Smutna Paulina Smaszcz i zmieszany Maciej Kurzajewski
Newsy

Paulina Smaszcz w tarapatach?! "Policja działa". Przesłuchiwana ma być matka Macieja Kurzajewskiego

Wszystko wskazuje na to, że medialny konflikt Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego jeszcze bardziej narasta. W sprawę już ingeruje policja. Poznajcie nowe szczegóły!

Przez ostatnie tygodnie Paulina Smaszcz nie ustawała w medialnych atakach na byłego męża. "Kobieta-petarda" nie tylko zarzucała Maciejowi Kurzajewskiemu hipokryzję, budowanie szczęścia na nieszczęściu innych, ale też rozliczne kłamstwa. Momentem kulminacyjnym miało być najście dziennikarki na schorowaną matkę prowadzącego "Pytanie na śniadanie. To przelało czarę goryczy. Sprawą już zajmuje się policja.

Największe skandale 2022 roku. Smaszcz, Fabijański, Królikowski... Pamiętacie, kto udawał, że ma raka?

Paulina Smaszcz będzie mieć kłopoty z policją?!

Przez ostatnie dwa miesiące o Paulinie Smaszcz jest głośno, jak nigdy przedtem. Specjalistka od komunikacji nie tylko nie szczędzi byłemu mężowi ostrych słów krytyki, ale też gorzko ocenia jego związek z nową ukochaną - Katarzyną Cichopek. Ostatnio Paulina Smaszcz wyznała, że jej synowie muszą zapowiadać swoje wizyty w domu Macieja Kurzajewskiego, a wszystko z powodu gwiazdy "M jak miłość".

I choć do tej pory prowadzący "Pytanie na śniadanie" starał się unikać tematu byłej żony, to niezapowiedziana wizyta Pauliny Smaszcz w domu matki Macieja Kurzajewskiego  sprawiła, że dziennikarz nie wytrzymał. Jak podaje Jastrząb Post, policja już zajęła się sprawą.

- Policja działa w sprawie Smaszcz. Szykują się pierwsze przesłuchania. Na pierwszy ogień idzie mama Maćka – mówi serwisowi osoba z bliskiego otoczenia Macieja Kurzajewskiego.

Paulina Smaszcz
EOS

Zobacz także: Paulina Smaszcz w nowym wywiadzie uderza w byłego męża: "Zwariował ostatnio"

Jak podkreśla informator serwisu, całe zajście sprawiło, że roztrzęsiona, 74-letnia matka Macieja Kurzajewskiego musiała ratować się lekami.

- Cała rodzina uważa, że nikt nie może bez pozwolenia nachodzić starszej, schorowanej kobiety w domu i robić z tego show w internecie - zaznacza informator serwisu.

Ostatnio również siostra Macieja Kurzajewskiego ostro wypowiedziała się na temat Pauliny Smaszcz.

-  Ten festiwal mitomanii Pauliny uderza w Maćka, dzieci i naszą rodzinę - grzmiała siostra Macieja Kurzajewskiego na Instagramie.

Paulina Smaszcz
EOS

Po tym jak Paulina Smaszcz odniosła się do słów siostry Macieja Kurzajewskiego, postanowiła również w rozmowie z mediami wyjaśnić zaistniałą sytuacją i odnieść się do swojej wizyty w domu, gdzie mieszka jej była teściowa.

- Nie byłam nigdy u jego mamy. Byłam po pierwsze w moim byłym domu, a obecnie Maćka domu. Z jego mamą bardzo miło rozmawiałam. To jest bardzo miła starsza pani. Na koniec pożyczyłyśmy sobie zdrowia i ucałowałyśmy się… To było bardzo miłe spotkanie – tłumaczyła w rozmowie z "Super Expressem" Paulina Smaszcz. - Z moją byłą teściową Teresą Kurzajewską pozostaję w pozytywnych relacjach. Na posesji domu Macieja Kurzajewskiego byłam tylko raz, na prośbę moich synów, by sprawdzić, czy pies BONO po wydaniu go przez Macieja wrócił jednak do domu - dodała. 

Myślicie, że najnowsze wydarzenia sprawią, że Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski spotkają się na sali sądowej?

Zobacz także: Paulina Smaszcz zalała się łzami przez internautkę. Wszystko uchwyciły kamery

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski
EOS

Paulina Smaszcz o Macieju Kurzajewskim

Paulina Smaszcz w żółtym płaszczu i Maciej Kurzajewski w kurtce
VIPHOTO/East News
Newsy
Mama Macieja Kurzajewskiego już po przesłuchaniu. Co dalej z Pauliną Smaszcz? "Mocno się przestraszyła"
Policja już działa w sprawie "najścia" Pauliny Smaszcz na 74-letnia matkę Macieja Kurzajewskiego. Nowe doniesienia mediów.

Takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał. Po niezapowiedzianej wizycie Pauliny Smaszcz u jej byłej teściowej, "Kobieta-petarda" może być w niezłych tarapatach. Jakie konsekwencje może ponieść dziennikarka?  Matka Macieja Kurzajewskiego przesłuchana w sprawie Pauliny Smaszcz Po tym, jak w połowie listopada Paulina Smaszc z niezapowiedzianie odwiedziła mamę Macieja Kurzajewskiego , tłumacząc to chęcią odebrania 74-latce psa, którego "Kobieta-petarda" wcześniej adoptowała wraz z byłym mężem, na dziennikarkę spadła fala hejtu. Jak się okazuje, nie tylko internauci byli oburzeni tym niezrozumiałym "najściem". Także sam Maciej Kurzajewski nie był obojętny na zachowanie byłej żony. Okazuje się, że sprawa szybko została zgłoszona odpowiednim organom, a policja przesłuchała już matkę Macieja Kurzajewskiego . 74-latka miała być roztrzęsiona po wizycie byłej synowej, co odbiło się na jej zdrowiu. - Mama Maćka jest po przesłuchaniu na policji w sprawie najścia przez Smaszcz - mówi w rozmowie z Plotkiem osoba z bliskiego otoczenia Macieja Kurzajewskiego. - Wygląda na to, że Paulina mocno się przestraszyła i nagle zmiękła - dodaje. Jak się okazuje, również sam Maciej Kurzajewski jest już po policyjnych przesłuchaniach. Zobacz także:  Paulina Smaszcz w nowym wywiadzie uderza w byłego męża: "Zwariował ostatnio" Co więcej, jak podkreśla informator serwisu, prowadzący "Pytanie na śniadanie" coraz częściej myśli o wyprowadzce. - Maciek też już został przesłuchany, coraz częściej myśli o wyprowadzce. Podczas rozwodu Smaszcz otrzymała równowartość wartości domu, w którym mieszkali i wynajęła nie tak daleko apartament. Maciek natomiast chce zamieszkać z Kasią, mamą, dziećmi Kasi i psem Bono. Jak informowaliśmy w najnowszym numerze magazynu Party, ...

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz
Newsy
Siostra Macieja Kurzajewskiego ostro o Paulinie Smaszcz: "Ten festiwal mitomanii uderza w naszą rodzinę"
Rodzina Macieja Kurzajewskiego ma już dość afer z Pauliną Smaszcz, która publicznie atakuje byłego męża. W sieci pojawił się mocny wpis!

Siostra Macieja Kurzajewskiego zabrała głos w sprawie zaskakujących wypowiedzi Pauliny Smaszcz. "Kobieta petarda" już od kilku tygodni publicznie uderza w byłego męża twierdząc, że oszukiwał w sprawie swojego związku z Katarzyną Cichopek. Paulina Smaszcz zapowiedziała, że zamierza ujawniać kolejne kłamstwa Macieja Kurzajewskiego i nazwała go Pinokiem. Teraz całe zamieszanie skomentowała siostra prowadzącego "Pytanie na śniadanie"! Siostra Macieja Kurzajewskiego gorzko o Paulinie Smaszcz Paulina Smaszcz od kilku tygodni nie przestaje zaskakiwać. "Kobieta petarda" w swoich komentarzach i wpisach publikowanych w sieci nie ukrywa żalu do Macieja Kurzajewskiego, który od jakiegoś czasu jest szczęśliwy u boku Katarzyny Cichopek. Dziennikarka zapewnia, że były mąż jest jej obojętny, ale dla dobra synów nie zamierza przestawać ujawniać prawdę na jego temat. Ostatnio Paulina Smaszcz wyznała, że jej synowie muszą zapowiadać swoje wizyty w domu Macieja Kurzajewskiego. Kobieta petarda była również oburzona wspólnym wywiadem prowadzących "Pytanie na śniadanie", podczas którego jej były mąż zachwycał się nową partnerką.  Maciej Kurzajewski nie reaguje na wypowiedzi byłej żony, ale całego zamieszania mają już dość jego fani. Jedna z internautek pod wpisem dziennikarza na Instagramie apelowała, żeby postarał się o sądowy zakaz wypowiadania się Pauliny Smaszcz o byłym mężu.  (...) Panie Macieju, ja chciałam, żeby pan milczał, a teraz błagam - do sądu i zakaz wypowiadania się o panu. Błagam, niech pan zakończy tę telenowelę, w której jest pan bohaterem bez swojej zgody. Jest pan zbyt dobrym dziennikarzem, aby mieszano pana z błotem i traktowano jak g...- napisała fanka. Na wpis internautki zareagowała siostra Macieja Kurzajewskiego! Zobacz także:   Paulina Smaszcz kłóci się z byłą szefową PR...

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski
EOS
Newsy
Paulina Smaszcz odpowiada na zarzuty siostry Macieja Kurzajewskiego: "Ich zakłamanie osiągnęło szczyt"
Paulina Smaszcz odniosła się do mocnej wypowiedzi siostry Macieja Kurzajewskiego, która uderzyła w jej dobre imię! Padły mocne słowa.

Medialna burza, którą wywołała Paulina Smaszcz, trwa i jak na razie nie zapowiada się, by miała się skończyć. Dziennikarka zdążyła popaść w konflikt nie tylko z Maciejem Kurzajewskim i Katarzyną Cichopek, ale także Izabelą Janachowską, Iwoną Pavlović, a nawet byłą szefową PR Anny Lewandowskiej. Do afery włączyła się siostra prowadzącego "Pytanie na śniadanie", która potępiła zachowanie szwagierki. Kobieta-petarda nie pozostawiła tej uwagi bez odpowiedzi! Paulina Smaszcz reaguje na komentarz siostry Macieja Kurzajewskiego: Ostatnio siostra Macieja Kurzajewskiego ostro wypowiedziała się na temat Pauliny Smaszcz i dała jasno do zrozumienia, że wszyscy mają już dość burzy medialnej, którą wywołała dziennikarka. Kobieta zasugerowała też, że zdążyła poznać swoją byłą szwagierkę i uważa, że nie jest szczera. -  Ten festiwal mitomanii Pauliny uderza w Maćka, dzieci i naszą rodzinę - grzmiała siostra Macieja Kurzajewskiego. Zobacz także:   Paulina Smaszcz zalała się łzami przez internautkę. Wszystko uchwyciły kamery Paulina Smaszcz odbiła piłeczkę i stwierdziła, że to jej były mąż i jego rodzina nie mówią całej prawdy. Dodała też, że ma po swojej stronie synów. - To ich zakłamanie osiągnęło szczyt. Ja już przestałam komentować. Z moimi synami znamy prawdę - wyznała w rozmowie z "Plotkiem". Zobacz także:  Paulina Smaszcz zdradza, jak wyglądają wizyty jej synów w domu Macieja Kurzajewskiego. "Jakby tam był dwór królewski" Myślicie, że to początek kolejnej przepychanki słownej Pauliny Smaszcz ?

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik