Sylwia Bomba od lat uznawana jest za jedną z największych gwiazd TTV. Teraz celebrytka, która niebawem wystąpi w nowym show stacji - "99 - gra o wszystko" - postanowiła podsuwać tegoroczne wydarzenia w polskim show-biznesie. Piękna brunetka odniosła się m.in. do rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego, z którym uczestniczka "Gogglebox" już niebawem wystąpi w nowym programie. Jak jej zdaniem podróżnik przeżywa rozpad swojego związku? Sprawdźcie!

Reklama

Sylwia Bomba o Przemku Kossakowskim po jego rozstaniu z Martyną Wojciechowską

Sylwia Bomba jakiś czas temu spędziła z Przemkiem Kossakowskim, aż ponad tydzień. Gwiazdy nagrywały razem nowe odcinki do programu "99 - gra o wszystko". Teraz celebrytka powiedziała, że widziała u niego smutek po ciężkim rozstaniu.

Martyna Wojciechowska i Kossakowski zaczęli spotykać się w 2018 roku, a już rok później ogłosili zaręczyny. W październiku 2021 roku pobrali się w tajemnicy, a 3 miesiące po ślubie, ku zaskoczeniu wszystkich, podjęli decyzję o rozstaniu.

Zobacz także: Przemek Kossakowski zdradził, co czuje po rozstaniu z Martyną Wojciechowską

Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

W rozmowie z Fakt.pl Sylwia powiedziała, że na ostatnich nagraniach Przemek był bardzo wycofany, a na jego twarzy malował się smutek.

Zobacz także

- Widziałam Przemka na planie programu i wydawało mi się, że jest po prostu smutny, że to nie jest ten Przemek, którego ja kiedyś poznałam, który zadawał dużo pytań i był wszystkich ciekawy. On zawsze stał z boku, ale przez zadawanie pytań i dociekanie, zawsze był zauważalną osobą. Zawsze się go wyczuwało. A teraz bardzo przygasł.

Sylwia Bomba wyznała również, że bardzo kibicowała Przemkowi i Martynie. Zdradziła, że ich związek wręcz dawał jej nadzieję na odnalezienie właściwego partnera!

- Jak ja się w ogóle dowiedziałam, że Martyna Wojciechowska jest z Przemkiem Kossakowskim, to sobie pomyślałam "Boże dwóch dziwnych ludzi". Bo wiesz, Przemek jest trochę dziwny i Martyna jest trochę dziwna, oni są naprawdę bardzo progresowi, są bardzo nowatorscy, robią takie rzeczy, no niezwykłe. Martyna podróżuje kręci programy, Przemek podróżuje kręci programy. Jak ja się dowiedziałam, że oni są razem, to po prostu biłam brawo uszami z zachwytu. Pomyślałam sobie: "Naprawdę istnieje na tym świecie energia, która przyciąga do siebie połówki i znalazły się dwie połówki jabłka.

PIOTR FOTEK/REPORTER

- Więc możesz sobie pomyśleć, jakie było moje rozczarowanie, jaki był mój smutek. A i nawet sobie pomyślałam przez chwilę: "Kurczę jak oni się znaleźli i taka babka silna jak Martyna znalazła sobie super faceta to i dla mnie jest nadzieja". Martyna była nadzieją dla wielu silnych kobiet na to, że mogą sobie one znaleźć super faceta - wyjawiła gwiazda "Goggleboxa".

Zobacz także: Przemysław Kossakowski jeszcze przed ślubem wiedział, że rozstanie się z Wojciechowską?!

Celebrytka opowiedziała również, jaki jest jej punkt widzenia na samopoczucie Wojciechowskiej. Według niej Martyna także mocno przeżyła rozstanie z Przemkiem Kossakowskim.

- Martynę z kolei poznałam dopiero w tym roku na ramówce TVN, więc nie umiem stwierdzić, jak ona się czuła. Natomiast obserwując jej Instagram, a jestem dobrą obserwatorką, wydaje mi się, że ona była tym bardzo przybita, że to była rzecz, której się nie spodziewała - podsumowała Sylwia Bomba.

Reklama

A wy, macie takie same spostrzeżenia?

Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama