Robert Lewandowski Robert Lewandowski ma piegi?! Robert Lewandowski ma piegi?! Robert Lewandowski na spacerze z Klarą Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Robert Lewandowski
1/6
Robert Lewandowski

Robert Lewandowski to jeden z największych przystojniaków w polskiej kadrze piłki nożnej i co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. Setki razy przeglądaliśmy jego zdjęcia (i Wy zapewne też ;)!) i nie zauważyliśmy jednego szczegółu, który tym razem bardzo zwrócił naszą uwagę!

 

Robert wrzucił na Instagram kilka nowych zdjęć, na których właśnie ten jeden szczegół przykuwa wzrok! Zdjęcia znajdziecie w galerii, i od razu uprzedzamy... Już nigdy nie spojrzycie na Roberta tak samo! ;)

 

ZDJĘCIA znajdziecie w galerii!

 

Zobacz też: Klara Lewandowska będzie miała rodzeństwo?! Lewandowski mówi o "dzieciakach" w liczbie mnogiej i tajemniczo się uśmiecha

2/6
Robert Lewandowski ma piegi?!
Instagram

Oto jedno z tych zdjęć! Widzicie już? Jeśli nie, to przyjrzyjcie się jeszcze raz! Na następnym slajdzie znajdziecie odpowiedź!

3/6
Robert Lewandowski ma piegi?!
Instagram

Robert Lewandowski ma... piegi! Tak, tak i są bardzo urocze! Zapewne pod wpływem słońca (a jak wiemy Robert z Anią i Klarą ostatnio byli na Mazurach i tam oddawali się kąpielom słonecznym) piegi stały się jeszcze bardziej widoczne!

 

Jak Robert podoba się wam w piegowatej wersji? Bo nam bardzo! ;)

 

Zobacz: Robert Lewandowski pokazał rozczulające zdjęcie z córką. Fani piłkarza nie kryją zachwytu, ale dopytują o...

 

Przeczytaj też: Ania i Robert Lewandowscy na wakacjach odpuszczają diety! Zobaczcie, jak wygląda ich kolacja

4/6
Robert Lewandowski na spacerze z Klarą
Instagram
5/6
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Instagram
6/6
selfie Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
East News
Więcej na temat Robert Lewandowski