Oliwa Ciesiółka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" pokazała siostrę
Instagram

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia pokazała starszą siostrę! Jest równie piękna...

Oliwa Ciesiółka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" pokazała siostrę
Instagram

Oliwia Ciesiółka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to najmłodsza uczestniczka tej edycji. Wraz z Łukaszem niemal od razu zaskarbili sobie sympatię widzów, którzy jednogłośnie stwierdzili, że para pasuje do siebie idealnie.

Podczas ceremonii ślubnej Oliwii towarzyszyła starsza siostra. Jest równie piękna jak Oliwia! Czy są podobne? 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz nie są już razem? Internauci mają wątpliwości

Flesz ewydanie

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała zdjecie z siostrą 

Oliwia i Łukasz to najmłodsza para ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Internauci mocno trzymają kciuki za rozwój ich relacji, ale mają również podjerzenia, że para być może nie być już razem. Początki tego związku na szczęście zapowiadają się obiecująco. 

W momencie, w którym Oliwia podchodziła aby poznać swojego przyszłego męża, mama Łukasza, pani Anna powiedziała do syna: 

Petarda! 

Łukasz zdecydowanie podzielił zdanie mamy. Okazało się, że Oliwia ma również starszą siosrę, która jest równie piękna jak ona! Dziewczyny są do siebie niezwykle podobne pomimo tego, że różni je kolor włosów. 

Oliwia na swoim Instagramie postanowiła podzielić się wspomnieniami z dzieciństwa. Okazuje się, że była "typową młodszą siostrą": 

Starsza siostra. Kiedyś znaczyło to dla mnie tyle, co dwa razy więcej ciuchów, kosmetyków i nieustające kłótnie. Bo to, że korzystałam z tych wszystkich dobrodziejstw, które posiadała, odbywało się poza jej wiedzą 😄 Potrafiłam robić spis ułożenia jej rzeczy, by później w bezbłędnej kolejności odłożyć na półkę😆 Czasem się zorientowała, ale wtedy lepiej było zwiewać 🤣 Jak tylko wyłapałam jakąś rewelację np. o tym, że spotkała się z jakimś chłopakiem czy mówiła brzydkie słowa od razu donosiłam mamie. Oczywiście jednocześnie dziwiłam się protestom siostry na prośby rodziców, by mnie gdzieś ze sobą zabrała. 🤷🏼‍♀️🤣

Przyznała również, że dopiero kiedy siostra wyprowadziła się z domu zaczęła doceniać, jak bardzo jej potrzebuje. Dziś są najlepszymi przyjaciółkami: 

Kiedy się wyprowadziła z domu zaczęło mi jej brakować. Już nie miałam komu podkradać ubrań, z kim pokłócić się i gadać do rana. Teraz mimo tego, że mieszkamy od siebie daleko wiem, że zawsze mogę na nią liczyć. To najlepsza przyjaciółka, która cieszy się jak mi się powodzi i potrafi potrząsnąć jak robię źle, jednocześnie nie oceniając mnie. Fajowo mieć starszą siostrę 🤩❣️

Taka relacja to skarb! 

Zobacz także: Co dalej ze "Ślubem od pierwszego wejrzenia"? Jest decyzja TVN!

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała zdjęcie z siostrą! Są do siebie niezwykle podobne. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Oliwia Ciesiółka (@modrafrelka)

Oliwia i Łukasz to najmłodsza para w tej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Bardzo szybko udało im się zjednać sobie sympatię widzów. Czy ich relacja przetrwa próbę czasu? Wszyscy trzymają za to kciuki! 

Oliwia i Łukasz z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie są już parą?
Instagram

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05