Party Stories
Patryk Rybarski w reklamie gejowskiego magazynu
ONS
Newsy

Gwiazdor "Mam Talent" w reklamie gejowskiego pisma. To jego coming out

Eksponuje swoje umięśnione ciało

Temat ukrywających się homoseksualistów w polskim show-biznesie od lat wzbudza emocje. Na forach internetowych przewijają się wprawdzie konkretne nazwiska sławnych aktorów czy wokalistów, ale żaden z nich, nawet będąc wywołanym do tablicy, nie potwierdził oficjalnie takich plotek. Problem ten wielokrotnie poruszał też Michał Piróg, który swój coming out zaliczył już kilka lat temu. Przypomnijmy: "Znani panowie prosili mnie, żebym..."

Są jednak i tacy, którzy czują się na tyle komfortowo ze swoją seksualnością, że nie mają problemu z jej eksponowaniem. Widzowie talent show z pewnością pamiętają Patryka Rybarskiego, który zasłynął męskim tańcem na rurze w "Mam Talent" i "Got to Dance". Teraz fani jego talentu i umięśnionego ciała mogą podziwiać go w reklamie nowego gejowskiego magazynu "Pride". Czy to oficjalny coming out Patryka? Można tak powiedzieć, choć ciężko zarzucić mu, aby kiedykolwiek to ukrywał.

Wideo z udziałem "Pride" poniżej. Jak wam się podoba?

Zobacz: Ricky Martin ma nowego chłopaka. Tym razem to znany przystojniak

Patryk Rybarski jest gejem

Pierwszy gejowski ślub w Polsce:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jacek Poniedziałek o ukrytych gejach
ONS
Newsy
Poniedziałek: Znani ukryci geje się mnie boją. Tych nazwisk jest dużo
Aktor szczerze o gejach w show-biznesie

Temat ukrytych homoseksualistów w show-biznesie budzi ogromne emocje. Wszak osób, które ujawniły swoją orientację jest niewiele, a w kuluarach mówi się w tym kontekście o największych nazwiskach i bardzo znanych twarzach. Wszystko jednak wskazuje na to, że niewiele się w tej materii zmieni i prędko nie uświadczymy kolejnych coming outów. Przypomnijmy: Piróg o ukrytych gwiazdorach-gejach: "Prosili mnie, żebym..." Jednym z pierwszych gwiazdorów, którzy przyznał się do homoseksualizmu, był Jacek Poniedziałek , który dziś otwarcie mówi o swojej orientacji. W najnowszym wywiadzie dla "Pride" twierdzi, że wśród aktorów, muzyków czy dziennikarzy jest bardzo wielu gejów, a większość z nich jest kreowana na ideał męskości. Sprawia to, że jeszcze trudniej jest im się ujawnić, bo wiązałoby się to z dużą medialną stratą, a być może nawet końcem kariery.   Pride: Wiemy, że tych gejów wśród dziennikarzy, aktorów czy znanych muzyków jest naprawdę dużo. Poniedziałek: Oj, tych nazwisk jest naprawdę sporo. Co ciekawe, spora część gejów żyjących w ukryciu jest kreowana na supermacho i stają się uosobieniem marzeń każdej kobiety o doskonałym mężczyźnie. Znani geje nie chcą naruszać takiego wizerunku, żeby na tym nie stracić. A w świecie polityków jest to niemal obsesją Poniedziałek twierdzi też, że ma problem z budowaniem relacji z mężczyznami, którzy się nie ujawnili, gdyż boją się, że pokazanie się w jego towarzystwie może wzbudzić podejrzenia.   Towarzysko jest mi z tym dość ciężko. Mężczyźni homoseksualni, którzy żyją w ukryciu, boją się publicznie pokazywać w moim towarzystwie, obawiając się ujawnienia. Nie jest więc łatwo budować relacje, gdy ma się taką znaną pedalską mordę jak moja - przyznaje. To kolejne tego typu wyznanie. Macie swoje typy? Zobacz: Gwiazdor "Mam Talent" w reklamie...

Mateusz Banasiuk w gejowskim magazynie
ONS
Newsy
Banasiuk udzielił wywiadu w magazynie dla gejów. Dostaje mnóstwo wiadomości od chłopaków
Jak reaguje na ich podryw?

Kilka miesięcy temu na rynku pojawił się magazyn dla osób homoseksualnych "Pride", który od początku wzbudza mnóstwo kontrowersji. Nie brakuje w nim ciekawych wywiadów, które poruszają przede wszystkim tematykę tolerancji oraz życia osób ze środowiska LGBT w Polsce. Przypomnijmy: Gwiazdor "Mam Talent" w reklamie gejowskiego pisma. To jego coming out Na wywiad dla "Pride" zgodził się również Mateusz Banasiuk , który rok temu wcielił się w postać geja w hitowym filmie "Płynące wieżowce". Aktor przyznał szczerze, że ma duże powodzenie, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn, którzy wysyłają mu wiadomości na Facebooku. Gwiazdor ma jednak do tego spory dystans i wszelki podryw traktuje z uśmiechem na twarzy: Mam fanpage na Facebooku i czasami dla poprawienia humoru wchodzę w wiadomości i czytam... Rzeczywiście jest tam wiele miłych wiadomości, ale trudno odnieść to do rzeczywistości, ja tego na co dzień zupełnie nie czuję. Mimo wszystko trochę mnie to jednak onieśmiela. Kochają się we mnie głównie nastolatki. Chłopaki też, to prawda! (śmiech) Wydaje mi się, że ludzie kochają się w jakimś wyobrażeniu, a nie we mnie. Jest kilku Banasiuków: jeden to ten zupełnie prywatny, którego poznało mało osób, drugi to moje życie medialne, które żyje sobie własnym życiem . Pamiętajmy, że ta kreacja zawsze jest składową postaci, które zagrałem, tego, co się o mnie mówi, pisze, myśli i tego, jak wyglądam.. .- przyznaje Banasiuk Co na to partnerka Mateusza, Magdalena Boczarska? Zobacz: Miłość Boczarskiej i Banasiuka kwitnie. Aktorka może w końcu odetchnąć z jednego powodu Maciej Zień całuje się z przyjacielem:

Anna Kalczyńska zrobiła coming out
ONS
Newsy
Coming out Anny Kalczyńskiej! Prowadząca DDTVN przyznaje, że kocha...

Od kilku dni w mediach głośno jest o księdzu Charamsie, który publicznie przyznał się do bycia gejem. Okazuje się,  że to nie jedyna osoba, która zdecydowała się na coming out.  Do tego grona dołączyła ostatnio Anna Kalczyńska . Prowadząca "Dzień Dobry TVN" na swoim profilu na Faceboku ogłosiła swój coming out! Uspakajamy wszystkich fanów - gwiazda w zabawny sposób postanowiła ogłosić, że kocha... słodycze :) Anna Kalczyńska pochwaliła się zdjęciem ze słynnym cukiernikiem, Buddy Valastro, który był gwiazdą śniadaniowego programu, a przy okazji przyznała się do swojej słabości. - Jeśli chodzi o coming out, oto mój: kocham słodycze! Zobacz również: Anna Kalczyńska wspomina najgorszą rozmowę w DDTVN.  Z kim? "Było mi jej żal" Coming out Anny Kalczyńskiej na Facebooku Anna Kalczyńska Anna Kalczyńska

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner