Siostry Godlewskie ostro o Ewie Farnej Siostry Godlewskie Ewa Farna Siostry Godlewskie dla Dody Ewa Farna
Siostry Godlewskie ostro o Ewie Farnej
Przesadziły?
1/5
Siostry Godlewskie ostro o Ewie Farnej

 

Tego nie da się skomentować. Siostry Godlewskie zamieściły na swoim Facebooku okropny wpis, dotyczący teledysku oraz... Ewy Farnej. Jak wiemy, siostrom nie spodobała się parodia Ewy, która niedawno zaśpiewała piosenkę Adele w ich stylu. Ale taka odpowiedź?!  

 

 

Choć Ewa Farna nie miała zamiaru urazić sióstr Godlewskich, a swoje wideo nagrała z dystansem, Godlewskie odebrały to jako atak. Swoim najnowszym wpisem udowodniły, że im akurat dystansu brakuje. Co napisały? Zobaczcie na kolejnym slajdzie.

 

 

Zobacz także: Michał Szpak zaśpiewał dla siostry Marleny, siostry Godlewskie dla Dody! Kto lepiej? GŁOSUJ!

 

2/5
Siostry Godlewskie
Instagram/ons.pl

 

Siostry Godlewskie zapowiadają nowy teledysk, w którym będą się sporo "ruszać", a przy okazji zachęcają do obejrzenia go przez Ewę, która ponoć mogłaby się czegoś od nich nauczyć:

 

Kto chce premierę pierwszego teledysku i singla @siostrygodlewskie ? Będzie w nim trochę ruchu wiec może @ewa_farna93 obejrzysz i tym razem to MY nauczymy Cię czegoś nowego dla Ciebie .. czyli jak dbać o ciało .. :) 

 

Oczywiście na siostry od razu posypały się hejty, a więc wpis... szybko zniknął. W sieci jednak nic nie ginie. Pytamy więc retorycznie: przesadziły?

 

Zobacz: Siostra Godlewska jest w ciąży?! Pokazała ZDJĘCIE i posypały się gratulacje!

 

 

Siostry Godlewskie o Ewie Farnej

3/5
Ewa Farna

 

Ewa Farna została zaatakowana przez siostry, choć sama nigdy ich nie obraziła. Ma klasę, poczucie humoru i dystans, a więc nie spodziewamy się, żeby była skłonna odpowiadać Godlewskim. A może powinna? Co myślicie?

 

Zobacz: Ewa Farna zdradziła Fleszowi swoje plany macierzyńskie. Kiedy planuje powiększyć rodzinę?

 

4/5
Siostry Godlewskie dla Dody

 

Czy Siostry powinny przeprosić Ewę? A ponoć muzyka łagodzi obyczaje...

5/5
Ewa Farna
East News
Więcej na temat Ewa Farna Siostry Godlewskie