Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o trudach rodzicielstwa
Instagram
Newsy

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski mieli kryzys? "Mama stwierdziła, że to cud, że się nie rozstaliśmy" 

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o swojej relacji po narodzinach Poli. Czy mieli kryzys? Jak go przetrwali?

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski niedługo zostaną rodzicami po raz drugi. Jak wspomnieli w najnowszym wywiadzie, pomiędzy ich starszą córeczką Polą a drugim maleństwem będzie rok i dwa miesiące różnicy. Młodzi rodzice spisują się na medal w nowej roli, chociaż wielu sceptycznie patrzyło na ich decyzję o zakładaniu rodziny w tak młodym wieku. Sylwia Przybysz w rozmowie z BabybyAnn opowiedziała nie tylko o pięknych ale i o trudnych chwilach niedługo po przyjściu na świat małej Poli. 

Moja mama stwierdziła, że to jakiś cud, że nie mieliśmy kryzysu i że się nie rozstaliśmy - wyznała 

Dlaczego pokusiła się o tak mocne stwierdzenie? 

Zobacz także: Ile dzieci chcą mieć Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski? Na dwójce się nie skończy: "Ile Bóg da"

Sylwia Bomba zdradza szczegóły sesji zdjęciowej z Sylwią Przybysz! „Oczywiście Jasiek…”

Sylwia Przybysz o pierwszych dniach rodzicielstwa. "Tylko raz się popłakałam, zwątpiłam w siebie"

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski marzą o dużej rodzinie. Niedługo wprowadzą się do wymarzonego domu o powierzchni 400 m2. Jak sami wyznali, wreszcie będą mogli gościć u siebie obie rodziny jednocześnie. Oboje wychowywali się w wielodzietnych rodzinach i marzą, aby ich własna również taka była. Niedługo na świecie pojawi się ich drugie dziecko. Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski udzielili obszernego wywiadu, w którym opowiedzieli o radościach i troskach rodzicielstwa. Przyznali, że radość mieszała się ze strachem, ponieważ mała Pola zaledwie 8 dni po narodzinach zachorowała na żółtaczkę i musiała trafić do szpitala. 

Kiedy Pola wraz z mamą wróciły ze szpitala pojawił się kolejny problem: 

Ale od tamtej pory noc w noc Polusia płakała ze względu na kolki, które przychodziły koło 23.00 i trwały nawet do 7 rano. Minuta w minutę krzyk taki, że moja mama stwierdziła, że to jakiś cud, że nie mieliśmy kryzysu i że się nie rozstaliśmy - mówiła w wywiadzie dla BabybyAnn

Jednak mała Pola tylko wzmocniła miłość swoich rodziców do siebie nawzajem. Zarwane nocki nie były dla nich żadnym powodem do frustracji czy złości: 

Faktycznie było tak, że mega się w tym wspieraliśmy. Do 3.00 nad ranem Polusią opiekował się Jasiek, a o 3.00 wstawałam ja i czuwałam dalej. Każdy dzień był trudny, ale najważniejsze, że byliśmy w tym razem. Cieszę się, że Jasiek jest taki dojrzały i że w tych ciężkich chwilach nie zostawił mnie samej, miałam w nim ogromne oparcie.

Jan Dąbrowski przyznał, że Pola okazała się bardzo charakterną dziewczynką: 

Taaaak, Pola była niesforna. Na szczęście pomogło połączenie naszych charakterów i przyzwyczajeń: ja jestem “nocnym Markiem”, Sylwia lubi iść spać wcześniej i wcześniej wstaje, dzięki temu udało nam się przetrwać. Ja zajmowałem się Polą tymi późnymi godzinami wieczornymi, wtedy Sylwia sobie odsypiała i w momencie, kiedy się budziła przejmowała Polę.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski idealnie poradzili sobie w roli rodziców. Młoda mama zapytana o tzw. baby blues, odpowiedziała, że miała tylko jeden moment załamania: 

Nie, raz tylko się popłakałam, zwątpiłam w siebie… To był pozytywny dzień, ale coś mnie naszło i wmawiałam sobie, że nie jestem dobrą mamą. Na jakieś badanie zapomniałam dodatkowej pieluszki, a akurat Polcia pieluszkę ubrudziła i czułam się z tym bardzo źle, nie miałam jeszcze takiego obycia z dzieckiem, nie wzięłam tej pieluszki i zadręczałam się tym cały dzień.

Na szczęście wyciągnęła wnioski i teraz jest przygotowana na każdą ewentualność. Sylwia Przybysz przyznała również, że Pola była dzieckiem, które nie przesypiało nocy niemalże do pierwszego roku życia: 

Pola była też taka, że nie chciała spać w dzień, więc nie dało się odpocząć. Ale nie mogę narzekać, bo miałam dużą pomoc sióstr i mojej mamy.

Później przyszedł też czas ząbkowania... na szczęście teraz to się zupełnie zmieniło. Myślicie, że jej młodsza siostra lub brat również nie da rodzicom pospać? :) 

Zobacz także: Sylwia Przybysz o trudnym porodzie i chorobie córki: "Płakała w inkubatorze a ja razem z nią". Nigdy wcześniej o tym nie mówiła!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski podzielili się swoimi doświadczeniami związanymi z rodzicielstwem. Okazało się, że Pola nie przesypiała nocy i nieźle dawała się rodzicom we znaki.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o dzieciach
Instagram

Lada chwila w rodzinie Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego pojawi się kolejne maleństwo. Czy nowy członek rodziny pójdzie w ślady starszej siostry? 

Sylwia Przybysz w drugiej ciąży
Instagram

 

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ślub?!
Newsy
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski świętują pierwsze Walentynki z córką. Te zdjęcia Was rozczulą!
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski spędzają pierwsze Walentynki z córką. Młodzi rodzice opublikowali rozczulające zdjęcia i napisali kilka wzruszających słów.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski spędzają pierwsze Walentynki z największą miłością swojego życia. Mowa oczywiście o ich córeczce Poli, która przyszła na świat na początku 2020 roku. Młodzi rodzice opublikowali rozczulające zdjęcia i napisali kilka wzruszających słów. Tylko zobaczcie, jacy są szczęśliwi! Ich miłość dzięki narodzinom córeczki osiągnęła nowy poziom.  Zobacz także:  Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski szykują się do ślubu! Poznaj szczegóły uroczystości Walentynki Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski od kilku tygodni są szczęśliwymi rodzicami. Dzisiejsze Walentynki spędzają z największą miłością swojego życia, malutką Polą.  Pierwsze walentynki we trójkę❤️🙈 z okazji tego święta chciałabym Wam życzyć dużo szczęścia i miłości! Darzcie nią innych i dostawajcie jej jak najwięcej - napisała Sylwia  Jan Dąbrowski również dodał kilka słów od siebie z okazji Walentynek. Za kilka lat, kiedy Pola podrośnie, będzie mogła przeczytać, jakie słowa kierował do niej tata. Szczególnie jedno zdanie może jej się nie spodobać ;)  Moje trzy walentynki na jednym zdjęciu 💕 Myślałem, że nic nie może pobić miłości psa do człowieka, a jednak - miłość odwzajemniona dwojga ludzi i miłość ojca do córki jest równie mocna 💕💕💕 Ty nas wybudzasz teraz w nocy, a my się zrewanżujemy jak zaczniesz chodzić do szkoły 😎😈 A jak Wasze walentynki? Udane? Przy okazji - dzisiaj niestety nie będzie livestream na facebook - spędzę ten dzień z moimi dziewczynami 😜💕 Aż miło popatrzeć na tę piękną rodzinkę!  Zobacz także:  Sylwia Przybysz pochwaliła się pierwszym spacerem z córką! "Coś pięknego"! Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski spędzają...

Jan Dąbrowski z Polą
Instagram
Newsy
Kiedy Sylwia Przybysz urodzi drugie dziecko? Janek Dąbrowski zdradził przez przypadek?!
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski czekają na drugie dziecko.

Jan Dąbrowski dość zabawny sposób wygadał się, kiedy zostanie tatą po raz drugi. Niedawno wraz z Sylwią Przybysz poinformowali, że spodziewają się swojego drugiego dziecka. Jak narazie młodzi rodzice nie chcą zdradzać, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka, jednak wiadomo już kiedy maleństwo pojawi się na świecie. Okazuje się, że to już bardzo niedługo!  Zobacz także:  Sylwia Przybysz jest w drugiej ciąży! Wpis nie pozostawia wątpliwości! Pokazała piękne zdjęcie z Jankiem Dąbrowskim Jan Dąbrowski zdradził, kiedy urodzi się jego drugie dziecko  Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali rodzicami małej Poli jeszcze na początku 2020 roku. W pierwszym tygodniu listopada poinformowali fanów, że spodziewają się kolejnego dziecka. Zarówno Sylwia jak i Jan nigdy nie ukrywali, że marzą o wielodzietnej rodzinie a ich wspólne marzenie powoli zaczyna się spełniać. O swoim szczęściu poinformowali w jednym z filmików na Youtubie:  Chcielibyśmy opowiedzieć wam o pewnej istocie, która niedługo pojawi się w naszym  życiu. Ale z racji tego, że bardzo dużo pytacie i już się domyślacie, bo ten brzuszek Sysi jest już spory a my nie chcemy tego ukrywać wieczność, to chcemy wam się pochwalić, że już niedługo na świecie pojawi się nasze drugie dziecko - powiedział Jan Dąbrowski  Chwilę później na ich profilach pojawiły się zdjęcia prezentujące ciążowy brzuszek Sylwii z podpisami "3+1". Do tej pory ani Sylwia ani Jan nie zdradzali większej ilości szczegółów. Jednak o tym, kiedy na świecie pojawi się ich trzecia pociecha, szczęśliwy tata poinformował nieoficjalnie i bardzo nietypowy sposób, co bardzo spodobało się internautom. Odpowiedział na zabawny post na profilu Vogule Poland, w którym twórcy tego satyrycznego profilu...

Jan Dąbrowski z Polą
Instagram
Newsy
Jan Dąbrowski pochwalił się zdjęciem z córeczką. Pola już muzykuje z tatą!
Wygląda na to, że Pola pasję do muzyki odziedziczyła po rodzicach!

14 stycznia Jan Dąbrowski i  Sylwia Przybysz  zostali rodzicami Poli. Para kilka godzin po porodzie podzieliła się z fanami zdjęciami córeczki, a teraz dumny tata opublikował nowe zdjęcie z dziewczynką i pokazał, jak wspólnie spędzają czas. Na zdjęciu widać, że Pola to już duża dziewczynka i razem ze znanym tatą tworzy całkiem niezłą orkiestrę. Sami spójrzcie... To najsłodsze, co dziś zobaczycie! Jan Dąbrowski pokazał, jak muzykuje z Polą! Jan Dąbrowski opublikował na Instagramie nowe zdjęcie z Polą, na punkcie którego oszaleli jego fani. Dziewczynka siedzi na kolanach swojego taty i próbuje razem z nim grać na gitarze. Bloger wyznał przewrotnie, że razem z Polą najlepiej wychodzi im granie "na nerwach mamusi": Tu orkiestra nadęta 💕 Gramy na nerwach mamusi - wychodzi nam to niesamowicie dobrze 😈 - napisała Jaś Dąbrowski na Instagramie.  Fani są zachwyceni zdjęciem taty z córką i nie mogą uwierzyć, że Pola już tak urosła. Dziewczynka muzykuje wspólnie ze swoim tatą, a jak wiadomo, to doskonale wpływa na rozwój dziecka. Brawo za wspólne granie!   Mała muzyk od dziecka! Z takimi rodzicami wyrośnie z niej dobre i utalentowane dziecko ❤️ Najlepsze co dziś zobaczyłam  Jaka już duża ! ❤️😍 Słodko 😄🎶 Polusia rośnie jak na drożdżach matkoo 😳💋 Ale podobna do taty 💗 Tylko spójrzcie na to urocze zdjęcie! Co za słodki widok! Zobacz także:  Jak wyglądało baby shower u Sylwii Przybysz? Zobaczcie, co zdradził Jaś Dąbrowski! Już wiadomo, jakie prezenty dostali         Wyświetl ten post na Instagramie.              ...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner