Radosław Majdan zdradził, jak poinformuje fanów o ciąży Małgorzaty Rozenek Radosław Majdan bez koszulki Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan komentują plotki o ciąży gwiazdy TVN Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan komentują plotki o ciąży gwiazdy TVN Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan komentują plotki o ciąży gwiazdy TVN
Radosław Majdan zdradził, jak poinformuje fanów o ciąży Małgorzaty Rozenek
Instagram
1/5
Radosław Majdan zdradził, jak poinformuje fanów o ciąży Małgorzaty Rozenek
Instagram

 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan stali się ulubioną parą polskiego show-biznesu dzięki programowi „Azja Express”. To właśnie wtedy podbili serca polskich widzów. Nie da się ukryć, że razem tworzą bardzo udany związek i jak się okazuje, łączy ich niezwykle szczere uczucie. Najnowszy wywiad Radosława Majdana tylko to potwierdza! Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, co Radek Majdan powiedział o Gosi Rozenek. 

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w ogniu krytyki za stroje na Halloween! Gwiazda zareagowała na hejt!

2/5
Radosław Majdan bez koszulki
Instagram

 

Niedawno minął rok od ślubu Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana, a ich uczucie nie słabnie. W najnowszym wywiadzie dla „Sportowych Faktów” były piłkarz w niezwykły sposób opowiedział o swojej ukochanej. 

 

Zobacz: Rozenek i Majdan świętowali 1. rocznicę ślubu. Gwiazda miała aż dwie kreacje! Przebiły suknię ślubną?

3/5
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan komentują plotki o ciąży gwiazdy TVN
Instagram

 

Radosław Majdan nie ukrywa swojego uczucia do żony. Każda kobieta chciałaby usłyszeć takie słowa od ukochanego!

Mam inteligentną, mądrą żonę, która w fantastyczny sposób zorganizowała życie rodzinne. Z którą jestem bardzo szczęśliwy i z którą żyję tak spokojnie, że odsunąłem się od pewnych rzeczy. Ale kobiety potrafią też niszczyć, wprowadzać nerwy i wpływać destrukcyjnie - powiedział Radosław Majdan. 

 

Zobacz: Uściski, pocałunki i czułe spojrzenia... Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na randce w restauracji. Jak oni się kochają! 

4/5
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan komentują plotki o ciąży gwiazdy TVN
Instagram

 

Radosław Majdan ma za sobą burzliwe życie uczuciowe - jest po dwóch rozwodach. Jego pierwszą żoną była Sylwia Majdan, a drugą Doda. Były piłkarz nie chciał jednak opowiadać o swoich dawnych relacjach z kobietami, ale podkreślił, jak ważny jest związek z kimś mądrym.

W życiu faceta ważne jest to, żeby spotkał odpowiednią kobietę. Bo my jesteśmy podatni na manipulację - powiedział Radek Majdan.

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na okładce "Vivy!". Zdradzili, gdzie świętowali rocznicę ślubu i na co wydają pieniądze! 

5/5
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan komentują plotki o ciąży gwiazdy TVN
Instagram

 

Radosław Majdan przyznał także, że Małgorzata Rozenek mobilizuje go do zmian. 

 

Uważamy, że czasami możemy zrobić coś wbrew sobie, wmawiając sobie, że to dla wyższej idei. Wtedy można nami sterować, kobieta potrafi wytłumaczyć, że tak właśnie ma być. I ważne jest, żeby sterował nami ktoś mądry. Małgosia żartuje czasami, że jakby mnie wcześniej poznała, to grałbym w Realu Madryt. Śmieję się z tego, ale może ma rację (…) kobiety mają moc, potrafią zmobilizować do zmian - podkreślił były w wywiadzie dla „Sportowych Faktów”.

 

Lubicie Radka i Małgosię? 

 

Zobacz: MAŁGORZATA ROZENEK W STYLIZACJI DLA NASTOLATEK! JEJ BUTY KOSZTUJĄ MNIEJ NIŻ 130 ZŁ