Party Stories
Andrzej Piaseczny wspomina Anię Przybylską u Kuby Wojewódzkiego
ons
Newsy

Piasek u Wojewódzkiego wspomina Przybylską: Minęło trochę czasu. Zawsze o niej mówię, gdy...

Znali się od bardzo wielu lat

Program Kuby Wojewódzkiego zawsze wzbudza dużo emocji, ponieważ dziennikarz potrafi ze swoich gości wyciągnąć najbardziej interesujące i kontrowersyjne rzeczy. Dzisiaj na kanapie zasiadł między innymi Andrzej Piaseczny, showman nie mógł powstrzymać się od pytania na temat Michała Piróga. Zobacz: Piaseczny u Wojewódzkiego nie mógł uniknąć pytania o Piróga. Odpowiedział bez zastanowienia

To jednak nie jedyny temat, który panowie poruszyli w rozmowie. Piasek przyznał się do tego, że był ostatnio na przesłuchaniach do serialu "Strażacy", który miał niedawno premierę na TVP. Wojewódzki przypomniał, że muzyk ma już za sobą doświadczenie aktorskie. Piaseczny bowiem przez wiele lat grał rolę Kacpra w "Złotopolskich" u boku Ani Przybylskiej. Obaj panowie zdobyli się na krótkie wspomnienie aktorki:

Piaseczny: Ja byłem na zdjęciach próbnych do "Strażaków". 
 

Wojewódzki: Ty grałeś przecież Kacpra w "Złotopolskich" przez wiele lat z Anią. Z naszą przyjaciółką Anią...
 

Piaseczny: Tak, z Anią. Minęło trochę czasu. Z Anią, o której zawsze mówię grając piosenkę z filmu. Mówię o tym, że jak to pięknie się uśmiechać na pamięć ludzi. Bo oczywiście jeśli ktoś odejdzie to jest cierpienie okropne, ale najcenniejsze, co może pozostać po człowieku to uśmiech na jego pamięć. 

 

Wojewódzki i Piaseczny ewidentnie byli wzruszeni i widać, że temat śmierci aktorki nie jest im obojętny.

Zobacz: Bieniuk przerywa karierę. Pokazał nowe zdjęcie: "Czas poświęcić się rodzinie"
 


 

Wojewódzki na konferencji TVN:

 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Piasek opowiedział o męskiej przyjaźni
East News
Newsy
Piasek pokazał w telewizji swojego przyjaciela! To przystojny sportowiec. "Kolega gra do innej bramki"
Co ich łączy? ZDJĘCIA

Andrzej Piaseczny pojawił się w studiu Dzień Dobry TVN ze swoim przyjacielem z Kielc, szczypiornistą Grzegorzem Tkaczykiem. Panowie opowiedzieli o swojej relacji. Co ich łączy, jak długo się znają? Wizyta Piaska w studiu programu śniadaniowego TVN na pewno wzbudziła sporo kontrowersji. Przecież jeszcze kilka miesięcy temu w mediach było głośno o orientacji muzyka i aferze z rzekomym romansem z Michałem Pirógiem. Oczywiście wszystkie plotki zdementowano, jednak do dziś życie uczuciowe Andrzeja budzi wielkie emocje. Muzyk nie robi sobie jednak nic z takich plotek i wraz z Grzegorzem Takczykiem opowiedzieli o swojej długoletniej przyjaźni: Poznaliśmy się na weselu naszego wspólnego kolegi 12 lat temu. Częściej zaczęliśmy się widywać, gdy sprowadziłem się do Kielc w celach zawodowych. Wtedy zaczęliśmy mieć dla siebie więcej czasu – mówił sportowiec. Czy artysta i piłkarz zaangażują się kiedyś w jakiś wspólny projekt? Piaseczny szybko uciął wszelkie spekulacje: Kolega gra do innej bramki - śmiał się Piasek. Który z nich jest przystojniejszy?   Zobacz także: Piaseczny u Wojewódzkiego nie mógł uniknąć pytania o Piróga. Odpowiedział bez zastanowienia   Piasek i Tkaczyk przyjaźnią się od lat. Piasek był gościem DDTVN.   Piasek niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym.

Jarosław Bieniuk o Ani Przybylskiej
ONS
Newsy
Bieniuk oglądał program Wojewódzkiego. Wzruszył się, kiedy Piasek wspominał Przybylską
Dodał kolejne zdjęcie na Instagramie

W miniony wtorek gościem w programie Kuby Wojewódzkiego byli Anna Dymna i  Andrzej Piaseczny . Muzyk promował swoją najnowszą płytę i wspomniał, że był na przesłuchaniach do jednego z seriali. Warto jednak dodać, że miał on już aktorski epizod w "Złotopolskich", gdzie grał u boku Anny Przybylskiej . Piasek cały czas o niej pamięta, co podkreślił w programie. Zobacz:  Piasek u Wojewódzkiego wspomina Przybylską: Minęło trochę czasu. Zawsze o niej mówię, gdy... Był to bardzo wzruszający moment, a panowie na chwilę się zadumali. Obaj bardzo przyjaźnili się z aktorką, a emocje na samo jej wspomnienie powracają. Odcinek ten nie umknął uwadze Jarosławowi Bieniukowi , który stara się pozbierać po śmierci ukochanej. Na Instagramie zamieścił zdjęcie z salonu, gdzie stoi telewizor i leci program Wojewódzkiego, dookoła są zdjęcia rodzinne, w tym przepiękna fotografia Ani Przybylskiej, a prowadzący i goście rozmawiają właśnie o niej. Sportowca z pewnością ogarnęło wzruszenie, o czym świadczy podpis: Kuba i Piasek z Panią Anną o ANI❤ Mimo tej tragedii piłkarz doskonale sprawdza się w roli ojca i godzi obowiązki zawodowe z rodzinnymi.  Zobacz:  Jarosław Bieniuk wyszedł ze szpitala! Mamy pierwsze zdjęcie po zabiegu     Ania Przybylska w sesji dla Vivy!:

Stramowski o Annie Musze u Wojewódzkiego
Instagram/TVN
Newsy
Piotr Stramowski wspomina namiętną scenę z Muchą w "Pitbullu"! Kuba Wojewódzki: "Ania mi się żaliła..."

Piotr Stramowski w rozmowie z Kubą Wojewódzkim wspominał ostrą scenę łóżkową z Anną Muchą w filmie "Pitbull. Nowe porządki".  Ania pojawiła się na ekranie tylko przez kilka minut, ale wszyscy fani zapamiętali ten fragment.   Piotr Stramowski o scenie łóżkowej z Anną Muchą Kuba Wojewódzki nie mógł nie zapytać Piotra  o scenę łóżkową z Anią Muchą. Przecież kilka lat temu byli ze sobą i tworzyli jedną z najbardziej kolorowych par w polskim show-biznesie. Wojewódzki zażartował, że Ania dzwoniła do niego i żaliła się na Stramowskiego. Piotr nie chciał jednak za wiele mówić na ten temat. Kiedy Kuba zapytał o reakcję jego organizmu na zbliżenie z Muchą, aktor odparł: Mój organizm został wysłany na wakacje, to był organizm Majamiego (Majami - bohater Stramowskiego w Pitbullu - przyp. red). - mówił Stramowski.  Widzieliście Pitbulla i scenę łóżkową Muchy i Stramowskiego? :)   Zobacz także:  Już jest! Drugi zwiastun filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" z piosenką Dody! Jeszcze mocniejszy niż poprzedni! WIDEO   Piotr Stramowski pojawił się u Kuby Wojewódzkiego.   Anna Mucha zagrała w Pitbullu.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner