Przemysław Kossakowski w jasnej koszuli
Albin Marciniak/East News
Newsy

Przemysław Kossakowski jeszcze przed ślubem wiedział, że rozstanie się z Wojciechowską?!

Wiadomość o rozstaniu Wojciechowskiej i Kossakowskiego wstrząsnęła mediami. Okazuje się, że dziennikarz już wcześniej wiedział, że jego związek się rozpadnie! Jak to możliwe?

Echa rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego nie milkną. Jak przyznała dziennikarka w oficjalnym instagramowym oświadczeniu, ich małżeństwo rozpadło się zaledwie trzy miesiące po ślubie. Mimo, że główni zainteresowani jak dotąd nie zdecydowali się podać przyczyn swojej decyzji o tak rychłym rozwodzie, w mediach co chwila pojawiają się nowe rewelacje na ten temat. Jak się okazuje, znany podróżnik jeszcze przed ślubem wiedział, że jego związek z Martyną Wojciechowską szybko się rozpadnie... wywróżyła mu to szamanka!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się. Przypominamy historię ich miłości

Rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego wywróżyła mu szamanka

Plotki o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego pojawiły się 14. lipca. Jeden z portali powołując się na swoje źródło informował, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zakończyli swój związek zaledwie kilka miesięcy po swoim ślubie. 

To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące - donosił portal Pudelek.pl 

Następnego dnia na instagramowym koncie podróżniczki pojawił się bardzo emocjonalny wpis, w którym Martyna Wojciechowska potwierdziła rozstanie z mężem. Po trzech latach związku i zaledwie trzy miesiące po ślubie, para podjęła decyzję o rozwodzie. 

Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija - napisała na Instagramie Martyna Wojciechowska. 

Po tych słowach na Przemysława Kossakowskiego wylała się fala hejtu. Fani zarzucali dziennikarzowi brak odpowiedzialności, igranie z uczuciami innych.

- Coś Ty Panie Przemku nawywijał? Przecież niedawno co się pobraliście😒

- Kosa coś ty odwalił z Martynką? 🤦🏻‍♂️

- szukaj szczęścia dalej tylko już nie bierz tych ślubów bo to kpina - pisali rozgoryczeni fani na oficjalnym instagramowym koncie dziennikarza.

Podróżnik postanowił nie być obojętny bezlitosne komentarze fanów. Kossakowski skomentował rozstanie z Wojciechowską, jednocześnie apelując o uszanowanie ich prywatności oraz decyzji, która nie należała do najłatwiejszych.

Nie chcę uciekać od odpowiedzialności, chciałbym tylko napisać, że ocenianie, znając czyjeś życie jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji, to ocenianie na podstawie wyjątkowości nie mającej wiele wspólnego z prawdziwym życiem. Ważne i bolesne decyzje nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata, widzieć nie chcemy. Żyjmy zatem najlepiej jak potrafimy i pozwólmy robić to innym  - napisał Przemysław Kossakowski.

I choć zarówno Martyna Wojciechowska, jak i Przemysław Kossakowski nie zdecydowali się dotąd podać powodów, dla których zaledwie kilka miesięcy po ślubie podjęli decyzję o rozstaniu, fani podróżników mają pewne teorie. Podczas, gdy jedni sugerują, że w rozstaniu gwiazd TVN miała udział osoba trzecia, inni są niemal pewni, że para nigdy do siebie nie pasowała i to przeznaczenie sprawiło, że Wojciechowska i Kossakowski zakończyli swoje małżeństwo. Skąd taka pewność?

Jak podaje tygodnik "Świat&Ludzie", Przemek Kossakowski jeszcze przed ślubem z Martyną Wojciechowską znał swoją przyszłość i wiedział, że jego relacja z ukochaną niebawem się zakończy. Dziennikarz był bowiem  gospodarzem programu "Szósty zmysł", który ukazywał środowisko ludzi zajmujących się  szeroko pojętą medycyną niekonwencjonalną, jak m.in. zielarstwo, tradycje szamańskie, akupunktura czy bioenergoterapia. W jednym z odcinków przyszłość przewidziała mu rosyjska zielarka.

W jednym odcinku cyklu "Szósty zmysł" pan Przemek odwiedził rosyjską zielarkę. Przepowiedziała mu, że jego partnerka, czyli pani Martyna, nie będzie ostatnią kobietą w jego życiu - czytamy.

Czy szamanka już wtedy czuła, że ich miłość skazana jest na porażkę? Czy dziennikarz mógł podświadomie zasugerować się jej słowami? Cóż, pozostaje nam czekać na oficjalne oświadczenie głównych zainteresowanych.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się kilka miesięcy temu

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zaczęli się spotykać ponad 3 lata temu. Początkowo ukrywali swój związek, ale po jakimś czasie zaczęli wspólnie pokazywać się na branżowych imprezach. Zakochani szybko stali się jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Nie afiszowali się ze swoim związkiem w mediach, również długo trzymali w tajemnicy swoje zaręczyny, a także wzięli sekretny ślub. 

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska wzięli ślub
Instagram

Niestety, związek Martyny i Przemysława wcale nie był tak kolorowy, jak para pokazywała go w mediach społecznościowych. Ich trzyletnia relacja zakończyła się zaledwie kilka miesięcy po ślubie. Jak przyznała Martyna Wojciechowska, małżeństwo podróżników przestało istnieć już trzy miesiące po powiedzeniu sobie "tak".

Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa - wyznała Wojciechowska.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na czerwonym dywanie
Kamil Piklikiewicz/East News

Jak podkreśla dziennikarka, w trudnych chwilach Martynę wspiera jej córka. Nastoletnia Marysia zdaje się być prawdziwym ukojeniem dla rozdartego serca swojej mamy. To ona sprawia, że gwiazda TVN wciąż się uśmiecha, pomimo iż rozstanie z mężem zaledwie kilka miesięcy po ślubie pozostawiło w jej duszy ogromną wyrwę.

Martyna Wojciechowska pochwaliła się świadectwem córki

martyna wojciechowska i przemysław kossakowski
eastnews
Newsy
Przemek Kossakowski zdradził, jakie sms-y dostaje od Martyny Wojciechowskiej!
Przemek Kossakowski zdradził, jakie sms-y dostaje od Martyny Wojciechowskiej!

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski to zdecydowanie jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. O tym, że prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" jest zakochana dowiedzieliśmy się zaledwie kilka miesięcy temu- w mediach pojawiły się wówczas jej romantyczne zdjęcia z Przemkiem Kossakowskim. Z czasem zakochani przestali ukrywać swój związek i zaczęli razem pojawiać się na oficjalnych imprezach. Teraz Martyna i Przemek nie unikają również rozmów na temat swojej miłości. Tak też było w programie Kuby Wojewódzkiego. Partner Martyny Wojciechowskiej pojawił się w ostatnim odcinku show TVN i zdradził kulisy ich związku! Przemek Kossakowski zdradził treść wiadomości od Martyny Wojciechowskiej Przemysław Kossakowski w programie Kuby Wojewódzkiego opowiedział o swojej karierze i największych szaleństwach na jakie sobie pozwolił. W show TVN nie mogło również zabraknąć rozmów o związku Przemka z Martyną Wojciechowską. Kuba Wojewódzki zapytał Kossakowskiego wprost, jak reaguje, kiedy słyszy, że dzięki bliskiej relacji z Martyną trafił do czołówki najpopularniejszych celebrytów w Polsce.  Podejrzewam, że kiedyś poczułbym się tym urażony. Teraz wiem, że nie mam na to wpływu. Czasami mnie to bawi- przyznał Kossakowski. Jestem częścią tego show-biznesu czy mi się to podoba, czy nie.  Prowadzący show zapytał również o rywalizację w związku Martyny i Przemka.  Nie boisz się, że wasz związek może być rywalizacją, kto się wcześniej zabije? - spytał Kuba. To nie będzie licytacja, my te rzeczy robimy od dłuższego czasu, jesteśmy równoległymi bytami, ale rzeczywiście jest coś na rzeczy. Na przykład dostaję od Martyny SMS-a: "Życzę ci miłego dnia, co dzisiaj robisz? Bo ja nurkuję z rekinami"- przyznał Kossakowski. A ja na przykład mówię "dzisiaj piłem krew krowy prosto z tętnicy", a ona mówi "jestem z...

Martyna Wojciechowska
Instagram
Newsy
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski pokazali zdjęcia z podróży... przedślubnej! "Zawsze lubiliśmy robić wszystko po swojemu"
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski pokazali zdjęcia z podróży... przedślubnej! "Zawsze lubiliśmy robić wszystko po swojemu"

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski przed tygodniem wzięli ślub! Oczywiście utrzymali wszystko w sekrecie, a o tym wyjątkowym wydarzeniu, dowiedzieliśmy się dopiero po fakcie. Większość nowych małżeństw wybiera się w podróże poślubne, jednak w obecnej sytuacji, kiedy szaleje koronawirus, jest to nieco utrudnione. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zdecydowali się zorganizować swój wyjazd... jeszcze przed ślubem! Małżonkowie właśnie pochwalili się zdjęciami z podróży na Instagramie. Zobaczcie sami! Zobacz także:  Jest wideo z wesela Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego! Do jakiej piosenki tańczyli? Wojciechowska i Kossakowski pokazali zdjęcia z podróży przedślubnej!  Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski to jedna z najbardziej lubianych par polskiego show biznesu. Są ze sobą już od kilku lat, jedną z rzczy, która ich połczyła, jest wspólna pasja do podróży. Wojciechowska i Kossakowski należą do grona gwiazd, które pilnie strzegą swojej prywatności i w mediach społecznościowych skupiają się głównie na swojej działalności zawodowej. Jednak przed tygodniem para postanowiła podzielić się z fanami wyjątkowym wydarzeniem. Okazało się, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub! Tuż po ceremonii na Instagramie podróżnika pojawiło się zdjęcie oraz wzruszający wpis.  Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze - napisał pod zdjęciem z Martyną Wojciechowską, Przemysław Kossakowski. Jak się okazało, para zrezygnowała z podróży poślubnej, ale za to wybrała się w podróż... przedślubną! Zdecydowali się na wspólny wyjazd kamperem po Portugalii. Udało im się wszystko zorganizować przed drugą...

Martyna Wojciechowska w czerwonej sukni do ziemi na balu Fundacji TVN
East News
Newsy
"Rozwiodłem się, moje życie prywatne było zrujnowane"! Poruszające wyznanie Przemysława Kossakowskiego
"Rozwiodłem się, moje życie prywatne było zrujnowane"! Poruszające wyznanie Przemysława Kossakowskiego

Przemysław Kossakowski  od kilku lat jest jedną z największych gwiazd TTV. Zyskał ogromną popularność prowadząc takie programy jak: "Kossakowski. Szósty zmysł", "Kossakowski. Inicjacja", czy "Kossakowski. Wtajemniczenie". Prywatnie gwiazdor już od ponad roku tworzy szczęśliwy związek z Martyną Wojciechowską - para coraz chętniej pokazuje się razem i nie ukrywa już swojego uczucia. Plotkowano nawet  o ślubnych planach pary, ale Martyna i Przemysław konsekwentnie milczą i nie komentują doniesień na ten temat. Ostatnio partner gwiazdy TVN opowiedział o swojej przeszłości. Przemysław Kossakowski w jednym z wywiadów zdradził, jak wyglądało jego życie zanim trafił stał się telewizyjną gwiazdą!  Przemysław Kossakowski o rozwodzoe z żoną Przemysław Kossakowski w wywiadzie dla portalu plejada.pl opowiedział o początkach swojej pracy w telewizji. Partner Martyny Wojciechowskiej nie ukrywa, że - zanim rozpoczął nagrywanie programów - jego życie było bardzo skomplikowane.  Zbliżałem się do czterdziestki, rozwiodłem się, moje życie prywatne było totalnie zrujnowane, nie miałem pracy, brakowało mi pieniędzy i nie widziałem żadnych perspektyw na przyszłość. Psychicznie było to dość dewastujące. I w tym momencie dostałem dziwaczną propozycję, bo dla mnie wtedy to był jakiś szczyt dziwaczności, żeby zaangażować się w pracę nad tworzeniem kanału telewizyjnego. Nigdy nie miałem ambicji związanych z mediami. Byłem ostatnią osobą, która chciała mieć coś wspólnego z show-biznesem - Kossakowski zdradził w rozmowie z Michałem Misiorkiem.  Dziś Kossakowski znów jest szczęśliwy, ale swojego początku w show-biznesie nie wspomina zbyt dobrze.  Z TTV związany jestem od początku istnienia. To, co robię, daje mi mnóstwo radości i...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner