Instagram

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Tak wyglądała wspólna droga Oliwii i Łukasza w programie! Zobaczcie ich najlepsze momenty!

Instagram

4. edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" dobiega końca! Już dziś po godzinie 20:00 dowiemy się, które pary pozostaną w małżeństwie, a kto być może zdecyduje się na rozwód. Niewątpliwie ogromną sympatią cieszą się Oliwia i Łukasz. Zebraliśmy dla Was najpiękniejsze momenty tej pary, które mogliśmy zobaczyć w programie. Zobaczcie! 

Zobacz także: Paulina i Krzysztof ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazali nowe zdjęcia. Ciążowy brzuszek Pauliny jest już naprawdę duży!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - tak wyglądała wspólna droga Oliwii i Łukasza! 

Młodzi, piękni i zdolni, a jednak szczęścia w miłości postanowili poszukać w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"! Oliwii udało się przekonać ekspertów, że pomimo młodego wieku, jest już gotowa na małżeństwo. W ten sposób w Urzędzie Stanu Cywilnego w Przasnyszu po raz pierwszy zobaczyła swojego męża, Łukasza. Szybko mogliśmy się przekonać, że ta para zdecydowanie przypadła sobie do gustu! Łukasz od samego początku bardzo starał się o względy Oliwii. Widać było, że bardzo mu zależy, aby ten związek przetrwał! 

Goście byli oczarowani urodą Oliwii, a na weselu zabawa była przednia. Chociaż małżonkowie znali się zaledwie kilka godzin, to podczas przyjęcia wydawało się, jakby znali się od lat! 

Widzowie programu szybko zauważyli, że Oliwia jest osobą bardzo komunikatywną i pewną siebie, zaś Łukasz to cichy i skromny chłopak. Niektórzy zaczęli się obawiać, że swoim temperamentem dziewczyna może zdominować męża. Jednak jak z odcinka na odcinek Łukasz zdawał się "rozkręcać"! 

Już podczas podróży poślubnej dało się zauważyć, że para ma podobne poczucie humoru i świetnie sieze sobą dogaduje!

Po powrocie do kraju parę dopadł mały kryzys, jednak dzięki pomocy ekspertów został szybko zażegnany. Od tej pory widać było, że Oliwia i Łukasz są ze sobą coraz bardziej zżyci! 

 

Kiedy zbliżał się moment ostatecznej decyzji, para musiała się na chwilę rozstać i Oliwia wróciła do Gdańska. Widać było, że obydwoje bardzo przeżywają samą myśl o rozłące! 

Teraz nadszedł czas, aby poznać ostateczną decyzję tej pary! Czy pozostaną w małżeństwie? A może jednak wszystko sobie przemyśleli i jednak stwierdzili, że nie są sobie pisani? O tym jaka będzie ich ostateczna decyzja dowiemy się już dziś o godzinie 20:00 na antenie TVN7! 

 

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53