Party Stories
Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": To właśnie tutaj odbyło się wesele Agnieszki i Wojtka!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": gdzie odbywają się przyjęcia weselne uczestników? Jak wyglądają sale?

Bohaterowie czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powiedzieli już sobie sakramentalne tak oraz bawili się na przyjęciach weselnych. Pary, które zostały połączone w programie składają sobie przysięgi w Urzędzie Miasta w Przasnyszu. A gdzie odbywają się wesela? Oto gdzie odbyło się przyjęcie weselne Agnieszki i Wojciecha! 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem ze ślubu! Czy to znak, że dalej jest z Wojtkiem?

Flesz ewydanie

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga wstydziła się pokazać Karolowi swoje mieszkanie? Wytłumaczyła, dlaczego oprowadzała go po ciemku!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Gdzie nagrywany jest program? 

28 lutego rozpoczęła się emisja czwartej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Poznaliśmy trzy sympatyczne pary: Oliwię i Łukasza, Agnieszkę i Wojciecha oraz Adama i Joannę. Jedno z przyjęć weselnych, dokładnie Agnieszki i Wojciecha, odbyło się w Hotelu "Miliord w Kleszewie. 

Jak informuje portal Pułtusk24.pl, o pokazanie swojego obiektu w programie musieli zawalczyć właściciele! Twórcy programu zastanawiali się pomiędzy dwoma lokalizacjami, w których mogłoby odbyć się wesele Agnieszki i Wojtka. Po odbyciu dwóch wizyt i ocenieniu lokali pod wieloma względami wybrano właśnie Hotel "Milord". 

Plan zdjęciowy na sali weselnej trwał jedną noc, czyli dokładnie tyle ile powinno trwać normalne wesele. Zdjęcia odbyły się w zeszłym roku. Kibicujecie związkowi Agnieszki i Wojtka? Już w najbliższym odcinku pary wybiorą się w podróż poślubną. To będzie dla nich ogromne wyzwanie. Czy eksperyment w przypadku wszystkich par się powiedzie? 

Zobacz także: Co dalej ze "Ślubem od pierwszego wejrzenia"? Jest decyzja TVN!

Hotel "Milord w Kleszewie. To właśnie tam odbyło się wesele Agnieszki i Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Milordhotel Hotelmilord (@hotelmilord)

Uczestnicy byli zadowoleni z miejsca, w którym odbyło się ich wesele. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Milordhotel Hotelmilord (@hotelmilord)

Miejsce weselne od Urzędu Miasta, w którym para składała sobie przysięgę małżeńską znajduje się w odległości niecałych 40 km. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Milordhotel Hotelmilord (@hotelmilord)

Czy udział Agnieszki i Wojciecha w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" skończy się dla nich prawdziwą miłością? Trzymamy za to kciuki! 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ślub od pierwszego wejrzenia- Wojtek i Agnieszka
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": kolejny dowód na szczęście Wojtka i Agnieszki! Oto jak pan młody ocenia udział w programie

Wojtek i Agnieszka to najsympatyczniejsza para czwartej edycji " Ślubu od pierwszego wejrzenia" . Od razu było widać, że w pierwszej chwili wpadli sobie w oko. Za namową gości weselnych zdecydowali się nawet na pocałunek i to nie jeden! A to nie koniec miłych momentów, które wydarzyły się w ciągu doby po ślubie!  Czy Wojtek i Agnieszka są nadal razem? Czy są szczęśliwi? Na to wygląda! Zobaczcie, jak swój udział w programie podsumowuje Wojtek! Zobacz także:  Internauta krytykuje zachowanie uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wojtek staje w obronie kolegów Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o udziale w programie. Jest szczęśliwy? Wojtek i Agnieszka są najaktywniejszą parą w sieci, jeżeli chodzi o bieżącą edycję "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Chętnie publikują materiały z weselnego odcinka na swoich profilach społecznościowych. W najśmielszych snach nie spodziewali się, że mogłoby ich łączyć tak wiele. Podczas weselnego przyjęcia okazało się nawet, że mają takie same tatuaże! Chodzi o wzór róży wiatrów.  O tym, jak Wojtek dobrze wspomina udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" świadczy również fakt, że sam postanowił ułożyć quiz dla swoich obserwatorów. Zadał pytania nie tylko o uczestników swojej edycji, ale również tych wcześniejszych. Wszystkich zaprosił do wspólnego rozwiązywania testów. Czyżby nawiązały się nowe przyjaźnie?  Fani już nie mogą doczekać się, aż poznają prawdę o tym, jak potoczyły się losy Wojtka i Agnieszki po programie. Czy wciąż są razem? Widzowie mają dobre przeczucia, na co naprowadzają ich drobne gesty pary oraz ich aktywność w sieci. Kibicujecie im?  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia":...

"Ślub od pierwszego wejrzenia" profesjonalne zdjęcia z wesel uczestników
Facebook, Ślub od pierwszego wejrzenia TVN7
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Zdjęcia z wesela i pierwsza małżeńska sesja Joanny i Adama!
W sieci pojawiły się profesjonalne zdjęcia w wesel uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jest też sesja małżeńska Joanny i Adama

W sieci pojawiły się profesjonalne zdjęcia w wesel uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Takich kadrów nie uchwyciła nawet kamera! Jak wyglądają pamiątkowe fotografie z wesel Agnieszki i Wojtka, Oliwii i Łukasza oraz Joanny i Adama ? Za nami trzy różne ale równie emocjonujące wesela czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Oliwia i Łukasz to najmłodsi uczestnicy ale wygląda na to, że wpadli sobie o oko. Agnieszka i Wojciech za namową gości weselnych zdecydowali się na pierwsze namiętne pocałunki. Postawa pana młodego względem nowej partnerki rozczulała Agnieszkę do tego stopnia, że zdecydowała się przyznać, że czuje się szczęśliwa. Joanna i Adam podeszli do swojego wesela z dystansem i ciężko było im pozwolić sobie na czułości. Ta para potrzebuje więcej czasu na dotarcie do siebie ale również pokłada ogromne nadzieje w swojej relacji.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek pochwalił się pięknymi zdjęciami z wesela! Tego nie widzieliśmy w programie! "Ślub od pierwszego wejrzenia": zdjęcia z wesel uczestników W sieci pojawiły się profesjonalne zdjęcia z wesel uczestników czwartej edycji " Ślubu od pierwszego wejrzenia ".  Wydawać by się mogło, że Oliwia i Łukasz znaleźli wspólny wspólny język już w chwili, gdy się tylko ujrzeli. Łukasz przyznał, że zrobi wszystko, aby Oliwia chciała pozostać jego żoną na zawsze. Fanów szczególnie rozczuliło zdjęcie z pierwszego tańca pary. Wzrok Łukasza skierowany na Oliwię wyraża więcej niż tysiąc słów... - Piękne zdjęcia 😍 trzecie wręcz cudowne ❤️😊 - Piękna wewnątrz i na zewnątrz para 💏         Wyświetl ten post na...

Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Newsy
Internauta krytykuje zachowanie uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wojtek staje w obronie kolegów
Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na krytykę internauty. Krótko i w punkt

Wojtek i Agnieszka to jedna z par, która wzięła udział w eksperymencie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Okazuje się, że połączenie tych dwoje było strzałem w 10! Młodzi znaleźli wspólny język niemalże od razu. Za namową gości weselnych zdecydowali się na pierwszy namiętny pocałunek. Agnieszka była wzruszona zachowaniem Wojtka podczas wesela. Jednak nie wszyscy tak optymistycznie podeszli do  osobowości uczestników czwartej edycji i zarzucają im sztuczność. Uczestnik postanowił skonfrontować krytyczne opinie internautów. O co poszło?  Zobacz także:  Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem? Instagram mamy Łukasza wskazuje na coś innego... Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o krytyce internauty W czwartej edycji " Ślubu od pierwszego wejrzenia " poznaliśmy trzy pary, które wzięły udział w eksperymencie. Czy uda im się przetrwać próbę czasu i stworzyć szczęśliwe związki?  Wojtek jest jednym z najaktywniejszych uczestników tej edycji. Chętnie publikuje materiały związane z programowym weselem. Fani trzymają kciuki za jego związek z Agnieszką i nie mogą doczekać się finału tej historii. Niestety pojawiają się również krytyczne komentarze o uczestnikach: Za dużo pajacowania w tej edycji. Nic prawdziwego tam nie ma - zarzucił jeden z internautów.  Wojtek postanowił stanąć w obronie swojej oraz pozostałych uczestników programu. Wytłumaczył, że nie da się przewidzieć swojego zachowania w sytuacji stresowej, którą dodatkowo potęguje obecność kamer:  Dziękuję za Twoje zdanie, może i masz racje, chodź na początek niech każdy sobie odpowie co on sam by zrobił i jak się zachował przy takim stresie, adrenalinie i tyłu kamerach... ale i tego też się nie da...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner