Niecały tydzień temu do Polski przyleciała jedna z najsłynniejszych celebrytek świata - Paris Hilton. Słynna dziedziczka fortuny odwiedziła Rzgów pod Łodzią, gdzie w Ptak Fashion City odbywały się Międzynarodowe Targi Mody. Paris była gościem specjalnym tego wydarzenia. Zobacz: Paris Hilton w Polsce! Zobacz co robiła w Rzgowie pod Łodzią... ZDJĘCIA

Reklama

Okazuje się, że podczas pobytu w Polsce Paris Hilton zgubiła swój pierścionek. Biżuterię o wartości 100 tysięcy złotych odnalazł kierowca busa, którym podróżowała celebrytka na lotnisku. O sprawie poinformował serwis TVN24, który dotarł do mężczyzny.

- Śmieszna sprawa, że znalazłem jej pierścionek. W sobotę zauważyłem go w busie, którym odwoziłem pilotów i stewardessy na lot - zdradził Mieczysław Cieślaczyk, pracownik łódzkiego lotniska.

Znaleziony pierścionek pan Mieczysław oddał do depozytu, jednak po jakimś czasie zauważył, że identyczną błyskotkę miała podczas pobytu w Łodzi właśnie Paris Hilton.

- Zauważyłem na zdjęciach w prasie, że biżuteria z busa bardzo przypominała tą, którą na palcu miała Amerykanka - dodał Cieślaczyk.

Jak podaje TVN 24 drogocenny pierścionek zostanie przekazany menadżerom celebrytki w Paryżu. Według prawnika Bronisława Muszyńskiego kierowca, który odnalazł i oddał zgubioną biżuterię może teraz liczyć na niezłą sumę. Według prawa, pan Mieczysław może ubiegać się o 10 procent znaleźnego.

- Obowiązujące od 21 czerwca tego roku prawo o rzeczach znalezionych daje mu prawo do znaleźnego w wysokości 1/10 wartości znalezionej rzeczy. Znaleźne jest rodzajem gratyfikacji za uczciwość. Podziękowaniem za to, że znalazca nie przywłaszczył sobie zaginionej rzeczy - tłumaczy.

Ciekawe więc czy Paris Hilton nagrodzi pracownika lotniska. Zobacz pierścionek, który celebrytka zgubiła podczas pobytu w Polsce:

Zobacz także
Reklama

Zobacz też: Paris Hilton cała w bieli promuje swoje perfumy FOTO

Tak pierścionek wyglądał na palcu Paris Hilton

Reklama
Reklama
Reklama