Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Instagram

Anna Lewandowska popłakała się po golu Roberta! Zobaczcie jej reakcję! Uwaga, chwyta za serce! WIDEO

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Instagram

Anna Lewandowska bardzo przeżyła mecz z Portugalią. Na pierwszego i niestety ostatniego gola swojego męża na Euro 2016 zareagowała bardzo emocjonalnie! Ania obserwowała mecz z trybun stadionu w Marsylii i gdy tylko Robert Lewandowski umieścił piłkę w bramce, bardzo się wzruszyła! Polały się łzy!

Reakcja Anny Lewandowskiej na gol męża w meczu z Portugalią

Na Twitterze pojawiły się gify z jej reakcją. Anna Lewandowska wyraźnie poczuła dużą ulgę, że jej mężowi udało się strzelić gola. Trenerka chwyciła się za serce, a w jej oczach pojawiły się łzy szczęścia. Co za emocje! Choć ostatecznie Polakom nie udało się wygrać z Portugalczykami i zakończyli już swoją przygodę z Euro 2016, to gol Roberta Lewandowskiego przejdzie do historii! Dlaczego? Nie ze względu na bardzo poruszającą reakcję jego żony, lecz ze względu na rekord, który ustanowił kapitan naszej drużyny. Gol Lewandowskiego w meczu z Portugalią to, jak do tej pory, najszybciej strzelony gol na tych mistrzostwach i drugi najszybciej strzelony w historii turnieju! Robert Lewandowski był pod ogromną presją z powodu braku bramek w poprzednich meczach. Oczekiwania wobec niego były ogromne, a zachodnie media nie pozostawiły na naszym piłkarzu suchej nitki. Reakcja Ani tym bardziej nie dziwi! Kamień spadł jej z serca. Choć kapitan naszej drużyny nie potrowadził zespołu do zwycięstwa, to nie ma czego żałować. Z taką żoną przy boku, z pewnością czeka go jeszcze wiele pięknych zwycięstw! Zobaczcie reakcję Ani!

 

Zobacz też: Anna Lewandowska na lotnisku w Warszawie po przylocie polskiej kadry. Zobaczcie zdjęcia!

 

Anna Lewandowska na gola Roberta w meczu  z Portugalią zareagowała bardzo emocjonalnie!

 Żona Roberta Lewandowska bardzo się wzruszyła! Wcale się jej nie dziwimy!

Ania i Robert są już Polsce. Wczoraj wraz z innymi piłkarzami i ich żonami wrócili do kraju.

Anna Lewandowska w okularach

Trenerka dzielnie wspierała swojego męża przez cały turniej. Taka żona to prawdziwy skarb! Brawo, Ania!

Anna Lewandowska
Instagram

Gol Roberta Lewandowskiego z meczu z Portugalią przeszedł do historii Euro!

Robert Lewandowski
Facebook

 

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33