Grzegorz Krychowiak schodzi z boiska na Euro 2020
ANTON VAGANOV/AFP/East News
Newsy

Euro 2020: Ojciec Grzegorza Krychowiaka tłumaczy syna z czerwonej kartki! 

"Na pewno tego nie chciał". Pierwszy mecz Polaków na Euro 2020 już przeszedł do historii! Ojciec Grzegorza Krychowiaka komentuje sytuacje z żółtymi kartkami i opuszczenie boiska przez syna. Jak go tłumaczy?

Początek Euro 2020 wywołał niemałe kontrowersje. Polska przegrała pierwszy mecz ze Słowacją, ale to nie wszystko. W 62. minucie meczu Grzegorz Krychowiak dostał czerwoną kartkę i z opuszczoną głową zszedł z boiska. Ojciec piłkarza w TVN24 zdecydował się skomentować tę sytuację i zapewnił, że Grzegorz Krychowiak „na pewno tego nie chciał”!

Memy po finale Euro 2020. Internauci nie zawiedli. Ten z Meghan Markle najlepszy!

Ojciec Grzegorza Krychowiaka tłumaczy syna z czerwonej kartki na Euro 2020

Na Euro 2020, które odbywa się dopiero w tym roku z racji pandemii koronawirusa, czekali niemal wszyscy Polacy. Nowy trener, nazwiska piłkarzy ze światowej czołówki – wydawało się, że w tym roku szanse na wyjście z grupy są naprawdę duże. Niestety, już pierwszy mecz rozwiał te nadzieje! Ostatecznie Polacy przegrali ze Słowacją 1:2, ale oprócz wyniku mnóstwo emocji wzbudziło też opuszczenie boiska przez Grzegorza Krychowiaka. W 62. minucie meczu piłkarz w zamian za dwie żółte kartki otrzymał czerwoną i tym samym nie będzie mógł zagrać w meczu z Hiszpanią. 

Ojciec Grzegorza Krychowiaka zdecydował się skomentować czerwoną kartkę syna i powiedział z żalem w TVN 24:

Ten optymizm praktycznie wygasł. Przynajmniej w moim sercu, z chwilą tej kartki. Szkoda, co ja mogę tutaj dodać - mówił w TVN24.

Edward Krychowiak nie odniósł się do tego, czy czerwona kartka była słusznie przyznana, ale zdradził, że początek drugiej połowy zapowiadał szansę na wygraną. Niestety, kolejne wydarzenia na boisku osłabiły drużynę. Ojciec piłkarza wyznał też, że to z pewnością będzie trudny czas dla Grzegorza Krychowiaka:

Chciał po prostu wygrać ten mecz. Fajnie ta druga połowa się rozpoczęła. Powiało optymizmem. Ale później splot negatywnych zdarzeń, czerwona kartka, potem bramka nie wiadomo z czego. (...) Mogę tylko przeprosić kibiców za syna, że tak się stało. Na pewno tego nie chciał. Też mu przykro. To będzie dla niego jedna z najcięższych nocy. Tak jak i dla mnie - powiedział ojciec Grzegorza Krychowiaka.

Mężczyzna na koniec dodał, że był to trudny do przewidzenia scenariusz. Trzeba przyznać, że faktycznie dla kibiców ten mecz był dużym zaskoczeniem.

W najczarniejszych snach bym nie przewidział takiej sytuacji. Jest mi przykro - dodał.

Zobacz także: Euro 2020 (2021): Agnieszka Woźniak-Starak pokazała swoją reakcję na mecz! Fani płaczą ze śmiechu

Grzegorz Krychowiak był załamany czerwoną kartką. Piłkarz opuścił boisko z opuszczoną głową. 

Grzegorz Krychowiak czerwona kartka na EURO 2020
East News / ANTON VAGANOV/AFP

Duet Grzegorz Krychowiak i Wojciech Szczęsny stali się głównymi gwiazdami memów po meczu Polska-Słowacja. W obronie polskiej reprezentacji stanęła żona bramkarza, Marina Łuczenko-Szczęsna, która w sieci napisała:

Jestem dumna z Naszej Drużyny. Walczyli i dali z siebie wszystko. Emocje były olbrzymie! Jestem dumna z mojego kochanego męża Wojciecha Szczęsnego. Dla nas zawsze jest wygrany, cokolwiek się nie dzieje na boisku. Wiem jak ciężko pracuje i ile kosztuje to wyrzeczeń. Zawsze stara się z całych sił godnie reprezentować nasz kraj. Nie rozumiem tych którzy piszą te okropne rzeczy. Tak chcecie dodać otuchy naszym reprezentantom do dalszej gry? Nie poddajemy się...

Grzegorz Krychowiak i Wojciech Szczęsny na boisku
Andrzej Iwanczuk/REPORTER / East News

Przegrany mecz skomentował również Robert Lewandowski, kapitan polskiej reprezentacji. Jak tłumaczył porażkę Polaków?

Bramki padły po naszych błędach. Zachowaliśmy się niedostatecznie dobrze, powinniśmy stworzyć więcej klarownych sytuacji. Szkoda, ze przegraliśmy taki mecz, powinien być minimum remis. Walczyliśmy o to, by lepiej się zaprezentować, ale się nie udał - mówił w rozmowie z TVP.

Robert Lewandowski na meczu Polska-Słowacja
Kirill KUDRYAVTSEV / POOL / AFP/ East News

Euro 2020: Grzegorz Krychowiak tłumaczy się przed meczem z Hiszpanią
East News / PIOTR SZCZEPANSKI/REPORTER
Newsy
Euro 2020: Grzegorz Krychowiak tłumaczy się z czerwonej kartki i analizuje błędy "Mój miał olbrzymie konsekwencje"
Grzegorz Krychowiak przyznał, że musiał się zmierzyć z falą krytyki po otrzymaniu czerwonej kartki. Nie zamierza od niej uciekać. Piłkarz przyznał, że popełnił błąd!

Pierwszy mecz Polski podczas Euro 2020 przeszedł juz do historii. Po porażce reprezentacji i czerwonej kartce Grzegorza Krychowiaka piłkarze pojawili się na konferencji prasowej przed meczem z Hiszpanią. 31-letni piłkarz zdecydował się zabrać głos w sprawie tego, co wydarzyło się na boisku i zdecydował się, że przyjmie "krytykę na klatę", a jej ilość jest zaskakująca. Internauci ostro ocenili grę polskiej reprezentacji, a po wypowiedzi Grzegorza Krychowiaka nie ma wątpliwości, że piłkarze doskonale o tym wiedzą: Nie przyszedłem tutaj, żeby opowiadać, że było coś pozytywnego, bo nie chcę wychodzić na klauna. Na pewno będziemy analizować to spotkanie, były rzeczy pozytywne i negatywne. Przeanalizujemy to i wyciągniemy odpowiednie wnioski. Pamiętam, że na mistrzostwach Europy we Francji wygraliśmy spotkanie z Irlandią Północną po słabym występie, ale zdobyliśmy trzy punkty. Gdybyśmy ze Słowacją strzelili drugiego gola, byłby to dobry mecz. To jest ta różnica. A jak piłkarz odniósł się to czerwonej kartki, którą otrzymał w 62. minucie meczu? Grzegorz Krychowiak zabrał głos w sprawie czerwonej kartki w meczu Polska- Słowacja na Euro 2020 Grzegorz Krychowiak po tym, jak w meczu ze Słowacją otrzymał dwie żółte kartki, a w konsekwencji czerwoną, musiał opuścić boisko. Piłkarz nie zagra też w meczu z Hiszpanią. Podczas konferencji w Gdańsku po przegranym meczu ze Słowacją Grzegorz Krychowiak nie schował głowy w piasek, ale zdecydował się otwarcie przyznać do błędu, który miał dla całej drużyny poważne konsekwencje i dodał, że noc po przegranym meczu była dla niego wyjątkowo trudna: Wczorajsza noc była dla mnie bardzo trudna. Jesteśmy ludźmi, popełniamy błędy. Mój miał olbrzymie konsekwencje, dlatego krytykę biorę na klatę. Pracujemy...

Robert Lewandowski na meczu Polska-Słowacja
Kirill KUDRYAVTSEV / POOL / AFP/ East News
Newsy
Euro 2020: Robert Lewandowski komentuje przegrany mecz ze Słowacją: "Nie jesteśmy w dobrej sytuacji"
Szczery komentarz kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej. Jak Robert Lewandowski ocenia grę naszej kadry w meczu ze Słowacją na Euro 2020?

Robert Lewandowski w rozmowie z mediami nie ukrywał rozczarowania i złości po przegranym meczu ze Słowacją. Kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej przed kamerami skomentował pierwszy mecz kadry na Euro 2020 (2021). Robert Lewandowski przyznał, że po przegranym spotkaniu nasz zespół znalazł się w naprawdę trudnej sytuacji. Sprawdźcie, co powiedział "Lewy"!  Robert Lewandowski komentuje przegrany mecz ze Słowacją Pierwszy mecz reprezentacji Polski na EURO 2020 (2021) już za nami. W poniedziałek, 14 czerwca, nasza kadra zagrała ze Słowacją- teoretycznie najsłabszym przeciwnikiem z grupy. Niestety, jak już wiemy, spotkanie zakończyło się porażką, a reprezentacja Polski przegrała 2:1. Po meczu internauci zaczęli żartować z tego, co wydarzyło się na boisku, a w sieci pojawiło się mnóstwo naprawdę śmiesznych memów. Nie zabrakło również mocnych komentarzy po tym, jak Wojciech Szczęsny "strzelił" samobójczego gola czy Grzegorz Krychowiak dostał czerwoną kartkę i musiał zejść z boiska. W obronie męża stanęła Marina. Jestem dumna z Naszej Drużyny. Walczyli i dali z siebie wszystko. Emocje były olbrzymie! Jestem dumna z mojego kochanego męża Wojciecha Szczęsnego. Dla nas zawsze jest wygrany, cokolwiek się nie dzieje na boisku. Wiem jak ciężko pracuje i ile kosztuje to wyrzeczeń. Zawsze stara się z całych sił godnie reprezentować nasz kraj. Nie rozumiem tych którzy piszą te okropne rzeczy. Tak chcecie dodać otuchy naszym reprezentantom do dalszej gry? Nie poddajemy się...- napisała Marina. Teraz mecz Polska-Słowacja skomentował również Robert Lewandowski, ale nasz kapitan reprezentacji nie ukrywa rozczarowania wynikiem spotkania.  Bramki padły po naszych błędach. Zachowaliśmy się niedostatecznie dobrze, powinniśmy stworzyć więcej klarownych sytuacji....

Memy po meczu Polska-Słowacja na Euro 2020
Newsy
Euro 2020: Najlepsze memy po przegranej Polski ze Słowacją! Kibice załamani porażką?
Po przegranym meczu Polski ze Słowacją na Euro 2020 internauci żartują z naszej kadry, głównie z Grzegorza Krychowiaka. Te memy rozbawią Was do łez!

Internauci znowu nie zawiedli. Po tym, jak reprezentacja Polski w piłce nożnej przegrała ze Słowacją, w sieci pojawiło się mnóstwo zabawnych memów. Internauci w żartobliwy sposób komentują przegrany mecz naszej kadry w ich pierwszym spotkaniu podczas Euro 2020 (2021). Niektóre memy z piłkarzami rozbawią Was do łez!  Memy po przegranym meczu Polska-Słowacja na Euro 2020 Pierwszy mecz Polski na mistrzostwach Euro 2020 (2021) już za nami. Polacy zmierzyli się z reprezentacją Słowacji. I chociaż wszyscy fani mieli nadzieję na zwycięstwo naszej kadry, to wiemy już, że Polska przegrała 2:1. Pomimo niezbyt udanego spotkania humor nie opuścił internautów, którzy publikują w sieci zabawne memy.  Zobacz także:  Plebiscyt: Wybieramy "królową" polskich WAGs! Make Life Harder podczas relacji na InstaStories pokazał mema z Wojciechem Szczęsnym i Grzegorzem Krychowiakiem- bramkarz jako pierwszy na Euro 2020 strzelił samobójczego gola, a Grzegorz Krychowiak  otrzymał czerwoną i musiał zejść z boiska... Ten mem z kolei rozłożył nas totalnie :) - jak widać, internauci żartują, że naszej reprezentacji w piłce nożnej mógłby pomóc nasz tegoroczny reprezentant na Eurowizji, Rafał Brzozowski.  Również na Facebooku Tygodnika NIE nie zabrakło śmiesznych obrazków po meczu Polska-Słowacja. Obiektem żartów został nawet Robert Lewandowski, który nie zdobył żadnej bramki. Śmieszne? To jeszcze nie koniec! Zobacz także:  Euro 2020 (2021) Ile zarobią polscy piłkarze? Jest o co walczyć! Internauci żartują również z trenera naszej kadry. Ten mem to złoto!          Wyświetl ten post na Instagramie.    ...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik