Dzień Małgorzaty Rozenek rozpoczyna się bardzo wcześnie rano. Żona Radosława Majdana stara się połączyć zobowiązania zawodowe, kolejne projekty oraz wychowanie trzech synów, a do tego codziennie ostro trenuje. Ostatnio paparazzi przyłapali Małgorzatę Rozenek pod domem, gdy mknęła do samochodu. Do drzwi odprowadzili ją mąż i synowie. Zobaczcie sami!

Reklama

Małgorzata Rozenek może liczyć na pomoc najbliższych

Żona Radosława Majdana jest jedną z najbardziej zapracowanych gwiazd z polskim show-biznesie. Małgorzata Rozenek stara się łączyć wszystkie obowiązki zawodowe i rodzinne. Gwiazda TVN dba również o swoją formę i codziennie ćwiczy - najczęściej wybiera pilates lub treningi personalne pod okiem trenera. Mimo iż gwiazda chętnie pokazuje część swojej prywatności za pomocą Instagrama to wciąż jest ulubienicą fotografów. Ostatnio paparazzi "przyłapali" Małgorzatę Rozenek jak z Heniem Majdanem wybrała się na spacer z psami, a kilka godzin później reporterom udało się uwiecznić jak gwiazda wybierała się na imprezę- Małgorzata Rozenek olśniła wówczas białą stylizacją oraz zegarkiem za 75 tysięcy.

Małgorzata Rozenek jest bardzo zabiegana, jednak dzięki pomocy rodziny udaje jej się poukładać wszystkie zobowiązania. Gdy gwiazda TVN pracuje lub wybiera się na trening, Radosław Majdan przejmuje na siebie część domowych obowiązków oraz opiekę nad synem. Tak też było i tym razem!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pochwaliła się prostą, letnią kreacją. Fanki są zszokowane: "ceny kosmos"!

Na najnowszych zdjęciach paparazzi możemy zobaczyć, jak Radosław Majdan razem z Tadeuszem i malutkim Heniem odprowadzili Małgorzatę Rozenek do samochodu, aby spokojnie mogła załatwić sprawunki na mieście. Podczas nieobecności Małgorzaty Rozenek jej mąż i synowie skorzystali z pięknej pogody i bawili się na dworze.

Zobacz także

Zobacz także: Radosław Majdan zaliczył wpadkę na zdjęciu z wakacji? "Tatuaż chyba się odkleił"

Henio Majdan początkowo nie był zadowolony z rozstania z mamą, ale Radosław Majdan szybko zareagował i zajął synka rozmową. Panowie pomachali Małgorzacie Rozenek i szybko wrócili do swoich zajęć.

Reklama

Zobacz także: Małgorzata Rozenek tylko udawała, że była na Paradzie Równości? Fani oburzeni! Jest komentarz

Reklama
Reklama
Reklama