Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia": To właśnie tutaj odbyło się wesele Agnieszki i Wojtka!

Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Bohaterowie czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powiedzieli już sobie sakramentalne tak oraz bawili się na przyjęciach weselnych. Pary, które zostały połączone w programie składają sobie przysięgi w Urzędzie Miasta w Przasnyszu. A gdzie odbywają się wesela? Oto gdzie odbyło się przyjęcie weselne Agnieszki i Wojciecha! 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem ze ślubu! Czy to znak, że dalej jest z Wojtkiem?

Flesz ewydanie

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Gdzie nagrywany jest program? 

28 lutego rozpoczęła się emisja czwartej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Poznaliśmy trzy sympatyczne pary: Oliwię i Łukasza, Agnieszkę i Wojciecha oraz Adama i Joannę. Jedno z przyjęć weselnych, dokładnie Agnieszki i Wojciecha, odbyło się w Hotelu "Miliord w Kleszewie. 

Jak informuje portal Pułtusk24.pl, o pokazanie swojego obiektu w programie musieli zawalczyć właściciele! Twórcy programu zastanawiali się pomiędzy dwoma lokalizacjami, w których mogłoby odbyć się wesele Agnieszki i Wojtka. Po odbyciu dwóch wizyt i ocenieniu lokali pod wieloma względami wybrano właśnie Hotel "Milord". 

Plan zdjęciowy na sali weselnej trwał jedną noc, czyli dokładnie tyle ile powinno trwać normalne wesele. Zdjęcia odbyły się w zeszłym roku. Kibicujecie związkowi Agnieszki i Wojtka? Już w najbliższym odcinku pary wybiorą się w podróż poślubną. To będzie dla nich ogromne wyzwanie. Czy eksperyment w przypadku wszystkich par się powiedzie? 

Zobacz także: Co dalej ze "Ślubem od pierwszego wejrzenia"? Jest decyzja TVN!

Hotel "Milord w Kleszewie. To właśnie tam odbyło się wesele Agnieszki i Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Milordhotel Hotelmilord (@hotelmilord)

Uczestnicy byli zadowoleni z miejsca, w którym odbyło się ich wesele. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Milordhotel Hotelmilord (@hotelmilord)

Miejsce weselne od Urzędu Miasta, w którym para składała sobie przysięgę małżeńską znajduje się w odległości niecałych 40 km. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Milordhotel Hotelmilord (@hotelmilord)

Czy udział Agnieszki i Wojciecha w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" skończy się dla nich prawdziwą miłością? Trzymamy za to kciuki! 

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05