Grzegorz Krychowiak jest jednym z najpopularniejszych polskich piłkarzy. Sportowiec jednak właśnie poinformował, że kończy karierę w Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Piłkarz ma na swoim koncie 100 występów w biało-czerwonych barwach, a teraz postanowił oficjalnie pożegnać się z kibicami.

Reklama

Rozegranie 100 meczów z orłem na piersi do końca życia będzie dla mnie największym zaszczytem zarówno dla człowieka jak i dla sportowca. Sportowo, nie ma piękniejszej chwili niż śpiewanie hymnu przed meczem kadry na Stadionie Narodowym. Jednak przyszedł czas, żeby powiedzieć „dziękuję”. W dniu dzisiejszym rezygnuje z występów w Reprezentacji Polski. Dziękuję kibicom którzy byli z nami na dobre i na złe, w każdym meczu dawałem z siebie tyle ile mogłem, żebyście byli z nas dumni. Dziękuję mojej Żonie, rodzinie, trenerom, członkom sztabu i każdemu kogo spotkałem na mojej reprezentacyjnej drodze. Trzymam kciuki za każdy kolejny mecz i do zobaczenia na trybunach! - napisał w swoim oświadczeniu Grzegorz Krychowiak.

W 2019 roku, razem ze swoją wieloletnią partnerką Celią Jaunat, Grzegorz Krychowiak wziął ślub. Piłkarz wiele lat grał tez we francuskich klubach piłkarskich m.in. Paris Saint-Germain. To właśnie francuskie mieszkanie Grzegorza Krychowiaka zwraca największą uwagę. Jest urządzone w eleganckim stylu, a luksus widać na każdym zdjęciu! Tylko spójrzcie...

Jak mieszka Grzegorz Krychowiak?

Trzeba przyznać, że paryski apartament Grzegorza Krychowiaka bardziej przypomina pałacowe wnętrza niż mieszkanie w kamienicy. Na białych ścianach zobaczymy sztukaterie, lustra i obrazy. Na uwagę zasługują też marmurowe blaty i kryształowe żyrandole.

Ten apartament uwielbia żona piłkarza i na jej instagramowym koncie widać mnóstwo zdjęć ze stylowych wnętrz.

Salon to najbardziej reprezentatywne pomieszczenie w całym domu. Na ścianach dominują sztukaterie, a na ścianach wiszą obrazy i lustra w bogato zdobionych ramach. Na uwagę zwraca też piękna kanapa w żakardowy wzór i drewniany parkiet ułożony w jodełkę.

Zobacz także

Zobacz także: Jak mieszka Paulina Sykut-Jeżyna? Kuchnia minimalistyczna i przestronna. Ale zwróćcie uwagę na ten zagłówek w sypialni!

Jadalnia w mieszkaniu piłkarza i jego żony modelki nawiązuje do pozostałej części domu. Uwagę zwraca blat od stołu z naturalnego kamienia oraz zdobione krzesła.

W przedpokoju znajdziemy konsolę we francuskim stylu i białe drzwi z lustrami zamiast szyb.

Trzeba przyznać, że w mieszkaniu piłkarza nie brakuje miejsca do odpoczynku.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama