Zobacz także:   Sylwia Przybysz pokazała więcej zdjęć z wieczoru panieńskiego. "Mam przepiękne wspomnienia"...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik