Paulina i Krzysztof to bohaterowie drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Ich relacja była prawdziwą sinusoidą emocji! Widzowie podzielili się na tych, którzy kibicowali ich związkowi oraz na tych, którzy byli sceptycznie nastawieni. Parze jednak udało się pokonać przeciwności, a dokładnie 3 lata po ślubie ogłosili, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka!

Reklama

Ależ w tymże związku było wojen ???????? Podsumowując te 3 lata mogę stwierdzić, że w małżeństwie trzeba mieć piekielną wytrwałość i anielską cierpliwość.. ???????????? (...)... Do zobaczenia niebawem w powiększonym gronie ???????????? - napisał Krzysztof, ogłaszając że wraz z Agnieszką niedługo zostaną rodzicami

Pamiętacie jakie były ich początki? Zobaczcie, jak to się wszystko zaczęło!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem ze ślubu! Czy to znak, że dalej jest z Wojtkiem?

Paulina i Krzysztof niedługo powitają na świecie swoje pierwsze dziecko! Pamiętacie jak zawiła i skomplikowana była ich relacja? Na szczęście udało im się pokonać wszystkie przeciwności, a dziś tworzą kochającą się rodzinę, która już niebawem się powiększy!

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama