Proste rozwiązania i szybkie, efektywne sposoby. Tym jednym wyrażeniem można byłoby opisać urodowe rytuały Reese Witherspoon - jednej z najbardziej lubianych i docenianych gwiazd Hollywood. Co aktorka robi, aby zawsze wyglądać tak piękne i świeżo? Wiemy jakich produktów używa! Sprawdź i wypróbuj na własnej skórze!

Reklama

Szybko i efektywnie

Gwiazda w jednym z wywiadów zdradziła, że nie lubi zbyt dużo czasu poświęcać na pielęgnację i makijaż.

Lubię działać szybko i nieskomplikowanie – tak, żebym mogła wyszykować się w 5 minut. Na szczęście zawsze mam innych ludzi, którzy dbają o mój wygląd. To całkiem fajne – mówi Witherspoon.

Ludzie z jej środowiska dodają, że praca z aktorką to czysta przyjemność – w pełni im ufa i nigdy nie kwestionuje ich decyzji.

East News

Idealna skóra

Aktorka przyznaje, że ma czasem problem z przebarwieniami na skórze. Zna jednak niezawodny sposób, który działa cuda – chlorofil. Wystarczy dodać kilka kropel skoncentrowanego chlorofilu do wody i gotowe.

Zobacz także

Skóra oczyszcza się w 3 dni – mówi aktorka.

Jest także wielką orędowniczką kremów z filtrem UV. Nigdy nie pozwala sobie na wyjście z domu bez nałożenia go na skórę.

Żałuję, że w młodości nikt nie powiedział mi „Używaj więcej kremu z filtrem!” – dodaje.

Zawsze świeżo

Reese Witherspoon przy okazji promocji filmu „Woda dla słoni” opowiedziała o swoich doświadczeniach z kosmetykami z młodości. Zdradziła, że rodzice nie pozwalali jej nosić perfum do 16. roku życia. A nawet wtedy mogła używać ich tylko na wielkie okazje.

Jako nastolatka uwielbiałam słodkie zapachy na bazie owoców i wanilii – powiedziała.

Teraz – jako dorosła kobieta – woli świeże i subtelne zapachy.

Jednym z jej ulubionych jest zapach White Tea Elizabeth Arden. To jeden z jej sposobów na znalezienie chwili wytchnienia w codziennym biegu.

Mat. prasowe

Świeży zapach mandarynki łączy się w nim z nutami drzewnymi i kwiatami – biała herbata, róża turecka i paragwajska yerba mate.

Nic dziwnego, że Reese Witherspoon została ambasadorką zapachu White Tea.

Dążyliśmy do ukazania w tym zapachu odświeżającej chwili błogiego ukojenia, jakiego doświadczamy z pierwszym łykiem herbaty. Para białej herbaty i akord morskiej bryzy rozwijają się w słodki aromat białego irysa, zanim wyłoni się ciepła woń Madras Wood, bobu tonka oraz delikatna kompozycja trzech rodzajów piżma – mówią twórcy zapachu Rodrigo Flores-Roux, Guillaume Flavigny i Caroline Sabas.

Z duchem czasu

Reese Witherspoon jest jedną z tych gwiazd, których czas zdaje się nie dotyczyć. Dziś wygląda tak samo świetnie jak 20 lat temu. Jaki jest jej sekret? Podążanie zgodnie z biegiem czasu.

Aktorka zdaje sobie sprawę, że wraz z upływem lat nasz organizm się zmienia i potrzebuje innych produktów.

Nie można po trzydziestce używać tych samych kosmetyków, których używało się jako dwudziestolatka. To tak nie działa! – śmieje się Witherspoon.

East News

Medycyna estetyczna – tak czy nie?

Aktorka nie jest ani zagorzałą przeciwniczką zabiegów medycyny estetycznej, ani ich orędowniczką. Zapytana o chirurgię plastyczną powiedziała:

Nie jestem za. Nie jestem przeciw. Mam wielu przyjaciół, którzy korzystają z medycyny estetycznej i czują się świetnie. Nie uważam jednak, że to jest sposób na poprawienie swojego samopoczucia. Póki co nie wydaje mi się, żebym potrzebowała operacji plastycznej.

Podobny obraz aktorki wyłania się z relacji jej współpracowników. Wszyscy zgodnie twierdzą, że Reese Witherspoon jest osobą bez kompleksów – w pełni akceptuje siebie.

Reklama

Zapach White Tea Elizabeth Arden, którego ambasadorką jest Reese Witherspoon, znajdziesz wyłącznie w drogeriach Super-Pharm. SPRAWDŹ!

Reklama
Reklama
Reklama