Anna Głogowska w Tańcu z Gwiazdami
ONS

Gąsowski nie wspierał wczoraj Głogowskiej. W studiu "TzG" nie była jednak sama

Anna Głogowska w Tańcu z Gwiazdami
ONS

Mijający tydzień przyniósł kilka sensacyjnych informacji o domniemanym rozpadzie związku Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego. Gwiazdor nie towarzyszył ukochanej na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu, a u jej boku widziano innego przystojniaka. Tabloidy szybko wysnuły teorię, że to nowy mężczyzna w życiu tancerki, a Piotr poszedł już w odstawkę. Przypomnijmy: Wściekła Głogowska skomentowała plotki o romansie. Uwagę zwraca jedna rzecz

Plotki o rozstaniu mogłaby uciszyć obecność Gąsowskiego podczas wczorajszego odcinka "Tańca z Gwiazdami", którego Głogowska jest gospodynią. Anna nie mogła jednak liczyć na wsparcie ukochanego, którego zabrakło w studiu, gdzie nagrywane jest show. Pojawił się za to ktoś inny - Głogowskiej kibicowała bowiem znana projektantka i przyjaciółka, Viola Piekut. To ona zaprojektowała zjawiskową kreację prowadzącej "Taniec" i wspierała ją w trakcie odcinka. Taka przyjaciółka to prawdziwy skarb!

Jak wczoraj podobała wam się Anna Głogowska? Dobrze spisuje się w roli prowadzącej?

Zobacz: Wierzbicka załamana porażką w "TzG". Jej zachowanie po odcinku mówi wszystkoGaleria zdjęć z pierwszego odcinka "Tańca z Gwiazdami":

Przeładuj

Diety gwiazd. Kto w ostatnich dniach przeszedł największą metamorfozę?

zobacz 02:10