Instagram

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek pochwalił się pięknymi zdjęciami z wesela! Tego nie widzieliśmy w programie!

Instagram

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to para, która od razu zyskała sympatię widzów! Fani formatu zgodnie twierdzą, że ta dwójka jest po prostu dla siebie stworzona i mocno trzymają kciuki za ich związek. Ostatnio na Instagramie Wojtka pojawiły się wyjątkowe zdjęcia z wesela! Myślicie, że to znak, że Agnieszka i Wojtek zdecydowali się pozostać w małżeństwie? Sprawdźcie szczegóły! 

Zobacz także: Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się wzruszającym nagraniem z wesela! To była wyjątkowa chwila dla tej pary! 

Flesz ewydanie

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się pięknymi zdjęciami z wesela! 

Agnieszka i Wojtek wydają się być dla siebie stworzeni! Obydwoje mają ogromne poczucie humoru i z optymizmem patrzą na świat. Szybko znaleźli ze sobą wspólny język, a przez całe wesele nie mogli oderwać od siebie wzroku. Co więcej rodzice Agnieszki również nawiązali wspaniały kontakt z mamą Wojtka. Podczas przyjęcia wydawało się, jakby wszyscy znali się od kilku lat, a nie od kilku godzin. Historia tej pary jest po prostu jak z bajki! 

Nic więc dziwnego, że fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" tak mocno trzymają kciuki za tę parę, bowiem wspaniale patrzy się na szczęście tej dwójki. Jednak o tym czy Agnieszka i Wojtek pozostali w małżeństwie dowiemy się dopiero za kilka tygodni. Ostatnio Wojtek pochwalił się pięknymi zdjęciami z wesela, których nie widzieliśmy w telewizji. Fotografie opatrzył wymownym wpisem, a fani mają nadzieję, że to znak, że między Agnieszką i Wojtkiem narodziło się uczucie!

Też mam swoje archiwa 😜 Chciałbym jeszcze raz podziękować swoim najbliższym za udział w tym wyjątkowym dniu dla mnie #rodzina #brat #przyjaciele #wedding #ślubodpierwszegowejrzenia - napisał Wojtek na Instagramie. 

W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów dla Agnieszki i Wojtka. 

- Mam nadzieję że się udało, bo strasznie kibicuję serio

- Coś pięknego 😍mam nadzieję, że zdjęcia nie są w archiwum tylko wiszą na ścianie wspólnego mieszkania i przypominają o tym szaleństwie jakiego dokonaliście 😁😍trzymam kciuki za powiększenie rodziny, Aga powiedziała podczas wesela, że za rok 😁👶😍

- Wam się musi udać !!!! ❤️ Jesteście cudowni .pasujecie do siebie ❤️

- Trzymam za Was kciuki ✊✊ Jesteście wspaniali 😍😍 - piszą zachwyceni fani. 

Jak wiadomo Wojtek i Agnieszka nie mogą zdradzać zbyt wielu szczegółów przed emisją programu. Jednak internauci twierdzą, że te zdjęcia dają nadzieję, że para wiedzie razem szczęśliwe życie! A wy jak uważacie? 

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są zachwyceni Agnieszką i Wojtkiem! Internauci zgodnie twierdzą, że ta para jest dla siebie stworzona!

Facebook

 

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48