Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Piotr Kraśko ma już dwóch synów. Teraz marzy o córeczce!

Były prezent na Boże Narodzenie!

Piotr Kraśko i jego żona Karolina Ferenstein wkrótce będą mieli trzecie dziecko. Rodzinka Kraśko składająca się obecnie z rodziców i dwóch synów już wkrótce się powiększy. Nie jest tajemnicą, że para marzy, by tym razem to była dziewczynka. Zobacz też: Piotr Kraśko zostanie ojcem po raz trzeci! Tym razem będzie dziewczynka?

Oboje marzą o córeczce - zdradził na łamach "Faktu" przyjaciel rodziny.

Obecnie Piotr i jego żona są rodzicami dwóch synów - 8-letniego Konstantego i 6-letniego Aleksandra. Nowy członek lub członkini rodziny Kraśko ma przyjść na świat pod koniec roku i wszyscy trzymają kciuki za dziewczynkę:


Córka na pewno byłaby oczkiem w głowie Piotrka. Na razie jeszcze nie wiadomo, jaka jest płeć dziecka, bo to stanowczo za wcześnie, ale mocno trzymają kciuki, by była to córeczka. (...) Są bardzo podekscytowani. To będzie wspaniały prezent dla całej rodziny na Boże Narodzenie - powiedział tabloidowi tajemniczy informator.

Trzymamy kciuki, aby wszystko się udało!

Zobacz na Polki.pl: Karolina Ferenstein-Kraśko spodziewa się dziecka! Piotr Kraśko wniebowzięty

  

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Karolina Ferenstein-Kraśko w ciąży
Newsy
Karolina Ferenstein-Kraśko urządza pokój dla córki. W obowiązkach pomagają jej mąż i synowie! Jak?
Karolina Ferenstein-Kraśko urządza pokój dla córki. W obowiązkach pomagają jej mąż i synowie! Jak?

Karolina Ferenstein-Kraśko wkrótce zostanie mamą po raz trzeci. Żona znanego dziennikarza Piotra Kraśki ma już dwóch synów, a już niedługo na świat przyjdzie wyczekana córka pary. Małżonkowie wspólnie przygotowują się do tego ważnego dnia. Jak? Urządzają córeczce pokój! Karolina Ferenstein-Kraśko urodzi córkę Karolina ma spore doświadczenie w byciu mamą i doskonale wie, jak należy przyszykować się na powitanie na świecie nowego członka rodziny. Żona Piotra Kraśki samodzielnie urządza pokoje dla swoich dzieci. Tak jest również w przypadku pokoiku dla jej córeczki: Sama urządzam pokoiki dla swoich dzieci. Wnętrze ma być wyjątkowe i osłodzić nam te bezsenne noce. Niemowlęce pokoje nie są wcale dla niemowlaków, tylko dla ich mam. Trudy pierwszych miesięcy macierzyństwa łatwiej jest znieść w tej miłej atmosferze - zdradziła w rozmowie z "Super Expressem". W czasie, gdy Karolina Ferenstein-Kraśko przygotowuje pokój dla córki, jej mąż Piotr zajmuje się ich dwoma synami. Dziennikarz chętnie gra z chłopcami w piłkę i załatwia mnóstwo domowych spraw. Karolina na łamach tabloidu wyznała również, że może liczyć na swoich synów, którzy również wyręczają ją w wielu czynnościach! Taka rodzinka to skarb!   Zobacz też: Karolina Ferenstein-Kraśko za miesiąc rodzi, a jej mąż naraża swoje życie! O co chodzi?   Karolina Ferenstein-Kraśko już wkrótce zostanie mamą po raz trzeci     Piotr Kraśko będzie dumnym ojcem dwóch synów i jednej córki  

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko
Newsy
Córka czy syn? Znamy płeć trzeciego dziecka Piotra Kraśki!
Chłopiec czy dziewczynka?

Radość!   Piotr Kraśko i jego żona Karolina wiedzą już, jakiej płci będzie ich trzecie dziecko! Jako rodzice dwóch synów: Konstantego i Aleksandra nie ukrywali, że marzyli o dziewczynce. Marzenia się spełniają! Będzie to córeczka! W najbliższym gronie mówi się już o niej, jak o przyszłej małej księżniczce - zdradzają przyjaciele pary. Zobacz:  Piotr Kraśko ma już dwóch synów. Teraz marzy o córeczce! Karolina Ferenstein czasami śmiała, że trudno wytrzymać w domu z trzema „facetami". Teraz będzie miała bratnią duszę. Ale i Piotr Kraśko oszalał z radości na wieść o tym, że zostanie tatą dziewczynki. Choć... pojawiły się też drobne obawy. Wie jak być ojcem dla synów, ale zaczyna się poważnie zastanawiać, jakim tatą powinien być dla córki - mówi jego przyjaciel. Zostały jeszcze cztery miesiące, aby szef Wiadomości TVP przygotował się do nowej roli. Córka Piotra Kraśki i Karoliny Ferenstein- Kraśko ma urodzić się pod koniec roku. Za tydzień Karolina i Piotr Kraśko będzie obchodzić 7 rocznicę ślubu. Ich wesele, które odbyło się w Stadninie Ferensteinów w Gałkowie było jednym z najpiękniejszych w polskim showbiznesie. Wiadomość o tym, że teraz Piotr i Karolina spodziewają się córki jest najlepszym z prezentów, jakie mogli wyobrazić sobie na rocznicę. Siódemka dla nich okazała się szczęsliwa! O tym, czy rodzice wybrali już imię dla dziewczynki przeczytacie w najnowszym numerze „Flesza". Zobacz:  Piotr Kraśko zostanie ojcem po raz trzeci! Tym razem będzie dziewczynka?  

Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein
Karolina Ferenstein Instagram
Newsy
Piotr Kraśko z żoną Karoliną i synami na wakacjach w Saint-Tropez! ZDJĘCIA
Para pokazała zdjęcia

  Piotr Kraśko z synami i żoną na wakacjach! Niedawno zaskoczyła nas informacja, że  Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein  zostaną po raz trzeci rodzicami. (Zobacz: Piotr Kraśko ma już dwóch synów. Teraz marzy o córeczce. ) Podobno oboje długo starali się o dziecko, dlatego teraz są bardzo szczęśliwi! Przypominamy, że para wychowuje już dwóch synów 8-letniego Konstantego i 6-letniego Aleksandra. Karolina i Piotr pojechali właśnie na wakacje. Gdzie? Para wypoczywa w Saint-Tropez, gdzie w ostatnich latach regularnie spędza urlop. Na swoim Instagramie Karolina pokazała zdjęcia nie tylko z Piotrem, ale też z synami. Zobaczcie, jak para spędza wakacje!   Zobacz na Polki.pl: Karolina Ferenstein-Kraśko spodziewa się dziecka! Piotr Kraśko wniebowzięty                                                            

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner