Sylwia Bomba o Przemku Kossakowskim po jego rozstaniu z Wojciechowską.
Pawel Wodzynski/East News, Albin Marciniak/East News
Newsy

Sylwia Bomba o Przemku Kossakowskim po jego rozstaniu z Wojciechowską. "Bardzo przygasł" 

Sylwia Bomba podsumowuje najważniejsze wydarzenia show-biznesu w 2021 r. Gwiazda "Gogglebox" postanowiła odnieść się do rozstania Przemka Kossakowskiego i Martyny Wojciechowskiej.

Sylwia Bomba od lat uznawana jest za jedną z największych gwiazd TTV. Teraz celebrytka, która niebawem wystąpi w nowym show stacji - "99 - gra o wszystko" - postanowiła podsuwać tegoroczne wydarzenia w polskim show-biznesie. Piękna brunetka odniosła się m.in. do rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego, z którym uczestniczka "Gogglebox" już niebawem wystąpi w nowym programie.  Jak jej zdaniem podróżnik przeżywa rozpad swojego związku? Sprawdźcie!

"99 gra o wszystko": Przemysław Kossakowski odpowiedział na komentarz Sylwii Bomby!

Sylwia Bomba o Przemku Kossakowskim po jego rozstaniu z Martyną Wojciechowską

Sylwia Bomba jakiś czas temu spędziła z Przemkiem Kossakowskim, aż ponad tydzień. Gwiazdy nagrywały razem nowe odcinki do programu "99 - gra o wszystko". Teraz celebrytka powiedziała, że widziała u niego smutek po ciężkim rozstaniu.

Martyna Wojciechowska i Kossakowski zaczęli spotykać się w 2018 roku, a już rok później ogłosili zaręczyny. W październiku 2021 roku pobrali się w tajemnicy, a 3 miesiące po ślubie, ku zaskoczeniu wszystkich, podjęli decyzję o rozstaniu

Zobacz także: Przemek Kossakowski zdradził, co czuje po rozstaniu z Martyną Wojciechowską

Martyna Wojciechowska o rozstaniu z Przemysławem Kossakowskim
Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

W rozmowie z Fakt.pl Sylwia powiedziała, że na ostatnich nagraniach Przemek był bardzo wycofany, a na jego twarzy malował się smutek. 

-  Widziałam Przemka na planie programu i wydawało mi się, że jest po prostu smutny, że to nie jest ten Przemek, którego ja kiedyś poznałam, który zadawał dużo pytań i był wszystkich ciekawy. On zawsze stał z boku, ale przez zadawanie pytań i dociekanie, zawsze był zauważalną osobą. Zawsze się go wyczuwało. A teraz bardzo przygasł.

Sylwia Bomba wyznała również, że bardzo kibicowała Przemkowi i Martynie. Zdradziła, że ich związek wręcz dawał jej nadzieję na odnalezienie właściwego partnera!

- Jak ja się w ogóle dowiedziałam, że Martyna Wojciechowska jest z Przemkiem Kossakowskim, to sobie pomyślałam "Boże dwóch dziwnych ludzi". Bo wiesz, Przemek jest trochę dziwny i Martyna jest trochę dziwna, oni są naprawdę bardzo progresowi, są bardzo nowatorscy, robią takie rzeczy, no niezwykłe. Martyna podróżuje kręci programy, Przemek podróżuje kręci programy. Jak ja się dowiedziałam, że oni są razem, to po prostu biłam brawo uszami z zachwytu. Pomyślałam sobie: "Naprawdę istnieje na tym świecie energia, która przyciąga do siebie połówki i znalazły się dwie połówki jabłka.

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowa rozstali, Przemek komentuje to rozstanie
PIOTR FOTEK/REPORTER

- Więc możesz sobie pomyśleć, jakie było moje rozczarowanie, jaki był mój smutek. A i nawet sobie pomyślałam przez chwilę: "Kurczę jak oni się znaleźli i taka babka silna jak Martyna znalazła sobie super faceta to i dla mnie jest nadzieja". Martyna była nadzieją dla wielu silnych kobiet na to, że mogą sobie one znaleźć super faceta - wyjawiła gwiazda "Goggleboxa".

Zobacz także: Przemysław Kossakowski jeszcze przed ślubem wiedział, że rozstanie się z Wojciechowską?!

Celebrytka opowiedziała również, jaki jest jej punkt widzenia na samopoczucie Wojciechowskiej. Według niej Martyna także mocno przeżyła rozstanie z Przemkiem Kossakowskim. 

- Martynę z kolei poznałam dopiero w tym roku na ramówce TVN, więc nie umiem stwierdzić, jak ona się czuła. Natomiast obserwując jej Instagram, a jestem dobrą obserwatorką, wydaje mi się, że ona była tym bardzo przybita, że to była rzecz, której się nie spodziewała - podsumowała Sylwia Bomba.

A wy, macie takie same spostrzeżenia?

Sylwia Bomba jest na Tinderze?
Pawel Wodzynski/East News

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowa rozstali, Przemek komentuje to rozstanie
PIOTR FOTEK/REPORTER
Newsy
Przemek Kossakowski nie wiedział, że Martyna Wojciechowska ogłosi rozstanie? "Odciąłem się"
Przemek Kossakowski długo nie mówił o rozstaniu. Teraz wyjawił gdzie był, gdy Martyna Wojciechowska głośno powiedziała o rozwodzie. Spodziewalibyście się tego po nim?

