Pestka i Jonkisz na studniówce Radek Pestka w szarym garniturzena studniówce Pestka z siostrą jadą samochodem Rafał Jonkisz w czarnym garniturze i Radek Pestka w szarym garniturze na studniówce Rafał Jonkisz z Eweliną Grossman na studniówce
Pestka i Jonkisz na studniówce
Snapchat
1/8
Pestka i Jonkisz na studniówce
Snapchat

Rafał Jonkisz i Radek Pestka mieli swoje studniówki. Jonkisz w Radomiu, a Pestka w Bydgoszczy. Pisaliśmy już o tym, jak przystojniacy się wystylizowali i jak wglądali tuż przed wielkim balem. A jak się bawili? Okazuje się, że nie dla wszystkich była to szampańska zabawa. Radek Pestka był niezadowolony z muzyki, jaka jest puszczana na zabawie, praktycznie cały czas siedział przy stoliku. Za to Rafał Jonkisz miał mnóstwo wywiadów, zdjęć i zamiast się bawić wypełniał medialne obowiązki Mistera Polski. Do swojej partnerki dołączył dość późno... Ale potem zachował się jak dżentelmen, schował telefon i na resztę wieczoru, a bardziej nocy był już tylko dla partnerki i znajomych z klasy. Co jeszcze się wydarzyło na studniówkach Mistera Polski i zwycięzcy Top Model?

Zobacz także: Wiemy, z kim Rafał Jonkisz pójdzie na studniówkę! Kim jest ta szczęściara?

2/8
Radek Pestka w szarym garniturzena studniówce
Snapchat

Radek Pestka cały czas narzekał na muzykę, większość jego filmików relacjonujących studniówkę jest właśnie o tym.  Był załamany!

DJ pomylił imprezy. Puszcza muzykę, której nikt nie zna. Jest 24, jestem zawiedziony, chciałem się bawić, a nie siedzieć w telefonie, bez sensu - opowiadał, gdy w tle leciała piosenka z Dirty Dancing :)

3/8
Pestka z siostrą jadą samochodem
Snapchat

Na studniówce całkiem nieźle bawiła się za to siostra Radka - Martyna Pestka. Nie zważała na muzykę tylko bawiła się ze znajomymi i tańczyła. Dobre towarzystwo było dla niej najważniejsze. Radek też powiedział, że ludzie, jedzenie czy atmosfera są fajne tylko muzyka do wymiany.

Spodziewałem się czegoś innego, że bez alkoholu będzie można się pobawić. Jest mi bardzo przykro. Jedynym plusem jest to, że nie było disco polo - powiedział smutny Pestka do komórki.

4/8
Rafał Jonkisz w czarnym garniturze i Radek Pestka w szarym garniturze na studniówce
Instagram

Niezadowolenie Pestki ze studniówki kontrastuje z Rafałem Jonkiszem, który na swojej studniówce był gwiazdą i miał masę spraw do załatwienia. I choć przyszedł z piękną Eweliną Grossman, to przez dłuższy czas w ogóle się z nią nie widział.

5/8
Rafał Jonkisz z Eweliną Grossman na studniówce
Snapchat

Na początku odtańczyli poloneza, a potem Rafał dużo biegał. Co robił? Wywiady, zdjęcia, sesje, zdjęcia z nauczycielami :)

Jest super, choć jest spore zamieszanie. Tyle zdjęć co dziś chyba nie zrobiłem nigdy. A jest już późno. Jeszcze tylko fotki z nauczycielami i mogę się bawić - mówił na swoim Snapchacie Jonkisz.

 

 

6/8
Rafał Jonkisz w garniturze z muchą na studniówce
Snapchat

Jonkisz pobiegł jeszcze podziękować za makijaż i włosy swojej partnerki Eweliny dziewczynom, które specjalnie przyjechały jej pomóc i śmiał się, że o tej porze jest już chyba jedynym trzeźwym licealistą w budynku :)

7/8
Rafał Jonkisz w czarnym garniturze i Ewelina Grossman w czarno-złotej sukience na studniówce w Rzeszowie
Instagram

Potem dołączył do Eweliny Grossman, która cały czas bawiła się w towarzystwie jego znajomych i powiedział, że kończy relację i chowa telefon, bo czas, żeby się trochę pobawić ze swoją klasą i partnerką. I bardzo dobrze! :)

8/8
Studniówka Rafała Jonkisza
Snapchat

A co jeszcze działo się na studniówkach? U Radka Pestki była jeszcze prezentacja prac, a u Rafała Jonkisza uczniowie przygotowali występ - "Jezioro łabędzie" na wesoło. Było się z czego pośmiać :).

Więcej na temat Radek Pestka