Paulina Smaszcz
EOS
Newsy

Paulina Smaszcz zalała się łzami przez internautkę. Wszystko uchwyciły kamery

Paulina Smaszcz podczas relacji na żywo odniosła się m.in. do sprawy Macieja Kurzajewskiego. W pewnym momencie popłakała się i przestała mówić. Co się stało?!

Związek Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek to temat, który wciąż przewija się w wypowiedziach Pauliny Smaszcz. Dziennikarka niedawno zorganizowała rozmowę z internautami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Podczas live'a fani nie mogli nie zapytać o jej byłego męża. Jedno z pytań doprowadziło Kobietę-petardę do łez.

Największe skandale 2022 roku. Smaszcz, Fabijański, Królikowski... Pamiętacie, kto udawał, że ma raka?

Paulina Smaszcz płacze po pytaniu internautki: "Kupiłam Maćkowi tego psa na urodziny"

Na początku listopada Paulina Smaszcz odwiedziła matkę Macieja Kurzajewskiego po tym, jak zasugerowała, że były mąż oddał ich psa. Po wizycie dziennikarka ujawniła, że Bono jest chory i przez wiele miesięcy przebywał w "obcych rękach". Za pośrednictwem Instagrama dziennikarka zdradziła, że musiało minąć dużo czasu, zanim Maciej Kurzajewski postanowił zająć się swoim czworonogiem. Teraz Kobieta-petarda postanowiła powrócić do tematu.

W trakcie ostatniego instagramowego Q&A Paulina Smaszcz została zapytana o dalsze losy psa, którego kiedyś wychowywała razem z Maciejem Kurzajewskim. Dziennikarka zdradziła, że czworonogi przyjaciel był prezentem urodzinowym, który dała byłemu mężowi. Jednak to słowa jednej z fanek sprawiły, że Kobieta-petarda nie wytrzymała. 

Paulina Smaszcz
EOS

Zobacz także: Paulina Smaszcz zdradza, jak wyglądają wizyty jej synów w domu Macieja Kurzajewskiego. "Jakby tam był dwór królewski"

- Bono jest psem przyzwyczajonym do tego, że biega po ogrodzie cały dzień. W związku z tym ja w mieszkanku na 2. piętrze Bona nie byłam w stanie wziąć. Dogadaliśmy się, że kiedy Maciek wyjeżdżał, ja wychodziłam z Bono i się nim zajmowałam — wyjaśniła.

Później dodała, że Bono niestety zachorował i trafił do mamy Macieja Kurzajewskiego. To właśnie z powodu psa dziennikarka miała spotkać się z byłą teściową.

- Maciek też z nim biegał, teraz już nie, bo pies jest chory. Teraz z tego, co wiem, w domu Maćka mieszka jego mama, którą spotkałam, z którą rozmawiałam i Bono wrócił do domu i tam jest — powiedziała.

Na koniec nagrania kobieta-petarda zalała się łzami. Wszystko przez pytanie, które sprawiło, że nie mogła dłużej powstrzymywać emocji.

- Czy wie pani, że jest pani wzorem dla wielu kobiet? W pracy, przy kawie rozmawiamy o pani i kibicujemy — zapytała jedna z internautek

Paulina Smaszcz
EOS

Wtedy Paulina Smaszcz straciła mowę, a w jej oczach pojawiły się łzy. Ze ściśniętym gardłem dziennikarka potrafiła jedynie odpowiedzieć:

- Nie, nie wiem tego. Bardzo dziękuję - wyznała ze łzami w oczach.

Odkąd Maciej Kurzajewski ogłosił związek z Katarzyną Cichopek, Paulina Smaszcz ciągle uderza w byłego męża. Jej zachowanie jest krytykowane przez wielu internautów i inne gwiazdy, ale jak widać, kobieta-petarda ma też fanów po swojej stronie.

Zobacz także: Siostra Macieja Kurzajewskiego ostro o Paulinie Smaszcz: "Ten festiwal mitomanii uderza w naszą rodzinę"

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz w żółtym płaszczu i Maciej Kurzajewski w kurtce
VIPHOTO/East News
Newsy
Mama Macieja Kurzajewskiego już po przesłuchaniu. Co dalej z Pauliną Smaszcz? "Mocno się przestraszyła"
Policja już działa w sprawie "najścia" Pauliny Smaszcz na 74-letnia matkę Macieja Kurzajewskiego. Nowe doniesienia mediów.

Takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał. Po niezapowiedzianej wizycie Pauliny Smaszcz u jej byłej teściowej, "Kobieta-petarda" może być w niezłych tarapatach. Jakie konsekwencje może ponieść dziennikarka?  Matka Macieja Kurzajewskiego przesłuchana w sprawie Pauliny Smaszcz Po tym, jak w połowie listopada Paulina Smaszc z niezapowiedzianie odwiedziła mamę Macieja Kurzajewskiego , tłumacząc to chęcią odebrania 74-latce psa, którego "Kobieta-petarda" wcześniej adoptowała wraz z byłym mężem, na dziennikarkę spadła fala hejtu. Jak się okazuje, nie tylko internauci byli oburzeni tym niezrozumiałym "najściem". Także sam Maciej Kurzajewski nie był obojętny na zachowanie byłej żony. Okazuje się, że sprawa szybko została zgłoszona odpowiednim organom, a policja przesłuchała już matkę Macieja Kurzajewskiego . 74-latka miała być roztrzęsiona po wizycie byłej synowej, co odbiło się na jej zdrowiu. - Mama Maćka jest po przesłuchaniu na policji w sprawie najścia przez Smaszcz - mówi w rozmowie z Plotkiem osoba z bliskiego otoczenia Macieja Kurzajewskiego. - Wygląda na to, że Paulina mocno się przestraszyła i nagle zmiękła - dodaje. Jak się okazuje, również sam Maciej Kurzajewski jest już po policyjnych przesłuchaniach. Zobacz także:  Paulina Smaszcz w nowym wywiadzie uderza w byłego męża: "Zwariował ostatnio" Co więcej, jak podkreśla informator serwisu, prowadzący "Pytanie na śniadanie" coraz częściej myśli o wyprowadzce. - Maciek też już został przesłuchany, coraz częściej myśli o wyprowadzce. Podczas rozwodu Smaszcz otrzymała równowartość wartości domu, w którym mieszkali i wynajęła nie tak daleko apartament. Maciek natomiast chce zamieszkać z Kasią, mamą, dziećmi Kasi i psem Bono. Jak informowaliśmy w najnowszym numerze magazynu Party, ...

Smutna Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski w białej marynarce
East News/Wojciech Olszanka/Tadeusz Wypych/REPORTER
Newsy
Paulina Smaszcz odwiedza matkę Kurzajewskiego. "Maćku, cieszę się, że poszedłeś po rozum do głowy"
Paulina Smaszcz kolejny raz wbiła szpilę Maciejowi Kurzajewskiemu. Dziennikarka zwróciła się również do Katarzyny Cichopek. O co poszło tym razem?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski do tej pory nie zdecydowali się reagować na zaczepki Pauliny Smaszcz. Prowadzący "Pytanie na Śniadanie" skupili się na swojej pracy, rodzinach oraz miłości, która ich połączyła. Była żona dziennikarza jednak nadal nie odpuszcza, a w jej mediach społecznościowych pojawiają się kolejne wpisy.  Maćku, cieszę się, że poszedłeś po rozum do głowy - powiedziała wprost.  Paulina Smaszcz zwróciła się również do Katarzyny Cichopek.  Paulina Smaszcz wbija szpilę Maciejowi Kurzajewskiemu  Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski rozwiedli się ponad dwa lata temu i w mediach utrzymywali, że łączą ich przyjacielskie relacje. Wszystko zmieniło się kilka tygodni temu, gdy była żona dziennikarza skomentowała urodzinowy wpis Katarzyny Cichopek, zdradzając, że prowadzący "Pytanie na Śniadanie" są parą. Później  Paulina Smaszcz udzieliła mocnego wywiadu, w którym zaatakowała Izabelę Janachowską oraz Iwonę Pavlović . Maciej Kurzajewski wciąż milczał i nie komentował poczynań byłej partnerki,  wraz z Kasią Cichopek zareagowali jedynie na mocną odpowiedź Izabeli Janachowskiej .  Jakiś czas temu Paulina Smaszcz wystąpiła w podcaście, w którym zarzuciła Maciejowi Kurzajewskiemu, że synowie nie mogą go odwiedzać, gdy ten przebywa z Katarzyną Cichopek. Dziennikarka zasugerowała również, że prezenter oddał ich psa.  Znikają zdjęcia naszych synów ze ścian, jak przychodzi pani Katarzyna. Maciek wydał naszego psa, który był psem naszych dzieci i naszym psem... - mówiła wówczas.  Tymczasem w dzisiejszym wydaniu "Pytania na Śniadanie" pies Bono pojawił się przy boku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.         ...

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski
EOS
Newsy
Paulina Smaszcz pokazała nagranie z psem Kurzajewskiego. Odpowiedziała na szpilę internautki
W sieci pojawiło się nagranie psa, którego Paulina Smaszcz wychowywała razem z Maciejem Kurzajewskim. "Tęskni pani za tym, co było", napisała internautka. Jest odpowiedź!

Trudno nadążyć za burzą wokół Pauliny Smaszcz. Była żona Macieja Kurzajewskiego pokłóciła się już z wieloma gwiazdami. Mało kto podejrzewał, że ta afera zabrnie tak daleko. Jej konflikt z Izabelą Janachowską podobno musieli uciszyć prawnicy. W dodatku po tym, jak dziennikarka złożyła niespodziewaną wizytę byłej teściowej, Maciej Kurzajewski przekazał sprawę policji. Niewiele jednak wskazuje na to, że Paulina Smaszcz się zatrzyma. Teraz wróciła do tematu psa, którego wychowywała z ojcem swoich dzieci. Przy okazji wdała się w dyskusję z internautką. Paulina Smaszcz ujawniła, czy tęskni za przeszłością Zgodnie z doniesieniami mediów mama Macieja Kurzajewskiego została przesłuchana w sprawie wizyty Pauliny Smaszcz . Kobieta-petarda nie ustaje w atakach na prowadzącego "Pytanie na śniadanie", a przy okazji "odwiedzin" byłej teściowej opowiedziała o piesku, którego wychowywała razem z byłym mężem. Zobacz także:  Syn Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz zmienił nazwisko! Skąd taka decyzja? Teraz na Instagramie Pauliny Smaszcz pojawiło się nagranie, na którym widzimy czworonogich przyjaciół dziennikarki. Jedna z internautek zasugerowała, że kobieta-petarda wciąż nawiązuje do przeszłości, ponieważ nie może pogodzić się z zakończeniem pewnego etapu. Była żona Macieja Kurzajewskiego odpowiedziała! - Widać, że tęskni pani za tym, co było — napisała internautka. - Nie tęsknię — odpowiedziała Paulina Smaszcz.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Dr / PhD Paulina Smaszcz (@paulina.smaszcz)...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik