Ślub 2012: Piękne suknie marki Paprocki & Brzozowski


Najsłynniejszy duet polskich projektantów Paprocki&Brzozowski, po sukcesie poprzedniej kolekcji „White”, zdecydował się stworzyć kolejne projekty ślubne. Najnowsze proejkty charakteryzują się romantycznymi prostymi fasonami z intrygującymi detalami i wykończeniami. Do stworzenia tej kolekcji panowie wykorzystali koronki, szyfony, koraliki i aplikacje, które połączyli z jedwabiami i taftami.
- Bardzo dobre przyjęcie poprzedniej kolekcji ślubnej marki Paprocki&Brzozowski było impulsem do stworzenia kolejnej. To dla nas niewątpliwie bardzo inspirujący temat, gdyż za każdym razem podchodzimy do projektu z wielką pasją.  
Jeśli skusicie się na zakup kreacji ślubnej u Paprockiego i Brzozowskiego możecie byc pewne, że projektanci podejdą indywidualnie do waszych potrzeb:
- Kolekcja jest tylko punktem wyjścia, początkiem dyskusji i indywidualnej rozmowy z przyszłą panną młodą. Staramy się aby każda sukienka była wyjątkowa i dopasowana do marzeń i  indywidualnych potrzeb kobiety – wyznają projektanci.
Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia promujące nową kolekcję duetu polskich designerów:

Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52