Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek
Instagram
Przesadziła?
1/4
Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek
Instagram

 

To już nie konflikt, ale otwarta wojna. Kinga Rusin wytoczyła najcięższe działa przeciw Małgorzacie Rozenek. Zobaczcie, o co poszło gwiazdom TVN!

Nie jest tajemnicą, że w show-biznesie ciężko o przyjaźnie i poprawne relacje między gwiazdami. Częściej możemy obserwować różnego konflikty. Jednym z najgłośniejszych i toczących się od lat jest ten między Kingą Rusin i Małgorzatą Rozenek - dwiema wielkimi gwiazdami stacji.

Niedawno Małgorzata Rozenek została twarzą marki kosmetycznej. Zarzucono jej, że testuje ona swoje produkty na zwierzętach. Gwiazda postanowiła się bronić:

Walka o prawa zwierząt jest dla mnie bardzo ważna. Tylko ja nie wykorzystuję jej do promocji swoich kosmetyków, tak jak Kinga Rusin - powiedziała Małgorzata Rozenek, cytowana przez "Super Express".

Te słowa rozwścieczyły Kingę Rusin, która właśnie opublikowała bardzo ostry wpis o Małgorzacie na Instagramie. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: „Przykrywałem ją kocem i...”. Państwo Majdanowie o początkach miłości

2/4
Kinga Rusin
Instagram

 

Takich słów nikt się nie spodziewał. Kinga Rusin na swoim porfilu na Instagramie dała upust emocjom i nie kryje swojego wzburzenia. 

Nie pozwolę, żeby wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat! Rozenek zarzuca mi wykorzystywanie w biznesie walki o prawa zwierząt. Co za żałosna próba obrony jej własnej hipokryzji! No i, pomijając bezczelność, gdzie tu logika!? - napisała Kinga Rusin.

Dziennikarka dodała również, że ze względu na prawa zwierząt zrezygnowała z pieniędzy w Chinach (gdzie kosmetyki wciąż są testowane na zwierzętach), nie wchodząc tam ze swoją marką, mimo wielu propozycji. 

 

Zobacz: Kayah, Rusin, Szostak... Ta choroba dotyka coraz więcej Polek!

3/4
Małgorzata Rozenek
Instagram

 

Kinga Rusin podkreśliła również, że Małgorzata Rozenek nie zrezygnowała z udziału w reklamie, gdy dowiedziała się, że marka testuje produkty na zwierzętach. Dodała również, że Małgorzata "walczy o atencję na ściankach i promocjach", a nie o ideały. 

Jedno mówi, a drugie robi. Widocznie dla niej nie istnieją wartości wyższe- liczy się kasa. Co upoważnia Rozenek do oceniania mojej działaności społecznej? Jej własny dorobek? Jaki? Osiągnięcia? Jakie? Walka? O co? Czy walczyła tak jak ja, o ustawę w obronie dzikich zwierząt w sejmie? A może o Puszczę Białowieską? Albo o zaprzestanie dewastowania polskiego dziedzictwa przyrodniczego przez Szyszkę, partyjnego kolegę jej ojca? Walczy o atencję na ściankach i promocjach. I na tym jej waleczność się kończy. 

Zobacz: Rajskie wakacje Kingi Rusin! Dziennikarka pokazała swojego przystojnego partnera... 

4/4
Kinga Rusin w kreacji So Chic So Freak
Instagram

Swój wpis Kinga Rusin zakończyła równie ostro, jak go zaczęła. Zobaczcie całość:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No dobra, nie będę udawać że pada deszcz kiedy na mnie plują. Dosyć tego pseudo Wersalu. Nie pozwolę, żeby wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat! Rozenek zarzuca mi wykorzystywanie w biznesie walki o prawa zwierząt. Co za żałosna próba obrony jej własnej hipokryzji! No i, pomijając bezczelność, gdzie tu logika!? Właśnie ze względu na prawa zwierząt zrezygnowałam z olbrzymiej kasy w Chinach nie wchodząc tam z moją marką mimo wielu propozycji z tamtej strony! Czy Rozenek zrezygnowała z reklamy czyli pieniędzy, kiedy dowiedziała się że marka, z którą podpisała kontrakt testuje produkty na rynek chiński na zwierzętach?! Z tego co widzę, nie. Jedno mówi, a drugie robi. Widocznie dla niej nie istnieją wartości wyższe- liczy się kasa. Co upoważnia Rozenek do oceniania mojej działaności społecznej? Jej własny dorobek? Jaki? Osiągnięcia? Jakie? Walka? O co? Czy walczyła tak jak ja, o ustawę w obronie dzikich zwierząt w sejmie? A może o Puszczę Białowieską? Albo o zaprzestanie dewastowania polskiego dziedzictwa przyrodniczego przez Szyszkę, partyjnego kolegę jej ojca? Walczy o atencję na ściankach i promocjach. I na tym jej waleczność się kończy. Przyczyna ataku Rozenek na mnie jest bardziej prozaiczna niżby się wydawało: kasa. Tu chodzi o rywalizację Avonu i ich głównie chemicznych, sztucznych, tanich kosmetyków z ich przeciwieństwem czyli Pat&Rub. Rozenek, dla wielu właśnie synonim sztuczności i taniości, reklamuje kosmetyki Avon za olbrzymią kasę i dlatego bezpardonowo atakuje konkurencję czyli mnie i Pat&Rub, bo kosmetyki mojej marki odniosły sukces (ponad 16 milionów zł ze sprzedaży za pierwsze 8 mies. 2018 roku!), są skuteczne (tysiące opinii na profilu Pat&Rub na fb), są 100% naturalne (a ludzie wybierają naturalność) i NIE są testowane na zwierzętach. Pat&Rub jest zdrowe, etyczne i ma zasłużony sukces i dlatego ja nie muszę kręcić jak Rozenek - i to ją tak wkurza, stąd ten atak na mnie. Ona REKLAMUJE za pieniądze markę, która wg organizacji międzynarodowej PETA niestety akceptuje okrucieństwo dla zysków. Tego nie przypudruje i tego sobie nie zoperuje.

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

 

Zobacz: Kinga Rusin wyznaje miłość Markowi Kujawie po ich niezwykłej podróży!

Więcej na temat Kinga Rusin Małgorzata Rozenek