Grzegorz Krychowiak, Jakub Błaszczykowski
East News

Grzegorz Krychowiak w pierwszym wywiadzie po Euro 2016! "Mecz mógł się rozstrzygnąć przed karnymi, gdyby..."

Grzegorz Krychowiak, Jakub Błaszczykowski
East News

Grzeogrz Krychowiak udzelił pierwszego wywiadu po meczu z Portugalią. Piłkarz ocenił grę naszych piłkarzy i podzielił się przemyśleniami na temat zakończonej już przygody Polaków z Euro 2016. Krychowiak wypowiedział się na łamach portalu Sport.pl. Nie krył niezadowolenia z odpadnięcia Polski z turnieju. Co jego zdaniem przyczyniło się do takiego obrotu sprawy?

Jeszcze nie rozpamiętywaliśmy wspólnie tego co się stało. Nie wyszło i niedosyt jest ogromny. My mieliśmy naprawdę wielkie ambicje. I został nam niesmak po Portugalii. Mieliśmy możliwość powalczyć o lepszy wynik, były okazje. Nie przegraliśmy tego ćwierćfinału z zespołem, który nas stłamsił, zdominował. Przegraliśmy o centymetry. Trochę więcej świeżości, trochę więcej ryzyka i moglibyśmy ten mecz rozstrzygnąć przed karnymi. Zresztą, już nie pamiętam, kiedy ostatnio ktokolwiek nas stłamsił - powiedział Grzegorz Krychowiak.

Na szczęście z porażki udało się wyciągnąć naukę, która z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Już wkrótce naszych piłkarzy czekają eliminacje do mistrzostw świata. Krychowiak zapewnia, że zespół jest na nie gotowy.

Nauczyliśmy się grać z najsilniejszymi, mecze z Niemcami są najlepszym dowodem. Coś po tym ćwierćfinale uwiera, a jednocześnie jest do czego wracać: ten turniej pokazał nam, jak wiele już wypracowaliśmy, że szliśmy w dobrym kierunku. To dużo. Plusów jest więcej niż minusów. Zawsze po takich turniejach słychać było: zakończył się jakiś etap. I ruszała budowa od podstaw. A tutaj nic się nie zakończyło. Jesteśmy gotowi do eliminacji mundialu - dodał piłkarz.

Grzegorz Krychowiak został zapytany również o swoje przejście do Paris Saint Germain. Ale na razie nie chciał komentować tych doniesień.

 

Zobacz też: Anna Lewandowska popłakała się po golu Roberta! Zobaczcie jej reakcję! Uwaga, chwyta za serce! WIDEO.

 

Grzegorz Krychowiak w pierwszy wywiadzie po Euro 2016 wskazał przyczynę przegranej Polaków.

Grzegorz Krychowiak

Piłkarz uważa, że mecz mógł się zakończyć przed karnymi. Niestety wydarzyło się inaczej...

Grzegorz Krychowiak, Kuba Błaszczykowski
East News

Więcej na temat Grzegorz Krychowiak Euro 2016
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22