Gdy Martyna Wojciechowska ogłosiła swoje rozstanie z ukochanym, nikt nie krył zaskoczenia. Para dopiero co się pobrała i wyglądała na najbardziej szczęśliwą na świecie! Tymczasem dziennikarka wyznała, że jej małżeństwo zakończyło się zaledwie trzy miesiące po bajecznym ślubie i jasno zasugerowała, że powodem rozpadu tego związku było odejście Przemka Kossakowskiego. Podróżnik jednak nie zabrał wtedy głosu w sprawie. Okazuje się, że nie mógł, ponieważ... był odcięty od świata! Zrobił to z premedytacją? Przemek Kossakowski o rozstaniu z Martyną Wojciechowską: "Kiedy to było w największym szczycie..." Martyna Wojciechowska przyznała, że z trudem dzieli się tą smutną informacją z fanami o swoim rozwodzie . Jak zaznaczyła, sama składała przysięgę małżeńską, będąc całkowicie pewną wypowiadanych słów . Nigdy nie spodziewałaby się, że jej ukochany odejdzie z jej życia nagle. W wywiadzie dla "Pani" mówiła: To nie ja zmieniłam zdanie, byłam bardzo zaskoczona, ale nie mam na to wpływu.  Nie chcę jednak, żeby ta historia przylgnęła do mnie jak łatka.  Martyna Wojciechowska zaznaczyła, że nie było jej łatwo nagle zmienić swoje życie, a przede wszystkim rozpocząć na nowo rozdział z córką Marysią, która przecież także wierzyła, że miłość jej mamy jest tą na zawsze. Podróżniczka jednak pogodziła się z rozstaniem, zmieniła mieszkanie, w którym mieszkała z Przemkiem Kossakowskim na nowe i odcięła się od tego rozdziału. Faktem jest, że gdy fani dowiedzieli się o tym rozstaniu pary,  obwinili o taki bieg rzeczy, Przemka Kossakowskiego . Nikt nie spodziewałby się, że podróżnik porzuci swoją rodzinę tak szybko po ślubie. Zresztą prowadzący "Down the road" nigdy nie powiedział, co tak naprawdę było przyczyną jego...

Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Michal Wozniak/East News
Newsy
Martyna Wojciechowska potwierdza koniec małżeństwa z Przemkiem Kossakowskim! 
"Z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa" - pisze Martyna Wojciechowska! Co się stało? Dlaczego jej związek z Przemkiem Kossakowskim nie przetrwał? Dramatyczne oświadczenie gwiazdy TVN!

Martyna Wojciechowska przerywa milczenie! Gwiazda TVN zabrała głos w sprawie rozstania z Przemkiem Kossakowskim. Dziennikarka potwierdziła ostatnie plotki - po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu jej małżeństwo z gwiazdorem TTV dobiegło końca. Zobaczcie oświadczenie Martyny Wojciechowskiej!  Martyna Wojciechowska potwierdza koniec małżeństwa z Przemkiem Kossakowskim! Plotki o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego pojawiły się w środę wieczorem. Pudelek.pl doniósł, że ich związek rozpadł się już jakiś czas temu. Według relacji portalu to Kossakowski wyprowadził się z domu. To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące - czytaliśmy. Co zaś napisała Martyna Wojciechowska w swoim oświadczeniu? Poniekąd potwierdziła informacje portalu, pisząc, że jej małżeństwo zakończyło się NAGLE po trzech latach związku i trzech miesiącach od ślubu - a oznacza to, że para rozstała się już na początku tego roku (ich ślub odbył się bowiem w październiku rok temu). Jak wiecie bardzo rzadko wypowiadam się na temat mojego życia osobistego, ale w związku z ostatnimi doniesieniami medialnymi i licznymi spekulacjami, chciałabym żebyście usłyszeli kilka słów bezpośrednio ode mnie. Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie.          Wyświetl ten post na Instagramie.        ...

Kuba Wojewódzki ostro komentuje rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego
WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Newsy
Kuba Wojewódzki ostro komentuje rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego
Kuba Wojewódzki tym razem przesadził?! Porównał małżeństwo Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego do hotelu!

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska byli jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie i uchodzili wręcz za związek idealny. Nic więc dziwnego, że ich rozstanie odbiło się tak szerokim echem. Jak przyznała słynna dziennikarka i podróżniczka, jej małżeństwo trwało zaledwie trzy miesiące. Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa - napisała na Instagramie gwiazda. Jak donoszą media - decyzja o odejściu leżała po stronie Przemka Kossakowskiego, natomiast w swoim poruszającym wpisie, który ukazał się w mediach społecznościowych tydzień temu, Martyna Wojciechowska przyznała, że dla niej i jej córki Marysi jest to naprawdę trudny czas i poprosiła o zachowanie ciszy w temacie. Tymczasem małżeństwo gwiazdy, a raczej jego koniec, postanowił skomentować Kuba Wojewódzki i to w dość niewybredny sposób.  Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się. Kuba Wojewódzki skomentował małżeństwo Relacja Martyny Wojciechowskiej z Przemkiem Kossakowskim od początku wzbudzała wiele sensacji. Ulubieńcy polskich widzów przez długi czas ukrywali swój związek przed mediami, jednak paparazzi coraz częściej przyłapywało tę dwójkę podczas wspólnych wyjść. W końcu na jaw wyszły ich zaręczyny, a niedługo po tym Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub. Niestety, jak zdradziła dziennikarka, jej związek z podróżnikiem trwał trzy lata, a małżeństwo jedynie trzy miesiące. Po szokującym wpisie gwiazdy, internauci nie zostawili suchej nitki na Przemku Kossakowskim.  W końcu były partner Martyny Wojciechowskiej postanowił sam skomentować rozstanie. Ważne i bolesne decyzję nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik