Wiele polskich znanych osobistości pochwaliło się w sieci, że oddało swój głos w wyborach parlamentarnych. W tym gronie znaleźli się także Anna i Robert Lewandowscy. Zarówno na instagramowym profilu trenerki, jak i piłkarza, pojawiły się zdjęcia z tego momentu, jednak to post Anny Lewandowskiej zwrócił szczególną uwagę fanów. Wszystko przez ten jeden szczegół.

Reklama

Anna i Robert Lewandowscy zagłosowali w Barcelonie

Anna Lewandowska chętnie chwali się swoim życiem w sieci. Gwiazda regularnie wrzuca do mediów społecznościowych nowe zdjęcia nie tylko związane z jej życiem zawodowym, ale także często zabiera głos w ważnych społecznie sprawach. Tym razem trenerka pochwaliła się, że spełniła swój obywatelski obowiązek i razem z mężem stawiła się w lokalu wyborczym w Barcelonie, aby zagłosować w wyborach parlamentarnych.

Instagram Anna Lewandowska

Zobacz także: Anna Lewandowska zdradziła, ile je. "Czuję się bardzo dobrze"

Anna Lewandowska po opublikowaniu zdjęcia z głosowania w wyborach zdecydowała się jednak na pewien ruch, który od razu rzucił się w oczy fanów. Trenerka postanowiła bowiem wyłączyć możliwość komentowania jej nowego postu. Wygląda na to, że żona Roberta Lewandowskiego spodziewała się, że jej obecność na wyborach wywoła wielkie poruszenie wśród internautów i właśnie dlatego zdecydowała się zapobiegawczo wyłączyć możliwość komentowania jej najnowszego wpisu na Instagramie.

Instagram/Anna Lewandowska

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała brzuszek i zaskoczyła wyznaniem. "Ponieważ dostaję od Was mnóstwo pytań..."

Zobacz także
Reklama

W gronie gwiazd, które także pochwaliły się swoją obecnością na wyborach są także m.in. Anna Mucha, Barbara Kurdej-Szatan, Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Socha, Martyna Wojciechowska, Oliwia Bieniuk, czy Agnieszka Kaczorowska. Zobaczcie zdjęcia, którymi gwiazdy pochwaliły się w sieci!

Instagram Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama