ONS
Newsy

Michał Szpak opowiedział o śmierci matki: Odeszła "Najważniejsza" kobieta

Bardzo przeżył tę tragedię

Kariera Michała Szpaka w końcu nabiera właściwego tempa. Artysta osiągnął sukces w Opolu, gdzie za wykonanie piosenki "Jesteś bohaterem" zdobył nagrodę w koncercie SuperPremier. Zobacz też: Skandal na festiwalu w Opolu! Donatan poszarpał się z menadżerem Szpaka


Wówczas łamiącym się głosem, wypowiedział wówczas piękne słowa:

Obiecałem sobie, że jak zdobędę tę nagrodę, to zadedykuję ją mojej mamie.

Matka artysty odeszła zaledwie dwa miesiące temu. Szpak był z nią bardzo związany i mocno przeżył jej odejście. Choć matka artysty mieszkała we Włoszech ze względu na pracę, to więź emocjonalna między nią a synem była bardzo silna. Na łamach "Na żywo" opowiedział o tej tragedii:

Zmieniło się całe moje życie, odeszła "Najważniejsza" kobieta , jaką miałem okazję poznać, Kobieta która dała mi wszystko to, co teraz kieruję w Waszą stronę! Krążek, który przygotowuję, jest zadedykowany Mojej Najukochańszej Mamie! (...) Strasznie przeżyłem wyjazd mamy. Płakałem przez pięć kolejnych lat. Jak do niej jechałem, to nigdy nie mogłem się z nią rozstać. Nawet tańczyliśmy w deszczu ze szczęścia - wyznał Szpak.

Zobacz na Polki.pl: Michał Szpak rozchwytywany
Michał Szpak w cekinowej bluzce
ONS
Newsy
Michał Szpak wspomina zmarłą mamę: "Gdyby nie ona, nie byłbym mnie tu, gdzie jestem"
Michał Szpak wspomina zmarłą mamę: "Gdyby nie ona, nie byłbym mnie tu, gdzie jestem"

Michał Szpak właśnie wydał nową płytę "Byle być sobą", którą zadedykował swojej zmarłej mamie. Artysta ma za sobą zarówno szczęśliwe, jak i trudne chwile. Z jednej strony nowy album oraz zwycięstwo w konkursie Super Premier na festiwalu w Opolu , a z drugiej ból i żal po śmierci ukochanej matki , która odeszła na początku tego roku. Szpak był z nią bardzo związany i wciąż nie przestaje wspominać jej osoby. Michał Szpak o swojej zmarłej matce Artysta otwarcie mówi o tym, że mama była dla niego najważniejszą osobą na świecie. To właśnie jej Michał zadedykował swoją nagrodę z Opola. Szpak na opolskiej scenie wykonał piosenkę "Jesteś bohaterem", która urzekła publiczność: Konkretnie to wygrana była zadedykowana mamie i teraz dedykuję jej również płytę. Była to najważniejsza kobieta w moim życiu. Piosenka, która przyniosła mi zwycięstwo na opolskim festiwalu, niesie pozytywny przekaz. Dla innych ludzi mogą być to błahe sprawy, ale przecież każdy z nas jest bohaterem w codziennym życiu - powiedział w wywiadzie dla portalu onet.pl. Gwiazdor nie kryje, że odejście matki był dla niego dużym ciosem, ponieważ to właśnie ona motywowała go do walki o swoje marzenia: Kiedy człowiek ma świadomość, że konkretna osoba jest dla niego bardzo ważna, to nie ukrywa swoich uczuć. Poprzez okazywanie uczuć wyrażamy szacunek do danej osoby. Nie kryłem się więc z tym, co czuję. Mama pokazała mi sposób na życie. Jak żyć jako wolny człowiek. Pokazała, że warto mieć swoje zdanie oraz marzenia i dążyć do ich realizacji. Jestem jej bardzo wdzięczny. Z apewne, gdyby nie ona, to nie znajdowałbym się teraz w miejscu, w którym jestem - dodał artysta. Zobacz też: Skandal na festiwalu w Opolu! Donatan poszarpał się z menadżerem Szpaka   Michał Szpak nie kryje tęsknoty za zmarła matką    ...

Michał Szpak płacze na konferencji na Eurowizji 2016
Newsy
Łzy Michała Szpaka na konferencji przed Eurowizją! Co się stało? WIDEO
Wzruszające chwile na spotkaniu z dziennikarzami

Michał Szpak popłakał się podczas konferencji prasowej przed Eurowizją 2016. Dlaczego? Jeden z dziennikarzy zapytał o jego płytę "Byle być sobą". Michał Szpak zadedykował ją zmarłej mamie. Nie mógł wówczas ukryć wzruszenia.   Łzy Michała Szpaka na konferencji przed Eurowizją 2016 Mama Michała Szpaka zmarła ponad rok temu. Wokalista był do niej bardzo przywiązany, dlatego dziś tak chętnie ją wspomina, gdy tylko ma okazję. Zadedykował jej swój ostatni album. Na pytanie dziennikarza (pada w około 14 minucie filmu) o płytę odpowiedział: Tę płytę dedykuję mojej mamie, która zmarła rok temu. To było tragiczne doświadczenie. Dlatego to jej dedykuję ten album. Nagrywałem go rok temu i skoncentrowałem się na na swoich emocjach. Moje życie jest jak wielka sinusoida. Raz jest naprawdę dobrze, raz jest gorzej. Podczas konferencji Michał Szpak opowiedział również m.in. o tym, jak będzie ubrany podczas swojego występu 12 maja podczas drugiego półfinału. Na próbie zaprezentował się w "stroju roboczym".   Na pewno zmienię ubranie, bo nie wystąpię w tym, w czym wystąpiłem teraz. Mam jeszcze problem ze strojem, ale wkrótce będę miał mój znany czerwony płaszcz - mówił Michał Szpak. Zobaczcie wideo z konferencji Michała Szpaka.    Zobacz także:  Wszystko, co musisz wiedzieć o Eurowizji! Kiedy? Gdzie? O której godzinie? Jak głosować?   Michał Szpak na konferencji przed Eurowizją - wideo.   Michał Szpak popłakał na konferencji.   Michał Szpak opowiedział na konferencji o zmarłej mamie. 

Michał Szpak
Newsy
Michał Szpak o świętach bez mamy: "Nie będzie to łatwe..."
Michał Szpak o świętach bez mamy: "Nie będzie to łatwe..."

Michał Szpak opowiedział o przygotowaniach do świąt. Dla artysty to szczególnie trudny czas. Matka piosenkarza odeszła dokładnie roku temu. Niedawno młody artysta boleśnie obchodził jej rocznicę śmierci. Teraz czekają go święta wielkanocne bez ukochanej mamy. Jak spędza ten czas? Oczywiście z rodziną, lecz przy świątecznym stole będzie brakowało bardzo ważnej dla artysty osoby... Michał Szpak o świętach bez mamy Michał Szpak był gościem programu "Świat się kręci", w którym Agata Młynarska zapytała go o przygotowania do świąt. Zwycięzca polskich eliminacji do Eurowizji zdradził, że w Wielkanoc planuje spotkać się z rodziną. Nie planuje jednak żadnych szczególnych czynności, związanych z pracami organizacyjnymi. Jadę na gotowe - wyznał szczerze Michał. Nie ukrywał jednak, że będzie to dla niego smutny czas... Nie będzie to łatwe, ale już sobie gdzieś tam wytłumaczyliśmy, że tak jest... po prostu. Nasze święta zawsze były bardzo rodzinne. Zawsze w sobotę rano chodziliśmy święcić koszyczek, a w niedzielę jedliśmy śniadanko - wyznał gwiazdor. Mamy nadzieję, że mimo wszystko święta Michała Szpaka będą choć odrobinę radosne. Tego mu życzymy!   Zobacz też: Brytyjski artysta nagrał cover "Color of Your Life"! A sam Michał Szpak pochwalił się OGROMNYM sukcesem!   Michał Szpak opowiedział o świętach bez mamy.   Artysta był bardzo związany z matką i boleśnie przeżył jej stratę.

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner