Paulina Młynarska komentuje plotki o stanie zdrowia Wojciecha Młynarskiego

Paulina Młynarska dementuje plotki o stanie zdrowia taty, Wojciecha Młynarskiego

Paulina Młynarska komentuje plotki o stanie zdrowia Wojciecha Młynarskiego

Paulina Młynarska wydała oświadczenie w sprawie zdrowia swojego ojca, Wojciecha Młynarskiego! Dziennikarka w mocnych słowach skomentowała plotki niektórych mediów, które donosiły o rzekomym udarze słynnego artysty. 

 

Paulina Młynarska wydała oświadczenie 

Paulina Młynarska za pośrednictwem Facebooka, zapewnia, że jej tata - wbrew temu, co piszą tabloidy -czuje się coraz lepiej. Prezenterka telewizyjna też ostrzega dziennikarzy...

(...) Lojalnie uprzedzam: wypisywanie bredni o tacie, wystawanie pod jego domem i wysysanie z palca idiotyzmów na jego i nasz temat, będzie miało skutki prawne. Chcecie dopytać o jego stan, możecie zadzwonić lub napisać do mnie, Agaty, albo Jaśka. Ale przestańcie powielać brednie. Dziś ogłaszacie, że przeszedł udar. Skąd to wiecie? Ciekawe czy pomyśleliście, co na taką wieść powie nasza rodzina, często starsze osoby? Prosimy o nie niepokojenie ojca i nas. Tata jest pod doskonałą opieką, a jeśli już umieracie z wścibstwa, to mogę zdradzić, że właśnie, może wam plociuchy na złość, czuje się lepiej!

W komentarzu pod wpisem Paulina Młynarska przyznała również, że plotki o udarze i złym stanie zdrowia mocno przeżyły jej starsze ciocie. 

Nasze 90 letnie ciocie właśnie dostały palpitacji. Pogratulować! 

A my mocno trzymamy kciuki za zdrowie Wojciecha Młynarskiego! 

 

Zobacz także: „Od oddechu do oddechu” takiego wydania piosenek Wojciecha Młynarskiego jeszcze nie było. Którą Ty lubisz najbardziej?

 

Paulina Młynarska dementuje plotki o stanie zdrowia Wojciecha Młynarskiego.

Paulina Młynarska komentuje plotki o stanie zdrowia Wojciecha Młynarskiego
Facebook

 

Dziennikarka zapewniła, że jej ojciec czuje się lepiej.

Paulina Młynarska na pokazie Roberta Kupisza
ONS

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51