Kinga Rusin, Pola Lis, Iga Lis Kinga Rusin, Pola Lis Kinga Rusin, Pola Lis, Iga Lis Kinga Rusin Kinga Rusin
Kinga Rusin, Pola Lis, Iga Lis
Instagram
1/5
Kinga Rusin, Pola Lis, Iga Lis
Instagram

 

Wojna między Kingą Rusin a Małgorzatą Rozenek, dwiema największymi gwiazdami stacji TVN, wybuchła na dobre. Nie darzą się sympatią, a teraz właśnie przestały to ukrywać. Wszystko przez kontrakt reklamowy, który podpisała Małgorzata Rozenek z firmą kosmetyczną. Osoby broniące praw zwierząt zarzucają marce, że jej produkty są testowane na zwierzętach. Gdy Perfekcyjna Pani Domu została zaatakowana z tego powodu, broniła się słowami, które nie spodobały się Kindze Rusin

Walka o prawa zwierząt jest dla mnie bardzo ważna. Tylko ja nie wykorzystuję jej do promocji swoich kosmetyków, tak jak Kinga Rusin - powiedziała Małgorzata, cytowana przez "Super Express".

Kinga Rusin zareagowała bardzo ostro, publikując długi wpis na Instagramie. Wiele gwiazd zabrało głos w tej sprawie. Również córka Kingi.

Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek-Majdan i Julia Wieniawa to... najlepsze przyjaciółki! Zaskoczeni?

2/5
Kinga Rusin, Pola Lis
Instagram

 

Można było się spodziewać, że jednymi z pierwszych osób, które skomentują post Kingi Rusin i wyrażą swoje wsparcie, będą córki dziennikarki. Pola Lis poparła swoją mamę, jednocześnie mocno uderzając w Małgorzatę Rozenek. 

Gdy ktoś jest w 100 proc. sztuczny, wielką hipokryzją byłoby reklamowanie czegoś w 100 proc. naturalnego.. walka o obronę zwierząt, puszczy i swojego honoru jest bezwartościowa. Brawo #teammama - napisała Pola Lis.

Sprawa wpisu Kingi Rusin emocjonuje również inne gwiazdy. Zobaczcie, co piszą.

 

Zobacz: Jak radzić sobie z konfliktami w pracy? 

3/5
Kinga Rusin, Pola Lis, Iga Lis
Instagram

 

Sprawę skomentowała Magda Gessler, również wielka gwiazda TVN:

B jestes dzielna i twój temperament jest bezkompromisowy... chyba nie mogłabyś byc żona ambasadora ..., atwoja postawa wobec świata może byc tylko przykładem dla inych :) niepodlizujac sie. Twoje kremy używam i sa fantastyczne ;) podziwiam Magda Gessler - napisała restauratorka (zachowaliśmy oryginalną pisownię).

Paulina Sykut również  wsparła Kingę Rusin, wysyłając jej serduszko.

 

Zobacz: Kłótnie w przyjaźni – jak rozwiązać konflikt z bliską osobą

4/5
Kinga Rusin
Instagram

 

Do grona wspierających Kingę Rusin gwiazd przyłączyła się także Olga Frycz.

Jako konsument wciąż niestety popełniam masę błędów, dlatego zawsze z takim podziwem patrzę na Ciebie i obserwuję, jaką świadomą kobietą Ty jesteś! Od 7 miesięcy stosuję głównie kosmetyki, które stworzyłaś (...) i jestem zachwycona, bo to daje mi poczucie, że przynajmniej w małym stopniu wspieram każdą inicjatywę, o którą walczysz! Jesteś wzorem do naśladowania i bardzo mądrze mówisz/piszesz!!! Pozdrawiam!

 

Zobacz: KINGA RUSIN ZDRADZIŁA SEKRET SWOJEJ MŁODEJ SKÓRY. WYSTARCZĄ DWA PROSTE KROKI 

5/5
Kinga Rusin
Instagram

 

A wy kogo popieracie w tym konflikcie?

 

Zobacz: KINGA RUSIN W SUPERMODNEJ SUKIENCE POLSKIEJ MARKI! CHCEMY JĄ MIEĆ:)