Justyna Steczkowska, Marcin Prokop, Marcelina Zawadzka, Maja Sablewska pokazali swoje samochody
1/13
Justyna Steczkowska, Marcin Prokop, Marcelina Zawadzka, Maja Sablewska pokazali swoje samochody

Marcelina Zawadzka jeździ luksusowym Jaguarem, Kuba Wojewódzki sportowym Lamborghini, a Krzysztof Hołowczyc nowym modelem Volvo. Nie wszystkie jednak gwiazdy kochają luksusowe i drogie samochody, są i takie, które wolą starsze modele znanych marek. Maja Sablewska jeździ starszym modelem Mercedesa, a Andrzej Piaseczny oldschoolowym, czerwonym BMW w wersji cabrio. Z kolei Marcin Prokop jeździ niezbyt drogim, ale za to solidnym Fordem, a Justyna Steczkowska czarnym Citroenem. Zobaczcie, jakie auta mają w swoim garażu Kuba Wesołowski, Ola Kwaśniewska czy Izabela Janachowska!

 

ZOBACZ: Kuba Wojewódzki pokazuje auto. Fani pytają: "Czyżby znowu z wypożyczalni?"

2/13
Marcelina Zawadzka ma luksusowego Jaguara

Marcelina Zawadzka jeździ czarnym Jaguarem S-Type. Z racji zakończenia sprzedaży tego modelu przez Jaguara, koszt takiego auta używanego to około 25 tysięcy złotych.

3/13
Marcin Prokop ma niebieskiego Forda

Marcin Prokop zarabia bardzo dobrze, ale za auto wcale nie zapłacił tak wiele. Koszt tego sportowego modelu Forda Focusa, to około 80 tysięcy złotych. 

4/13
Ola Kwaśniewska ma Mini Coopera S

Ola Kwaśniewska nosi stylowe i modne ubrania to i jej samochód musi być modny, a przynajmniej rzucający się w oczy. Była prezydentówna jeździ Mini Cooperem, który na rynku używanych aut kosztuje w granicach 40 tysięcy złotych.

5/13
Ola Kwaśniewska wychodzi z samochodu
6/13
Krzysztof Hołowczyc w nowym białym samochodzie Volvo

Kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc kilka dni temu odebrał kluczyki do nowego samochodu - Volvo XC90 D5 AWD R-Design. To auto będzie najbardziej uniwersalnym i wszechstronnym autem w garażu Hołowczyca, w którym znajduje się kilka aut sportowych i wyczynowych.

 

7/13
Krzysztof Hołowczyc ma nowy samochód Volvo

Moja rodzina jest dla mnie najważniejsza, więc oczywistym jest fakt, że wybraliśmy najbezpieczniejszy samochód na świecie, jakim jest model XC90. Potwierdzają to testy takich ośrodków badawczych jak EURO NCAP czy amerykański IHS. Teraz dużo będziemy podróżować po starym kontynencie, więc wybór najbezpieczniejszego i komfortowego samochodu, jakim jest Volvo był oczywisty, powiedział Krzysztof Hołowczyc o swoim nowym aucie.

8/13
Izabela Janachowska jeździ Mercedesem

Izabela Janachowska jeździ pięknym czarnym Mercedesem SL, którego cena waha się w zależności od wyposażenia między 300, a ponad 500 tysięcy złotych.

9/13
Justyna Steczkowska parkuje na chodniku

Justyna Steczkowska jest fanką szybkich samochodów. W jej garażu można znaleźć m.in. czarne BMW 420d za około 160 tysięcy złotych.

10/13
Olivier Janiak wychodzi ze swojego Audi

Olivier Janiak lubi duże samochody, dlatego jeździ Audi Q7 za około 150 tysięcy złotych.

11/13
Kuba Wojewódzki jeździ po ulicach Warszawy swoim Lamborghini

Kuba Wojewódzki jest fanem szybkich i drogich aut. Jeden z samochodów w jego garażu to piękne Lamborghini Aventador, którego cena przyprawia o zawrót głowy. Za takie auto trzeba zapłacić nawet ponad 2 miliony złotych.

12/13
Andrzej Piaseczny w czerwonym BMW

Andrzej Piaseczny lubi stare samochody, dlatego jeździ klasycznym BMW E30 w wersji cabrio. Koszt dobrze utrzymanego modelu to około 20 tysięcy złotych, wartość sentymentalna dla kolekcjonerów jest na pewno dużo wyższa.

13/13
Maja Sablewska jeździ zielonym Mercedesem

Maja Sablewska, podobnie jak Andrzej Piaseczny jest fanką starych modeli popularnych marek samochodowych, dlatego w jej garażu obok nowego BMW stoi również klasyk: Mercedes W124, który obecnie może kosztować nawet około 20 tysięcy złotych.