Przemysław Kossakowski w białej koszuli
Albin Marciniak/East News
Newsy

Przemek Kossakowski zdradził, co czuje po rozstaniu z Martyną Wojciechowską

Przemysław Kossakowski po raz kolejny zabrał głos w sprawie rozstania z Martyną Wojciechowską? Dziennikarz zmieścił wymowne zdjęcie.

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska byli jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie, a dla wielu uchodzili nawet za tą najlepiej dobraną. Trudno się dziwić, że wiadomość o rozstaniu tej dwójki - która obiegła media w pierwszej połowie lipca - aż tak wstrząsnęła opinią publiczną. Co więcej, słynny podróżnik nie ukrywał, że w Warszawie mieszkał tylko ze względu na związek z dziennikarką. Teraz postanowił wybrać się w kolejną podróż, a na swoim profilu na Instagramie zamieścił wymowny wpis. 

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się. Przypominamy historię ich miłości

Przemysław Kossakowski wyjechał po rozstaniu z Martyną Wojciechowską

Zanim Martyna Wojciechowska potwierdziła koniec małżeństwa z Przemysławem Kossakowskim, w mediach już zdążyły pojawić się plotki dotyczące ich rozstania. Podróżnik miał wyprowadzić się od swojej żony i jak się później okazało, drogi tej dwójki rozeszły się zaledwie trzy miesiące po ślubie. Choć oboje chcieli uniknąć medialnego szumu ich rozstanie okazało się jednym z tych najgłośniejszych. Co więcej, przy całym zamieszaniu, negatywne komentarze i fala hejtu spadły na Przemysława Kossakowskiego. Jak się okazuje dziennikarz po rozstaniu z Martyną Wojciechowską postanowił uciec od zgiełku. To nie pierwszy raz, kiedy zdecydował się na taką decyzję: 

Jestem gościem, który dokonywał w życiu wyborów, które wyrzucały go w ciszę (...). Trzy lata temu spakowałem samochód, wyjechałem na Podlasie i mieszkałem tam rok. Sam. W ciszy. (...) Mieszkam w Warszawie tylko przez związek - mówił w jednym z wywiadów.

Czyżby teraz podróżnik ponownie był zmęczony życiem na świeczniku i pojawianiem się na nagłówkach portali oraz pierwszych stronach gazet? Tym razem Przemysław Kossakowski postanowił wybrać się nie na Podlasie, a do Olsztyna. Podróżnik zamieścił w swoich mediach społecznościowych zdjęcie w otoczeniu natury i podpisał je wymownymi słowami, na które niektórzy z fanów mocno zareagowali. 

Spokój. Chyba tego potrzebowałem... - napisał Przemysław Kossakowski. 

Przemysław Kossakowski
przekossakowski/Instagram

Zobacz także: Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wrócą do siebie?! Mocne słowa bliskich

Pod wpisem dziennikarza nie zabrakło nawiązań do jego rozstania z Martyną Wojciechowską, na co Przemysław Kossakowski natychmiast zareagował!

- Życie... przewrotne jest

- Szkoda że potrzebny jest do szczęścia bardziej spokój niż rodzina, odpowiedzialność i masa obowiązków z tym związanych... - napisał jeden z internautów. 

- Zainwestuj swoją energię w swoje życie. Na pewno na tym zyskasz - odpowiedział Przemysław Kossakowski.

Pozostali fani od razu wzięli stronę swojego ulubionego podróżnika, a wielu internautów stwierdziło, że taki spokój i odpoczynek jest potrzebny każdemu z nas. 

Trzymaj się chłopaku!

Bo taki reset jest czasem potrzebny każdemu 😍

Myślę, że nie chyba a na pewno ;) Spokojnego zatopienia w ciszy...

Sądzicie, że swoim wpisem Przemysław Kossakowski faktycznie nawiązywał do szumu medialnego, który narósł wokół jego osoby po rozstaniu z Martyną Wojciechowską?

Martyna Wojciechowska
Instagram

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska wzięli ślub po trzech latach związku, w październiku 2020 roku. Niestety, okazało się, że związek tej dwójki nie przetrwał próby czasu i małżeństwo słynnych dziennikarzy trwało jedynie trzy miesiące. 

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska wzięli ślub
Instagram

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska wzięli ślub
Instagram
Newsy
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się?! Zaskakujące ustalenia mediów!
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub w październiku ubiegłego roku. Teraz media donoszą, że ich małżeństwo to już przeszłość. Co się stało?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski to jedna z najbardziej lubianych par polskiego show biznesu. Podróżnicy jednak bardzo rzadko publikują wspólne zdjęcia i raczej niechętnie mówią o swoim życiu prywatnym. Jednak takiej informacji chyba nikt się nie spodziewał. Według medialnych doniesień, małżeństwo Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego, już się zakończyło! Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także:   Jak mieszka Martyna Wojciechowska? W jej apartamencie czuć ducha podróżniczki! Co za oryginalne wnętrza!   Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski nie są już razem?! Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na początku ukrywali swój związek przed mediami. W końcu jednak prawda wyszła na jaw, a fotoreporterzy coraz częściej zaczęli śledzić każdy krok pary. Podróżnicy jednak utrzymywali ważne wydarzenia w swoim życiu w tajemnicy, a fani dowiadywali się o wszystkim po fakcie - jak na przykład o ich ślubie, który odbył się pod koniec ubiegłego roku .  Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze - pisał wówczas Przemysław Kossakowski pod zdjęciem ze ślubu z Martyną Wojciechowską.            Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Przemyslaw Kossakowski (@przekossakowski) Zobacz także:   Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski pokazali zdjęcia z podróży... przedślubnej! "Zawsze lubiliśmy robić wszystko po swojemu" Fani uwielbiają Martynę Wojciechowską i...

Przemysław Kossakowski w jasnej koszuli
Albin Marciniak/East News
Newsy
Przemysław Kossakowski jeszcze przed ślubem wiedział, że rozstanie się z Wojciechowską?!
Wiadomość o rozstaniu Wojciechowskiej i Kossakowskiego wstrząsnęła mediami. Okazuje się, że dziennikarz już wcześniej wiedział, że jego związek się rozpadnie! Jak to możliwe?

Echa rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego nie milkną. Jak przyznała dziennikarka w oficjalnym instagramowym oświadczeniu, ich małżeństwo rozpadło się zaledwie trzy miesiące po ślubie. Mimo, że główni zainteresowani jak dotąd nie zdecydowali się podać przyczyn swojej decyzji o tak rychłym rozwodzie, w mediach co chwila pojawiają się nowe rewelacje na ten temat. Jak się okazuje, znany podróżnik jeszcze przed ślubem wiedział, że jego związek z Martyną Wojciechowską szybko się rozpadnie... wywróżyła mu to szamanka! Rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego wywróżyła mu szamanka Plotki o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego  pojawiły się 14. lipca. Jeden z portali powołując się na swoje źródło informował, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zakończyli swój związek zaledwie kilka miesięcy po swoim ślubie.  To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące - donosił portal Pudelek.pl  Następnego dnia na instagramowym koncie podróżniczki pojawił się bardzo emocjonalny wpis, w którym Martyna Wojciechowska potwierdziła rozstanie z mężem . Po trzech latach związku i zaledwie trzy miesiące po ślubie, para podjęła decyzję o rozwodzie.  Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija - napisała na Instagramie Martyna...

Martyna Wojciechowska opublikowała kolejny wpis. "Niczego nie potrzebuję teraz bardziej"
@martyna.world, Instagram
Newsy
Martyna Wojciechowska żegna się z przeszłością. Pokazała mieszkanie, gdzie żyła z Kossakowskim
Martyna Wojciechowska po głośnym rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim zapowiedziała wielkie zmiany w swoim życiu. Teraz pokazała, jak opróżnia mieszkanie, które dzieliła z byłym mężem.

Kiedy w mediach pojawiły się pierwsze spekulacje o rozstaniu Maryny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego, w sieci zawrzało. I choć para przed dłuższy czas nie komentowała sprawy, milczenie przerwała Wojciechowska, potwierdzając decyzję o rozstaniu.  - Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa - poinformowała Martyna Wojciechowska na swoim instagramowym koncie. Również Przemysław Kossakowski potwierdził rozstanie z żoną, jednoznacznie prosząc fanów, by nie komentowali pobudek ich decyzji. Podczas, gdy znany podróżnik postanowił uciec od blasku fleszy i zaszyć się w dziczy, jego była żona już zapowiada wielkie zmiany w swoim życiu. Martyna Wojciechowska opuszcza Warszawę. Teraz gwiazda TVN pokazała, jak żegnając się z przeszłością opróżnia mieszkanie, w którym przez ostatnie miesiące żyła z byłym mężem. Zobacz także:  Przemek Kossakowski zdradził, co czuje po rozstaniu z Martyną Wojciechowską Martyna Wojciechowska opuszcza mieszkanie, w którym żyła z Przemysławem Kossakowskim Wiadomość o rozstaniu jednej z najgorętszych par polskiego show-biznesu, którą przekazał jeden z portali internetowych, zaskoczyła chyba wszystkich. Jak poinformował Pudelek.pl,   Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się .  To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące - informował portal. Choć główni zainteresowani postanowili na początku nie odnosić się do tych doniesień, dzień później gwiazda TVN przerwała milczenie i jednoznacznie odniosła się do plotek. Martyna Wojciechowska potwierdziła rozstanie z mężem. Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik